www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nasi problemi koji poticu sa BGDCAFE-om
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Vesti ~ -> ~ Arhiva - Vesti ~
::  
Autor Poruka
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 05, 2004 12:57 pm    Naslov poruke: Nasi problemi koji poticu sa BGDCAFE-om Na vrh strane Na dno strane

Postovani gosti i clanovi naseg sajta Domaci.de,

Sa ovom porukom zelim da Vam objasnim neke stvari zasto i zbog cega nas sajt ima problema u poslednje vreme.
Nisam imao nameru, ali prisiljen sam na ovakav potez.

Do sada NIKAD nisam ni imenovao ni optuzivao nikoga licno a ni druge sajtove, jer jednostavno nisam imao dokaza.
Situacija se ovih dana promenila i ima dovoljno skupljenih dokaza da mogu da tvrdim a i dokazem ako je to potrebno, da napadi i pokusaji da se SVIM SILAMA destabilizuje rad naseg sajta DEFINITIVNO poticu od strane clanova sajta bgdcafe

Pocelo je sve tako, sto su clanovi sa tog sajta presli kod nas. Medju njima se nalaze i bivsi moderatori i super-moderatori tog sajta.
Kod nas su nasli mesto gde moze komotno i opusteno da se druze i medjusobno a i sa svim ostalim calnovima naseg sajta, nasli su mesto gde situacija nije napeta i gde se ne mora paziti i proveravati sta i kako ce se pisati. Naravno i kod nas postoje granice.
To ocigledno nekom sa sajta bgdcafe ne odgovara. Poceli su da se sluze sa ilegalnim merama i postupcima da na svaki moguc nacin sruse sajt.
Bilo je i hakerskih napada, ilegalnog upadanja na nas sajt i brisanje korisnickih naloga, pre neki dan i brisanje poruka (preko 300).

Ali da krenemo redom, pa nek svako ko ovo procita odluci i proceni sam:

- Nakon dolaska clanova sa sajta bgdcafe kod nas, odmah dva dana kasnije, nas sajt je jos bio pod starim phpnuke-sistemom koji jeste bio rupicast ali to ipak ne dozvoljava nikome da iskoriscava te rupe, a za njih zna samo neko ko takodje koristi taj sistem, doslo je do upada na nas sajt, s tim sto je napadac sebi ilegalno pribavio korisnicki nalog i podesio status administratora, preko kojeg je probrisao SVE nove clanove koji su pre bili i na sajtu bgdcafe, ali SAMO te clanove i pored toga i licno moj nalog tako da ni ja vise nisam imao pristupa sajtu.

Ali, posto smo mi tako nesto i ocekivali ali se nismo nadali da ce se to desiti sa nase teritorije, mi smo se na vreme obezbedili tako sto smo postavili skriptu na nasem serveru koja je radila, i jos uvek radi, redovan backup na odrredjeno vreme, tako da je nama to vrlolako, prebaciti poslednji backup i mi nismo izgubili nista.

To je ocigledno i napdac uvideo, da na TAJ nacin nama ne moze nista, pa je iskoristio sigurnostni sitem servera gde hostuje nas sajt i podesio skriptu, koja, krijuci tragove preko proxy-servera, nista drugo ne radi vec samo poziva www.domaci.de i to do 1000 puta u sekundi, sto dovodi do zakrcenja i preopterecenja servera tako da se desavaju ovi slucajevi koji se sada trenutno desavaju da sajt cesto nije dostupan i da se ili prikaze poruka "CGI-Limits reached! Please try again later." ili dobijee ponudjen download jednog fajla u kojem nista drugo ne stoji vec ta ista poruka.

Pored svega toga, doslo je i do licnih napadanja i vredjanja nasih clanova, doslo je do prettnje, skidanja statusa jer su clanovi kod nas i jos mnogo sto sta.

Noci 03.08 na 04.08 izmedju 02:50 i 03:00 doslo je do ponovnog ilegalnog upadanja na nas sajt. Za to je koriscen nalog jednog od nasih moderatora, koji je imao istu sifru ovde i tamo (moderatori i mi admini smo svi u medjuvremenu izmenili nase sifre) preko kog su pobrisani vec pomenutih 300 postova i najmanje dve teme.
Svi postovi i teme su pobrisane koje su imale, iako nista negativno, veze sa sajtm bgdcafe.
Napadac nije bio bas toliko pametan da skrije svoj trag, upao je preko IP-adrese koja dolazi sa verat-a kome je taj napad javljen. Poslali smo kao dokaz i LOG-fajl.
Tokom telefonskog razgovora sa VERAT-om, rekli su nam da ZNAJU o kome se radi, ali ne smeju da nam kazu ime i prezime, ali da je taj korisnik VEC POZNAT I DA MU JE VEC JEDANPUT BANOVAN nalog kod verata zbog SPAMOVANJA. Takodje su nam rekli da ih danas opet nazovemo i recice nam koje su mere preduzeli protiv tog clana.

Ocigledno je njima potreban takav nacin da bi skrenuli paznju na sebe. Kod njih se moderatori PRISILJAVAJU da budu na sajtu, uskracuje im se sloboda pretnjom banovanja i skidanja statusa.
Ocigledno nisu svesni tome, da se na taj nacin ne postize nista drugo, vec kaljanje imena tog sajta.

Nismo hteli, u stvari nisam JA hteo do sada da se ovo sve objavljuje, ali momci su preterali.
posto mi ne zelimo i NECEMO da se spustimo na taj NISKI NOVO i uzvratiti istom merom, mi cemo samo objavljivati razvoj dogadjaja, a na Vama je da samo procenite i ocenite.

Koliko ce uprava sajta bgdcafe to tolerisati i podrzavati, ja neznam... neka sami to odluce.
Mogu samo jedno reci, ako se NASI clanovi bave takvim stvarima, a mi to saznamo, budite SIGURNI da ce SVAKI, ponavljam SVAKI clan biti ISTOG trenutka banovan sa naseg sajta, jer nama nisu potrebni ti nacini i takvi postupci sa kojima ce se kaljati ime naseg sajta.
Inace, svaki nas clan ima PUNU podrsku od uprave ovog sajta, pocevsi od nas administratora, preko Junior-Admina, Moderatora pa do poslednjeg clana.

Kod nas SVAKI clan ima pravo da posecuje sajt koji ON zeli, da bude moderator ili administrator GDE ON zeli i u svako doba ce dobiti nasu podrsku i pomoc, bilo sta da zatreba, pa cak ako treba i savet kako da sprovede neke korisne promene na drugim sajtovima.
Mi ne smatramo ni jedan drugi sajt kao konkurenta, uvek smo spremni i za saradnju i za pomoc, a to MNOGI nasi clanovi mogu da potvrde, da su sa nase strane UVEK dobili pomoc I u sredjivanju svojih sajtova I u podesavanju I u savetovanju i u svemu ostalom, sto na drugim mestima ocigledno nije slucaj.

Na kraju zelim da se izvinem na ovako poduzem postu i zelim da se izvinem SVIM GOSTIMA I CLANOVIMA naseg sajta na neprilikama i komplikacijama koje nastaju zbog nekih kojima je ocigledno potrebno da se bave i sluze takvim stvarima.

Hvala na ruazumevanju

Uprava sajta www.domaci.de




Poslednja prepravka: Car Dusan-Silni on Ned Avg 08, 2004 7:55 pm; ukupno izmenjena 5 puta
 
Gaso
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 09 Sep 2003
Poruke: 505
Mesto: Kraljevo

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 05, 2004 1:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

epa nece moci ima da cuje svet za ovo
 
SrebrnaTresnjica011
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 40

Datum registracije: 14 Jul 2004
Poruke: 4277

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 05, 2004 1:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Strasno sam razocarana procitavsi da napadi imaju veze sa bgd cafe-om.
Meni licno Beograd Cafe je na poseban nacin drag i bice uvek.
Ali upadanje na drugi sajt i brisanje novih tema je krajnje primitivan postupak.
Kao prvo ovo je samo jedan od sajtova na kome se nasa mala i slatka druzina nalazi.
Ja se licno nalazim na milion drugih sajtova..Preko kosova,bara,vojvodine,raznih drenik,burek i sl. foruma!
Otvarala sam Kaladont i sve zive teme na hiljadu sajtova,a ne samo na BGD cafe-u!Tako da niko ne moze da mi dodje i kaze "Ej to je sa Bgd cafe-a"!Ne,to nije sa bgd cafe-a,svoje teme (O tome sam vec raspravljala hiljadu puta) mogu da kopiram na koji god hocu sajt i ne samo moje teme vec sve teme koje mi se svide uz to da potpisem da je preuzeto sa drugog sajta..No,to je nebitno.Ali vidim da je Kaladont bio prvi koji je nestao zbog zasto?!?
Ljudi moji,Kaladont je i na krstarici,i na Nostalgiji (Tamo je cini mi se cak prvi bio jos pre par godina)i na milion drugih sajtova!
Govoricu samo u svoje ime,mada mislim da se mnogi slazu samnom..Ja sam na ovaj sajt dosla slucajno i posto mi se svidelo ostala sam.Druzina koja je nastavila da dolazi je samo dokazala da smo jak tim i da cemo biti uvek na istim talasnim duzinama..Ne vazno bio to bgd cafe ili domaci.de ili neki levi sajt.
Nemam nista protiv Beograd Cafe-a,naprotiv,tamo sam ostavila vise od 6800 postova i zahvaljujuci tom sajtu upoznala divne ljude,moje danas mogu da kazem predivne prijatelje.
Ali u poslednje vreme sam retko kad tamo zbog politike koja vlada tamo.Zao mi je sto tamo vise nije kao pre,ali zao mi je i da je doslo do ovoga da se 'ratuje' na ovakav nacin.
Porucicu 'napadacima' ma ko to oni bili..Da nas puste jednostavno da uzivamo na sajtovima koji su nam dragi,tako ce uciniti dobro delo i nama a i sebi.
Zar nikada ne moze na lep nacin nesto da se resi?!?
Ako sam nekada nesto mrzela to je onda bilo rusenje tudjeg truda!
Hvala 'napadacima' sto samo jos jace shvatamo koliko smo jaka druzina!!!
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 05, 2004 2:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da me neko ne shvati pogresno, nema ni ja NISTA PROTIV sajta www.bgdcafe.com, naprotiv, skidam kapu i dajem priznanje.
Samo..... kao sto su bile izjave od strane njegovih clanova.... "VI NIKADA NECE STICI CAFE".... mi to i NE ZELIMO niti nam je to CILJ, kao sto je vrachar lepo rekao, nama je bitan kvaLITET a ne kvanTITET.

Znaci, ovo nije misljeno da se okaljavi taj sajt, za to se oni sami brinu, ovaj moj post i moja poruka su cisto da se zna sta se desava.

SVAKI clan koji zeli da ostane ili da se vrati na cafe, to je SAMO njegova odluka, a mi je podrzavamo 100%.
Bilo kako da se bilo koji nas clan odluci, imace nasu POTPUNU podrsku i moze biti SIGURAN da ovde nece biti ni jednom reci negativno spomenut.

A sto se tice njihovog ugleda, zkao sto rekoh, za to se oni sami brinu.
Zbog problema koji su nastali i koje imamo, ja sam primoren da javno izjavim sta se desava, sto mi nije bila namera, ali kad traze.... izvolte, meni nije tesko da napisem.

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
niko_kao_Bane
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 48

Datum registracije: 14 Jul 2004
Poruke: 3231
Mesto: tako blizu, a tako daleko

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 05, 2004 2:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To su samo ocajnicki potezi bolesnih umova!!!

Njihovi kompleksi prevazilaze granice podnošljivosti, oni jednostavno svoj bolesni um ne mogu da kontrolišu i zato se bave niskim udarcima!!!

Imali su fenomenalnu ekipu koja je od tog sajta i foruma napravila ?udo, kada su po?eli sami da ruše sistem i izbacuju ?lanove i prema njima se ponašaju loše po?eli su i da se raspadaju!!!

Ja sam na tom sajtu proveo skoro godinu dana, tamo ostavio neizbrisiv trag od preko 11000 postova i oko 200 tema, i nije mi žao, jer to je mesto na kome sam upoznao odli?ne osobe poput Trešnjice, Manhattan, Hogara, Deckonje, Fanatica, Darke i mnogih drugih, ali sada kada vidim šta rade glavnokomandujuci sa "neustrasivim" vodjom koji se ponaša poput Slobodana Miloševica s pocetka devedesetih uz podršku njegove Mire Markovic, kao i slepih sledbenika koji su nista drugo nego osobe ogranicenih pogleda na svet, drago mi je što su me izbacili!!! Samo su mi ucinili uslugu i "naterali me" da pronadjem ovaj sajt na kome mogu opusteno da funkcionisem!!!

Njima jednostavno tesko pada raspad sistema i vestacki pokusavaju da ucine nesto, ali njihov kraj je vrlo blizu, a sto se mene licno tice, voleo bi da opstanu sto duze, pa da sto vise ljudi vide koliko su oni jadni!!!

I za kraj imam samo jednu poruku za njih, a to je ujedno i deo iz jednog fenomenalnog filma:

"E PA GOSPODO, MALKO STE SE ZAJ..ALI, KO NA NAS KRENE IZ MESTA JE NAJ..."

Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile


Poslednja prepravka: niko_kao_Bane on Čet Avg 05, 2004 3:00 pm; ukupno izmenjena 3 puta
 
sokolica
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 24

Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 293
Mesto: ...

papuanewguinea.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 05, 2004 3:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne mogu da kazem da sam narocito iznenadjena a ni posebno razocarana,to sam bila onda kada sam bila prinudjena da donesem odluku da odem sa tog sajta.Mogu reci da mi je jedino neizmerno zao sto se ovo desava.Medjutim,ovo je dokaz vise da BGC ima unutrasnjih problema zbog kojih je dosta nas upravo i otislo zeleci i dalje da se oseca gradjanima sveta a ne zatvorenicima jednog sajta.

Apsurdno je misliti da ce upadanje i brisanje tema i postova nesto poremetiti,svoje teme cu da prenesem bez ikakvog navodjenja odakle jer Ja sam ulozila trud u njih i na to imam potpuno pravo,za tudje naravno da cu reci da su sa drugog sajta i ovo nije nikakav nov izum to je normalno ponasanje na svim sajtovima.Ako se dogodi da mi se obrisu post ili tema napisacu duplo,ko god da je napadac sa BGC-a valjda me dovoljno upoznao da zna da mu je bolje da protiv Sokolice iliti Sokocala ne ide.

Kostica je lepo rekla
Citat:
Druzina koja je nastavila da dolazi je samo dokazala da smo jak tim i da cemo biti uvek na istim talasnim duzinama..Ne vazno bio to bgd cafe ili domaci.de ili neki levi sajt.

a moja poruka svima koji dolaze sa nekog drugog sajta a posebno sa BGC-a,jer i ja sam za njega na poseban nacin vezana,je
dodjite da se druzimo kao ljudi dobre volje
i da se zajedno potrudimo da oko sebe sirimo pozitivnu energiju,to je poenta naseg boravljenja ovde ili na bilo kom sajtu.

_________________
....budale ne treba sejati one nicu same!


Poslednja prepravka: sokolica datum Čet Avg 05, 2004 3:22 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
SrebrnaTresnjica011
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 40

Datum registracije: 14 Jul 2004
Poruke: 4277

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 05, 2004 3:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Care znam da nemas nista protiv bgd cafe-a,iako bi sa punim pravom mogao da imas!
Beograd Cafe je poseban na svoj nacin,kao sto je poseban Domaci.de i svi ostali sajtovi..Svaki sajt ima svoju posebnost koja nekome odgovara,a nekome ne Smile!
Meni je licno,jako krivo sto ovako ispada..Kao da mi ne smemo da prelazimo i na druge sajtove i druzimo se?!?
Ne razumem zaista..Mozda nikad i necu razumeti takve stvari!
 
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 05, 2004 3:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stvarno ne razumem kom je idiotu toliko bitno u zivotu dal ce neko biti na ovom ili na onom sajtu! Cuo sam takodje od strane nekih clanova se www.bgdcafe.com koji su dosli i na ovaj sajt,kako ih nazivaju izdajicama i sta ti ja znam....pa kako je to smesno !!!!!
O cemu se ovde radi??? Ko je ovde lud???

Ja o tom sajtu ne zelim nista da komentarisem osim da mi je takodje drag na neki nacin ali je jednostavno postao suvise napet i zakrcen budalama i zao mi je sto se sada ta napetost prenela i ovde.

Jedini nacin da se to prekine je da ti ljudi koji rade sve ovo....razmisle malo o tome kako ce da prave decu (ako ih jos nemaju) i od cega ce da zive....ako nista drugo bolje da izadju malo do grada nego sto na netu prave sr*nja! A mi ovde jedino mozemo da im se smejemo zbog njihovog idiotskog smisla za zabavu!


Poslednja prepravka: Roberto-NS datum Čet Avg 05, 2004 3:29 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
niko_kao_Bane
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 48

Datum registracije: 14 Jul 2004
Poruke: 3231
Mesto: tako blizu, a tako daleko

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 05, 2004 3:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da me neko ne bi pogresno shvatio, hocu da se zna da mi nije zao nijednog jedinog slova koje sam tamo napisao, zao mi je samo sto sam od pogresnih osoba mislio da su prave i nije mene razocarao niko od njih, razocarao sam sam sebe zato sto nisam primetio na vreme sta se desava i ko su zapravo oni!!! Velika je steta sto je doslo do toga da pojedinci ruse ono sto je vecina napravila, ali kao sto rekoh jednom prilikom, ko zna zasto je to dobro i sve se u zivotu vraca, pre ili kasnije!!!
 
hogar sa medaka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 72

Datum registracije: 18 Avg 2002
Poruke: 6871
Mesto: beogradski pašaluk

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 05, 2004 4:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Čitam i čudu se načuditi ne mogu!
Ne mislim da treba praviti odmazdu, mnogi od nas smo članovi i tamo i ovde, čemu bi vodilo? Ali neku pravdu treba isterati. Što se mene tiče, ja ću biti uporan i čekati da nekog ko ovo sve radi Domaćem, prodje volja za tom glupošću. Ovde sam i dalje medju mnogim meni dragim likovima i nikakvo rušenje sajta neće me oterati odavde. Dešavalo se to i na Kafiću, da se po njemu udari i mnogo toga uništi, ali... preživi se.
Nego, jedna ispravka, u vezi uvodnog članka:
Nije zabranjeno (internim pravilnikom Kafea) ČLANOVIMA Kafea da budu ČLANOVI i drugih Sajtova i Foruma, već MODERATORIMA istog. Care, ispravi to, pokušao sam na PP da ti dojavim, ali ne ide...

_________________
pičim redom i beležim kredom!
 
NINANENA
Veštica
Veštica





Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 1464

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 05, 2004 4:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i sta sad da dodam kada je sve receno.....cafe mi je jako drag kad sam toliko dugo presedela na njemu i puno dragih osoba upoznala ali jako sam razocarana i pitam se gde je tu pravda
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 05, 2004 4:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Olde, primio sam PP. Izmenio sam, sorry, moja greska, ali kad pokusas pola sata da posaljes poruku i prvi put izgubis citav tekst pa ga moras ponovo sastavljas, a on bas i nije mali, desi se tako nesto....

Preostaje nam samo da cekamo da se situacija smiri i da zaboravimo jednostavno da se ovo sve desavalo, da nemoramo vise da to spominjemo nego da mozemo da se opustimo.

Spremamo selidbu na NAS server, kome je potrebna samo jos mala modifikacija i provera sigurnosti radi, ali zbog okupljanja ovog vikenda, necemo moci da uradimo to do ponedeljka/utorka iduce nedelje.
Novi server je pod NASOM kontrolom i imamo daleko vise mogucnosti da upravljamo njime, a sto je najbitnije, ovakva zezanja kao sto se sad desavaju na njemu nece biti jer je on mnogo izdrzljiviji od ovoga, drugacije je setovan pa ce im trebati ne 1000 upita u sekundi vec jedno 1000 puta vise da bi ga srusili, ako uopste uspeju i onda da ga zakrce.

Nerviracemo se jos neki dan, ali nadam se da ce nam se to isplatiti za buduce Wink

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Vesti ~ -> ~ Arhiva - Vesti ~ -> Nasi problemi koji poticu sa BGDCAFE-om Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon