www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Linkovi poznatih sportista
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
Duki1986
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 31 Jan 2006
Poruke: 37

zambia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 23, 2007 12:01 am    Naslov poruke: Linkovi poznatih sportista Na vrh strane Na dno strane

Jel ima neko neke linkove za sajtove poznatih domacih i stranih sportista?


_________________
sve ima reprizu samo zivot ne...
 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 23, 2007 12:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa nalakše ti je da ukucaš ime i prezime bilo kog sportiste na bilo kom Internet pretraživaču(Google,Yahoo) i naćićeš sve sajtove na kojima se nalazi makar i ime te osobe.Uglavnom su ti na spisku prvo neki od zvaničnih sajtova.Ništa komplikovano.Ne znam ko i šta te konkretno zanima.

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...
 
Duki1986
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 31 Jan 2006
Poruke: 37

zambia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 23, 2007 1:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma guglao sam Smile
ali teko je naci neki su pogaseni nekisportisti ni nemaju sajt nasao sam od Novaka Djokovica, Ane Ivanovic, Bodiroge, Mihajlovica i to je sve.

Inace pravim neki sajt o jednom nasem sportisti pa da vidim kakvi su drugi ko zna sigurno cu nacinesto zanimljivo da se modifikuje i ubaci na ovaj koji ja pravim

_________________
sve ima reprizu samo zivot ne...
 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 23, 2007 1:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa,pazi.Da bi prikupio neke podatke o bilo kom sportisti,potrebno ti je dosta strpljenja.Ne znam o kom sportisti praviš sajt,nije ni bitno,ali potrebno je da strpljivo ideš od jedne do druge Internet stranica(naravno ne sve,nego one za koje misliš da su ti važne),pa potom,potrebno je da ideš na sjtove koji imaju veze sa tim sportom kojim se bavio taj sportista,pre svega misli na sajtove sportskog saveza onog sporta kojim se bavi/o taj sportista,potom sajtove klubova i liga gde se on takmičio.Nije to ni malo naivan i lak posao.

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...
 
Duki1986
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 31 Jan 2006
Poruke: 37

zambia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 23, 2007 1:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lose si me shvtio mozda ja nisam dobro objasnio moja greska Wink

Podataka ima dovoljno jer cu ih dobijati iz prve ruke od tog sportiste, ali zelim da malo pogledam druge sajtove znaci sto se tice dizajna uredjivanja i tako to znaci ako nadjem nesto zanimljivo da slicno pokusam da odradim i ja naravno ne isto jer to nebi bilo to Wink

Nekada je postojao sajt Predraga Drobnjaka dok je bio u Sjetlu i bio je obedljivo najbolji i najludji sajt koji sam ikad video steta sto je ugasen Sad


A kad zavrsim sajt podelicu ga rado sa ostalim clanovima foruma Laughing

_________________
sve ima reprizu samo zivot ne...
 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 23, 2007 1:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa naravno,da je vizuelni utisak najvažnjiji za svaki sajt,ali postoje dosta sajtova koji izgledaju super,a imaju vrlo malo podataka.Sajt bi trebao da ima dosta podtema(znaš na šta mislim:Biografija,Profil,Vesti,Fotografije,itd.) koje će sadržati dosta interesantnih podataka.Ali opet,samo uredjivanje i ''održavanje'' sajta,tj. stalno dopunjavanje sajta novim podacima ume da bude jako naporan i zahtevan posao,to ćeš i sam videti.Sve u svemu želim ti puno sreće sa tim.

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...
 
Duki1986
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 31 Jan 2006
Poruke: 37

zambia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 23, 2007 1:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa dobro to je sve na dobrovoljnoj bazi podataka ce biti dovoljno sto se tice pod tema to vec imam u glavi, radim sa likom koji u photo shopu cuda pravi a nadam se da mogu racunati i na tvoju pomoc ako zatreba Wink

_________________
sve ima reprizu samo zivot ne...
 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 23, 2007 2:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma nema problema!Šta god ti treba samo mi se obrati ovde na ''pm'' i nema da brineš. Laughing

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Linkovi poznatih sportista Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon