www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nasi problemi koji poticu sa BGDCAFE-om
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Vesti ~ -> ~ Arhiva - Vesti ~
::  
Autor Poruka
*Jedinstvena*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 29 Jul 2004
Poruke: 131
Mesto: Lausanne

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 05, 2004 5:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Shocked Ja citam i ne mogu da verujem u to sto citam,ostala sam bez ijedne reci.
Pa kojoj bre budali je to palo na pamet,nikako mi nije jasno.
Ne kapiram sta im znaci da prave takve gluposti.
JA sam na Bgd-u samo zato sto sam upoznala jako puno ljudi,jako prijatnih ljudi s kojima ne zelim da prekinem kontakt.

U zivotu mi na pamet ne bi palo da tako nesto uradim,prvo zato sto ne bih smela a drugo,zato sto su za takve stvari potrebni debeli zivci a ja nemam zivce da sedim za kompom satima i jurim sifre i kodove Rolling Eyes


Nekome sa cafe-a je jako zasmetalo sto je vecina clanova rekla ono sto je imala pa su ih izbacili,jer su rekli samo istinu.
Ja ne zelim da se mesam niti da ulazim u te zvrcke ali ovde sam iz prostog razloga,da bih bila sa starom ekipom koja mi nedostaje na cafe-u.
Razgovori ber prepirki i svadja.

Prvi put kada sam dosla na sajt i videla nikove bas sam se obradovala,ali iskreno!Bilo mi je jako drago sto opet vidim ljude koje sam tamo vidjala tako cesto i koje za neko vreme vise uopste nisam mogla da vidim.

Sta li taj ko pravi ovu guzvu postize ili ocekuje da postigne????

Ljubomora je jako teska bolest Rolling Eyes

Zalim sve te debile koji se bave takvim glupostima i pokusavaju na sve nacine da uniste druge,ali takvima to ne polazi bas za rukom Wink
Jedino im ostaje da laju Laughing



_________________
--------@Jedinstvena@--------
 
Charmed
Malo ~ mače ~
Malo ~ mače ~





Datum registracije: 03 Avg 2004
Poruke: 14625
Mesto: Nije bitno ko je odakle bitno je ko je kakav covek

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 05, 2004 5:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja napisa vec jedan post,ali mi ga neposla grrrrrrrrrrrrr,
ali znam jedno,zao mi je drugih ljudi sto su zbog nas nekolicine morali ovo da dozive sto su doziveli,i ujedno osecam potrebu ovog momenta da im se izvinem.Mada bih najvise volela da se taj sto je to uradio da javno izvinjenje.
A sto se mene licno tice,nemogu da vam opisem koliko mi je drago sto sam ponovo pronasla staru dobru druzinu.I to sasvim slucajno.I niko mi nemoze zabraniti s kim i gde cu da se druzim.
Veliki pozdrav
Dada

_________________
Pre nego sto se dodje do brzopletog zakljucka i pre nego sto se pocne misliti lose, Gledaj sa paznjom detalje, vrlo cesto situacija nije onakva kako izgleda nama na prvi pogled!!!!
 
FANATIC-NS
PARTY MAN
PARTY MAN



Godine: 46

Datum registracije: 18 Jul 2004
Poruke: 979
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 05, 2004 5:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne mogu jos uvek da verujem koliko su jadni Tlacitelji(admini)bgd cafea i njihovi puleni. Za vas rec nepostoji kojom biste se vi mogli nazvati...Samo znajte da bog sve vidi...bice vam sve to naplaceno,u to ne sumnjajte ni malo.
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 05, 2004 6:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
ali znam jedno,zao mi je drugih ljudi sto su zbog nas nekolicine morali ovo da dozive sto su doziveli,i ujedno osecam potrebu ovog momenta da im se izvinem.

Fino je od tebe, ali mislim da stvarno NIKO od vas ne treba da se izvinjava. Niste VI nizasta krivi. Niste vi krivi zbog nekih maloumnih debila.
Na tom sajtu jos uvek ima i dobrih ljudi i bice ih uvek, ovo je samo jedna glupa i tupava manjina nekih, koji zele da se ulizuju upravi.
Ovo kazem jer ja jos ne verujem da je to neko od njih dvoje uradio. Nemogu da verujem da bi na ovaj nacin upropastili svoj rad i trud koji su ubacili da naprave onakav sajt. Onde je potroseno vremena i vremena, ali opet... kad se uzme u obzir da je neko koristio tudju sifru, a to moze SAMO neko od admin-a... onda.... neznam....

Nego, izgleda da je ovo i vredelo necemu..... malo posle objavljivanja ovog mog posta prestalo je sa spamovanjem foruma i sajta.
To mozete i vi da pratite s tim sto pogledate ko je online u desnom bloku ali obratite paznju na GOSTE, ako ima vise od 30-40 gostiju (nocas ih je bilo i po 100 i vise) to je znak da neko spamuje i da ce vrlo brzo doci opet do pucanja tako da znate i da se ne iznenadite ako pri upisivanju pukne.

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
niko_kao_Bane
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 48

Datum registracije: 14 Jul 2004
Poruke: 3231
Mesto: tako blizu, a tako daleko

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 06, 2004 3:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja kao indirektni "krivac" za sve sto se desava, sto se mene tice stavljam tacku na ovaj slucaj i o njima ne zelim da razmisljam, njih ovo ne dotice a mi se samo zamaramo i mlatimo praznu slamu, dok oni mozga nemaju da bi shvatili sta im neko prica.

Predlazem da se stane vise sa pricom o njima jer oni nisu vredni toga, a s bozirom da znam kako funkcionise sve u njihovim glavama, verujem da likuju na ovo nase cimanje i nerviranje.

Ajde da im vise ne pricinjavamo to zadovoljstvo, a ako nastave sa tim da napadaju NAŠ sajt, onda ih jednostavno treba unistiti i sa tim zavrsiti za sva vremena!!!

Pozdrav svima od mene!!!
 
Gaso
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 09 Sep 2003
Poruke: 505
Mesto: Kraljevo

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 06, 2004 3:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

slazem se !!!
Twisted Evil
 
sekula_au
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 48

Datum registracije: 28 Apr 2004
Poruke: 3603
Mesto: adelaide australija/subotica srbija

australia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 06, 2004 7:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zalosno je to :director:
 
FANATIC-NS
PARTY MAN
PARTY MAN



Godine: 46

Datum registracije: 18 Jul 2004
Poruke: 979
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 06, 2004 11:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U potpunosti se slazem sa Vracharem.
 
biser
Veštica
Veštica



Godine: 65

Datum registracije: 22 Jul 2004
Poruke: 3903
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 06, 2004 2:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jednu stvar ne mogu da shvatim: na ovaj ili onaj sajt dolazimo da bi se zabavili, družili, upoznavali, relaksirali...Znači niko nema poslovni ugovor, niti radi za platu na sajtovima, pa je, u najmanju ruku, tužno sve ovo što se dešava. Razumela bih da je u pitanju neki poslovni odnos, da se odaje poslovna tajna ili slično. Svi mi smo apsolutno dobrovoljno na sajtu koji sami izaberemo. Uostalom, mi plaćamo sate na netu da bi se družili, a nismo plaćeni za to, pa da se reaguje na ovaj način.
U svakom slučaju, ne treba dozvoliti da se atmosfera sa jednog sajta prenosi na drugi.
Ajmo u akciju druženja, optimizma, duhovitog nadmudrivanja... Laughing Laughing Laughing

_________________
život ti je sinko srećom prolazna pojava...
 
the_cica
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 30 Jul 2004
Poruke: 3520
Mesto: kragujevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 06, 2004 3:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Na BGD sam vec par meseci,na Domacem tek od skoro......cula sam razne price vezane za atmosferu na BGDu-iskreno nisam verovala,sve dok nisam ovde procitala sta se desava!!!!!
Svima koji su imali nesto sa miniranjem ovog sajta porucujem da su mnooogo JADNI-imate li pametnijeg posla,IMATE LI PRIVATAN ZIVOT?????? Pametnije bi bilo da ste ovde doneli bar deo dobre atmosfere koja ume da vlada na BGD-u........
Zar niste primetili da su vam otisli najstariji clanovi?????

Prosto ne mogu da verujem koliko su ljudi pretvorili druzenje i zabavu u probleme, i to licne prirode!!!! Ovo je mesto za relaksaciju i zezanje-mislim na NET uopsteno i zasto ga pretvarati u mesto za namestaljke i prepucavanje?????????
 
hogar sa medaka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 72

Datum registracije: 18 Avg 2002
Poruke: 6871
Mesto: beogradski pašaluk

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 06, 2004 4:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da se još nadovežem na ovu priču: Sećate li se kada smo danima na Kafiću imali isti ovakav slučaj, tj. da je bio udar po Sajtu toliki da stranu nisi mogao da otvoriš? Naravno da se sećate. I sećam se da smo jednom prilikom, dobro iznervirani, predlagali da tim nekim tipovima (Aquila je znao ko su) uzvratimo na isti način, istom merom. Tada je Aquila meni, a možda i mnogima od vas rekao pravu stvar: "Hogare, nećemo da se spuštamo na njihov nivo. Zašto da budemo isti kao oni?"
Bez namere da ikoga napadam i branim, jer nisam stručan za rasudjivanje u ovoj stvari, očito je da je ovo radio neko (na neki način?) blizak Aquili, ali sigurno bez njegovog znanja. Zato, ništa unapred!
Nego, dok nadležni ne reše ovaj "slučaj", ajdemo na Zabavu.
Naprimer, na Kontra Kaladont?

_________________
pičim redom i beležim kredom!
 
Darka
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 42

Datum registracije: 23 Jul 2004
Poruke: 2720
Mesto: tude-vude,kojekude

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 06, 2004 4:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve su to velike gluposti malih ljudi..al opet kako oni tolicni da shvate da je to glupost???? Nego da ne dramim ja previse i ne trosim zalud slova..ajmo se mi zezati..moze zabava..al pre toga ko sta pije????? Gde nam je konobar?????? Za mene loza!!!!!!!!!!!!

_________________


Ne mislim da mislim da ne mislim!!!!!!!

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Vesti ~ -> ~ Arhiva - Vesti ~ -> Nasi problemi koji poticu sa BGDCAFE-om Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon