www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

~free sms and calls~
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Mobilna telefonija ~
::  
Autor Poruka
mixxx05
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 37

Datum registracije: 23 Jul 2005
Poruke: 786
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 01, 2006 3:56 pm    Naslov poruke: ~free sms and calls~ Na vrh strane Na dno strane

ljudi ako zelite besplatne poruke i pozive poshaljite mi broj svog telefona mail na milosh987@gmail.com (ali u punom formatu sa pozivnim)!

kada se registrujete na tom sajtu pomocu java programa moci cete da saljete besplatne poruke i da prichate! sve shto je potrebno je telefon koji podrzava javu i gprs! poruka koshta (na mobtelu) 15-17 para a poziv otprilike sekund=1 para!



_________________
I've told you this once before, can't control me!

If you try to take me down you're gonna break!
 
Sale_VD
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 29 Mar 2005
Poruke: 335

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 08, 2006 8:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cuo sam za taj program ali da na kraju ispadne skuplje nego normalno!!!
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 09, 2006 1:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa onda nije dzaba cim se placa 15-17 para a poziv otprilike sekund=1 para Wink
A koliko kosta konekcija Wink

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
Sale_VD
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 29 Mar 2005
Poruke: 335

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 09, 2006 11:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja znam da moras to da zaradis i ovaj mixxx05 zaradjuje na nama. Na pocetku imas 30 sms poruka, a da bi mogao jos vise da saljes moras da uclanis novog clana i on tako zeli nas da uclani da bi dobio dzabe poruke!!!
 
Zoran_Karavla
~ Beli mišOv ~
~ Beli mišOv ~



Godine: 38

Datum registracije: 18 Avg 2002
Poruke: 661
Mesto: NS

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 09, 2006 6:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Upravo tako.

_________________
 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 37

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 09, 2006 7:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cuo sam za to..bas moj drug koristi tako nesto slicno i jako je zadovoljan

_________________


Love don't let me go
 
Taca89
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Feb 2006
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 28, 2006 11:12 am    Naslov poruke: Re: ~free sms and calls~ Na vrh strane Na dno strane

mixxx05 je napisao/la sledeće:
ljudi ako zelite besplatne poruke i pozive poshaljite mi broj svog telefona mail na milosh987@gmail.com (ali u punom formatu sa pozivnim)!

kada se registrujete na tom sajtu pomocu java programa moci cete da saljete besplatne poruke i da prichate! sve shto je potrebno je telefon koji podrzava javu i gprs! poruka koshta (na mobtelu) 15-17 para a poziv otprilike sekund=1 para!


imam i ja taj program Very Happy josh uvek nisam probala pozive,jel ti skidaju kredit kao za poruke ili se skida samo tvoj kredit?
 
vladeling
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 45

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 4728
Mesto: Lazarevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 25, 2006 10:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Posto se ovde ne sme ostavljati link, ko zeli besplatne SMS poruke moze mi poslati pp,pa cu mu dati sajt...i apsolutno se nista ne placa sem to sto si na internetu...poruke saljes sa racunara i dobro je za one koji imaju wireless ili kablovski net Wink

_________________
Ne mogu lepo da zaboravim tek tako, da svoje sutra pišem kao prošlo vreme...




 
Sale_VD
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 29 Mar 2005
Poruke: 335

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 30, 2006 7:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Super program danas ga i ja koristim. Kome treba neka mi pise na mail sale2322@yahoo.com
 
Nigel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Sep 2005
Poruke: 61

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 21, 2006 5:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i sta bi na kraju jel stvarno ovo gotivno ili samo jos jedna fora-prevara?
 
toncek_zadar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 21 Jun 2006
Poruke: 25

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 28, 2006 10:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bas ne vjerujm da je besplatan jer svi java programi zahtjevaju spajanje putem vapa a to opet nije besplatno

_________________
TONI
 
UROSH#5
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 05 Maj 2006
Poruke: 18

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 01, 2006 12:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa kosta malo net ali dok sve to uradis, bolje da platis
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Mobilna telefonija ~ -> ~free sms and calls~ Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon