www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Drugi su samo ogledala???
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
iiivan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 06 Feb 2007
Poruke: 136
Mesto: Beograd

saudiarabia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 25, 2007 7:14 pm    Naslov poruke: Drugi su samo ogledala??? Na vrh strane Na dno strane

Drugi su samo ogledala?
Sta mislite o tome, sve sto nam se svidja ili ne kod drugih je
ono sto nam se svidja ili ne kod nas samih?
Ja sam u nedoumici da cujem vas! Confused


 
mrgude
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Mar 2007
Poruke: 446

namibia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 28, 2007 9:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa mislim da nije to bas tako. sve sto mi se ne svidja kod drugih je nesto sto cu se potruditi da nikad ne bude i kod mene

_________________
 
*Black_Onyx*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Maj 2007
Poruke: 22

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 29, 2007 7:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znas kako...Drugi jesu ogledala ali ogledala iz kojih se mi ucimo kakvi da budemo ili ne budemo...Naravno da necu pozeleti da imam nesto sto drugi imaju a meni nije pozitivno... Smile
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 29, 2007 9:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne slažem se. Postoji mnoštvo osobina koje tako dobro pristaju drugim ljudima, koje oni tako dobro 'nose' i prezentuju, koje me oduševljavaju, a koje ne bih mogla zamisliti ni podneti kao sopstvene, prosto ne odišem njima Smile

S druge strane gledano, ako se ograničim na naslov teme, drugi, nama bliski ljudi, unekoliko jesu naša ogledala, jer se najčešće zbližimo sa ljudima sa kojima smo u nekom aspektu srodni Smile

A ima i 3. Razz vizure svega ovoga, koju je pomalo dotakla *Black_Onyx*, s tim što bih ja naglasila da drugi jesu jako bistra ogledala samim što su objektivni i daju nam nespristrasan odraz nas samih Smile

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
svobodan
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 08 Maj 2007
Poruke: 4203
Mesto: iz bgd jbt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 30, 2007 2:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne zelim ogledalo ja sam fikcija

moja dusa je neponovljiva Laughing Laughing Laughing

_________________
Volim Partizan kao oči svoje
 
Lilly lovedoll
*GiMmE mOrE*
<b>*GiMmE mOrE*</b>





Datum registracije: 26 Maj 2006
Poruke: 3257

north_korea.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 28, 2007 9:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pohvalicu ti temu...Odlicno pitanje si postavio...Pokusacu da odgovorim onako kako mislim.
Neki jesu ogledala.To su ljudi na kojima trazimo mane, ugledamo se na njih, posmatramo ih kao nesto na cemu se ucimo...To su dobri i losi primeri...Ili naprimer, osobe koje gledamo samo fizicki...Pronalazimo u njima nesto sto nam se svidja, sto nam se ne svidja i nesto slicno ili razlicito nama.
Ljudi sa osecanjima ne mogu biti ogledala.Iako sam maloprije napisala da neki jesu ogledala, iako i oni imaju osecanja, to su ljudi cija osecanja mi ne vidimo i ne trazimo, i posmatramo ih samo kao slike.Za nas su ogledala a za nekog drugog su mozda zivot.Ljudi koji imaju osecanja ili prema kojima mi gajimo bilo kakvo osecanje su za nas nesto drugo.Ako mislimo da je covek los, on moze za nas biti ogledalo, ali ako ga mrzimo, ne volimo, ne podnosim ili bilo sta u njemu menja neko nase trenutno razmisljanje sigurno nije samo ogledalo vec nesto mnogo vise (ili cak nize).Moze postojati covek ciji izgled ili osobina nam se svidjaju, ali ako prema njima osecamo nesto vise, naprimer ono najvaznije ljubav ti ljudi ne mogu biti samo staklena ogledala, jer niko ne voli ili ne mrzi obicno ogledalo.Nadam se da sam bila jasna...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Drugi su samo ogledala??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon