www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zvoncica doletjela na 7. kat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~
::  
Autor Poruka
toni2006
$$ doctor 4 love $$
<b>$$ doctor 4 love $$</b>





Datum registracije: 28 Maj 2006
Poruke: 9515
Mesto: purger city

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 26, 2007 3:39 pm    Naslov poruke: Zvoncica doletjela na 7. kat Na vrh strane Na dno strane

E pa draga francuskinjo imam cast da ti prvi cestitam i pozelim još puno druzenja na domacem i da i dalje budes dobra kao do sada! Wink

 
Devojka od cokolade
.:¦ VaNi jE vAtRa ¦:.
<b>.:¦ VaNi jE vAtRa ¦:.</b>





Datum registracije: 03 Apr 2007
Poruke: 18307
Mesto: .~. Sous le vent .~.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 26, 2007 3:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve najbolje od mene!!!
Cestitam ti!!!
 
sandricicak
*mama 2 andjela*
*mama 2 andjela*



Godine: 36

Datum registracije: 22 Okt 2006
Poruke: 7174
Mesto: pod sjajem ruzicastih zvezda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 26, 2007 4:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cestitam od srca

_________________
 
*miss jr*
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 10666
Mesto: ... u srcu jednom... tamo gde su ptice stale u letu... i zemlja se vise ne vrti...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 26, 2007 4:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I od mene puno cestitki! Samo tako nastavi! Kiss ide danas na daleki put do Pariza

_________________
Ohanzee
.:The Dream Guardian:.


 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 26, 2007 4:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@Toni2006,Dragi moj toni(svaca) Mr. Green ,bas si me veoma iznenadio i jako obradovao za otvorenoj cestitki Razz I pogotovo sto se muskarac,prvi setio Mr. Green ,ma salu na stranu,ostacu kakva jesam,druzicemo se jos puno... Very Happy Poljubac

@Devojka od cokolade,Puno ti hvala Razz

@Sandricicak,Nasa slatka trudnica,mnogo hvala za cestitanje i poklon Very Happy

@Miss jr,Draga jelena,hvala na lepim recima,nadam se da cemo imati priliku da se vidimo,verovatno u bg,bar se nadam...U svakom slucaju,ostacemo u kontaktu Wink Uzvracam ti cmokic iz fr Exclamation
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 26, 2007 4:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lepoto čestitam ti od srca i želim ti još puno postića i lepog druženja ovde! Ljubim te.

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
milicik
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2006
Poruke: 3396

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 26, 2007 5:43 pm    Naslov poruke: francuskinja na 7 spratu Na vrh strane Na dno strane

Sve cestitke od mene.
Zelim ti jos puno spratova.Bilo bi lepo da me ne zoves znas vec kako.
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 26, 2007 6:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tema člana milicik je spojena sa ovom Wink

Čestitke i od mene, samo napred Wink

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 26, 2007 6:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Čestitan lipa Wink

 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 26, 2007 8:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@Soniclady,Hvala za ove divne reci,druzicemo se,nego sta... Wink Ljubim i ja tebe

@Milicik,Hvala na cestitanje,nadam se da cu konacno znati tvoje ime Mr. Green

@Annabel_lee,Draga moderatorka,Thanks Razz

@Vilenjakinja,Hvala za sliku,predivna je,pusa
 
svobodan
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 08 Maj 2007
Poruke: 4203
Mesto: iz bgd jbt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 26, 2007 8:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bravo medena


_________________
Volim Partizan kao oči svoje
 
*zečica*
-fatalna zavodnica-
-fatalna zavodnica-



Godine: 39

Datum registracije: 28 Mar 2007
Poruke: 11485
Mesto: tamo gdje ljubav počinje

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 26, 2007 8:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

čestitam ti i ja..puno pusa saljem

_________________
*lutka s naslovne strane*
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~ -> Zvoncica doletjela na 7. kat Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon