www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nasi problemi koji poticu sa BGDCAFE-om
Strana prethodna  1, 2, 3
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Vesti ~ -> ~ Arhiva - Vesti ~
::  
Autor Poruka
sokolica
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 24

Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 293
Mesto: ...

papuanewguinea.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 06, 2004 5:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citam ovde neke predloge o uzvracanju medjutim,ako bi iko uzvratio tj.krenuo da "unistava" nekim kontra udarcima znaci da je na istom nivoua ja sam za to da budemo bolji,jedino sto treba sve uciniti da se sajt sto bolje zastiti.

Prestanimo da diskutujemo vise o ovome,bilo pa proslo i umesto rusilackih ideja da krenemo s necim konstruktivnim kako bi ulepsali ovaj Forum,nase druzenje i ucinili boravak ovde prijatnim za nas i sve dobronamerne ljude koji kao gosti dodju!

Mislim da samo tako mozemo da porazimo one koji nam zele lose!



_________________
....budale ne treba sejati one nicu same!
 
niko_kao_Bane
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 48

Datum registracije: 14 Jul 2004
Poruke: 3231
Mesto: tako blizu, a tako daleko

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 06, 2004 8:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da me nisu pojedinci pogresno shvatili ne bi se javljao vise na ovoj temi!!!

Ja ne znam koliko ste svi upuceni, ali ti napadi na ovaj sajt traju skoro mesec dana, tacnije od kada smo poceli da dolazimo ovde!!!

Zamislite sledecu situaciju: Dolazite vec dugo na cafe, pocne da se desava sve i svasta, vi potrazite drugi sajt, krenete da idete i tamo, medjutim taj sajt pocne da puca i da ne radi, i vi se instiktivno vracate na cafe!!!

E to je ono sto je doticni S.Milosevic Beogradcafe-a hteo da postigne!!!

Car, zna sta sam mu rekao kad su prvi problemi poceli da se desavaju, kada sam mu jos tada rekao da je doticni kriv, jer on jedini ima MOTIV, i niko ne moze da me ubedi u suprotno, pa tako ni izjava Old Serbiana nema pokrice, jer da se razumemo, ko je blesav da se time bakce, i zbog cega bi to radio!!!

Ja da sam hteo samoinicijativno da napadam taj sajt to sam mogao milion puta do sada, ali sam bio strpljiv, i sada sam rekao da ih sacekamo jos malo da vidimo da li ce se smiriti, ali ni u tome ne treba preterivati.
 
sokolica
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 24

Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 293
Mesto: ...

papuanewguinea.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 06, 2004 9:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vracko bre Srbine,polako,znam da te pogadja,pogadja i ostale,pogadja i moju malenkost,ali..
Citat:
Dolazite vec dugo na cafe, pocne da se desava sve i svasta, vi potrazite drugi sajt, krenete da idete i tamo, medjutim taj sajt pocne da puca i da ne radi, i vi se instiktivno vracate na cafe!!!


otisli smo i sto se mene tice to je zbogom ako zapocne [b]rat[b/b]sto je suludo,pa ja odoh i odavde i dosta ostalih,sta ce mi ratovi vise,a ovim provociranjem ako se svi ne stisamo postici ce bas ono sto su hteli!Zato lagano i opusteno,to su tvoje reci Vracko,nema mesta instiktima,pa ovo je samo zabava i samo delic naseg zivota,virtualnog!

_________________
....budale ne treba sejati one nicu same!
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 06, 2004 9:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
ako zapocne [b]rat[b/b]sto je suludo,pa ja odoh i odavde i dosta ostalih,sta ce mi ratovi vise

TO je TO sto i hoce....

Posto smo konacno uspeli da im zablokiramo i taj nacin napada kojim su se koristili ovih dana i stabilizovali smo sajt (dokle videcemo Smile), mislim da je bolje da ja zakljucam ovu temu.
Nek ona stoji, necu je brisati, ali da ne predje oo sve u nesporazume, dosta smo govorili o tome pa sad da predjemo na zajebanciju i druzenje i da mi sa nase strane ovo prekinemo. Kako kazu, pametniji popusta Wink

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
Gaso
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 09 Sep 2003
Poruke: 505
Mesto: Kraljevo

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 06, 2004 10:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

epa toliko o tome =;
ZATVORENO !!!!!!!! :-# :dead:
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Vesti ~ -> ~ Arhiva - Vesti ~ -> Nasi problemi koji poticu sa BGDCAFE-om Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3
Strana 3 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon