www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kad vam decko kaze da se zeni...
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 28, 2007 10:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

**OpasnaMackica** je napisao/la sledeće:
Ljudi dajte ne terajte je na to.....
Slusaj mene ti: Oni ce se onda kad tad razvesti a za vas ce biti kasno, zgrabi ga bre...
Objasni mu i bori se. Ipak cilj opravdava sredstva.
Da je voli onda i da dignes ruke...ali se bori, sta vi tu pricate da digne ruke! NE
Dokazi kakva je ona i da ce se kad tad razvest jer nema ljubavi a dete ce ipak biti kod jednog,on moze dete da prihvati ali ne i nju ako tebe voli....
Slusaj me sta ti kazem i neces pogresit


halooooo ljudi ovo nije 19 vek


Da slažem se niko nije dužan da trpi, bori se i dobićeš nešto Laughing



_________________

 
**OpasnaMackica**
Banovan!

Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 04 Apr 2007
Poruke: 593

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 28, 2007 10:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bolje da to dete kad se rodi zna sto oni nisu zajedno nego da odrasta uz brak bez ljubavi i postovanja i da se i to dete tako nauci...ocitaj ti tom tipu lekciju skupi snage i sve mu ovo reci sto sam ti napisala
 
.::pinki::.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 03 Apr 2006
Poruke: 2882
Mesto: u dugovima :))

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 28, 2007 11:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

**OpasnaMackica** je napisao/la sledeće:
Ljudi dajte ne terajte je na to.....
Slusaj mene ti: Oni ce se onda kad tad razvesti a za vas ce biti kasno, zgrabi ga bre...
Objasni mu i bori se. Ipak cilj opravdava sredstva.
Da je voli onda i da dignes ruke...ali se bori, sta vi tu pricate da digne ruke! NE
Dokazi kakva je ona i da ce se kad tad razvest jer nema ljubavi a dete ce ipak biti kod jednog,on moze dete da prihvati ali ne i nju ako tebe voli....
Slusaj me sta ti kazem i neces pogresit


halooooo ljudi ovo nije 19 vek


mackice ovo nije film, nego zivot bre Very Happy ..a uostalom devojka je mlada bice jos momaka

_________________
 
**OpasnaMackica**
Banovan!

Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 04 Apr 2007
Poruke: 593

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 28, 2007 11:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne....nek ona uvek prodje ko pobednik....e bas sto nije film to i kazem
 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 29, 2007 9:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

**OpasnaMackica** je napisao/la sledeće:
Ljudi dajte ne terajte je na to.....
Slusaj mene ti: Oni ce se onda kad tad razvesti a za vas ce biti kasno, zgrabi ga bre...
Objasni mu i bori se. Ipak cilj opravdava sredstva.
Da je voli onda i da dignes ruke...ali se bori, sta vi tu pricate da digne ruke! NE
Dokazi kakva je ona i da ce se kad tad razvest jer nema ljubavi a dete ce ipak biti kod jednog,on moze dete da prihvati ali ne i nju ako tebe voli....
Slusaj me sta ti kazem i neces pogresit


halooooo ljudi ovo nije 19 vek


Boze me sacuvaj, pa kakvi su vam ovo saveti?
Pa nije on jedini na svetu! Sudjen je drugoj, nek je ozeni a ona ce da nadje vec nekog! Zar da se spusta na taj nivo da mu bude ljubavnica, da je svi ogovaraju i mrze ili je bolje da nadje normalnog decka?
Uostalom vi ste 2 meseca zajedno a ne 2 decenije, preboleces ga brze no sto mozes da zamislis!

_________________
 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 29, 2007 9:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znam da nije mesto nama muškarcima da komentarišemo ''ženske'' teme,ali nisam mogao a da ne budem ravnodušan na ovu temu.
Slažem se sa Opasnom Mackicom da da ovo nije 19 vek.Ttrebaš da se boriš za njega po cenu pa makar zagoračala drugima(tj. toj tamo...) život.Najbitnije je da tebi bude dobro,pa makar ovoj drugoj bilo loše.Ne bi trebalo ad osećaš krivicu,ako bi dete tvog dečka ostavila bez oca(tj. to bi dete bilo vanbračno).A pošto si rekla da ga ta njegova vara gde god stigne,onda je pitanje da li je on stvarno otac tog deteta.I da li je uopšte ta devojka trudna?Trebalo bi da se potrudiš i da ne dozvoliš da se on venča s njom.Jer ako to ne uspeš bićeš večita druga,a to tebi u tvojim godinama nije potrebno.Zar ćeš sa celog života da čekaš nekog?'Eeeeej,devojko!Pa tebi je tek 19 godina.Svaka nesrećna ljubav deluje najveća i deluje kao da ne možeš nikad da je preboliš,ali nije tako.Zaljubićeš se još ''milion'' puta.
Ali,ponavljam ti,najbitnije je da mu ne dozvoliš da se venča s njom,tj.moraš da mu upropastiš evetualno venčanje.Bori se za njega,budi i ti drska i bezobrazna,kao i ta,i ne biraj sredstva da mu pokvariš planove za venčanje.Bez osećanja krivice da bi to njegovo dete(pitaj Boga da li je stvarno njegovo) moglo da raste bez oca.
Ako se ipak on venča,najbolje bi bilo da odeš odatle odakle si,jer ipak u tvojim godinama (još uvek) važi pravilo:Daleko od očiju,daleko od srca.

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...
 
maza-
¤¤Wonder Woman¤¤
¤¤Wonder Woman¤¤





Datum registracije: 11 Mar 2006
Poruke: 11442
Mesto: Bogu iza nogu...

sweden.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 29, 2007 10:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da ponovim Gertrudu:
Boze sacuvaj, kakvi su vam ovo savjeti, Mackice i Johnny..

Kakvo borenje i zaebancija? Kazes da se bori da bude njoj bolje.. Kako ce njoj bit ikad bolje u ovoj situaciji, svega vam.. Mislim, stvarno razmisljate kao dijeca.. Kao sto je netko rekao: Pa nije vam ovo film, vec pravi zivot.

Ja neznam kakva je tu dilema uopche? Decko ti kazem zenim se drugom.. Zar ima se tu sta razmisljat? Ja se nebi nikad.. ama bas NIKAD.. ponizila na taj nacin i ostala sa njim jer sam mu "potrebna" i sta ti ja znam. Da budem neka mu sa strane kad mu se cezne za promijenit krevet, ne hvala.. Taj film decko nece gledat..Ni da je svedski princ Filip!

Moj savjet je.. nadji boljeg kome ces ti bit broj 1..
(Mislim, Kad si josh cula da u bajkama princ na bijelom konju ima i prikolicu di su zena i dijete?)

_________________
v v v v v v vv v v v v v v
 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 29, 2007 10:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

maza- je napisao/la sledeće:
Da ponovim Gertrudu:
Boze sacuvaj, kakvi su vam ovo savjeti, Mackice i Johnny..

Kakvo borenje i zaebancija? Kazes da se bori da bude njoj bolje.. Kako ce njoj bit ikad bolje u ovoj situaciji, svega vam.. Mislim, stvarno razmisljate kao dijeca.. Kao sto je netko rekao: Pa nije vam ovo film, vec pravi zivot.

Ja neznam kakva je tu dilema uopche? Decko ti kazem zenim se drugom.. Zar ima se tu sta razmisljat? Ja se nebi nikad.. ama bas NIKAD.. ponizila na taj nacin i ostala sa njim jer sam mu "potrebna" i sta ti ja znam. Da budem neka mu sa strane kad mu se cezne za promijenit krevet, ne hvala.. Taj film decko nece gledat..Ni da je svedski princ Filip!

Moj savjet je.. nadji boljeg kome ces ti bit broj 1..
(Mislim, Kad si josh cula da u bajkama princ na bijelom konju ima i prikolicu di su zena i dijete?)


Pa nisi lepo pročitala poruku.Ja sam joj rekao da ako ne uspe da bude br. 1,neka se ne ponižava da bude ''večita''druga da bi bila s njim,nego da u tom slučaju nadje,nekog kome će biti br. 1.Ali,u svakom slučaju,ne bi trebala da se ne bori.
Bolje je da pokuša pa nek' se i pokaje i zažali zbog toga,nego da ne pokuša i da celog žali što nije pokušala da uradi nešto i da je možda moglo nešto da se učini.
U svakom slučaju bitno je da bude uvek u vezi ona prva i jedina.Da li ovom liku s kim je(i tu dete uopšte ne mora da bude važno da li je ona prva ili ne) ili nekom drugom.

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...
 
**OpasnaMackica**
Banovan!

Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 04 Apr 2007
Poruke: 593

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 29, 2007 12:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slusaj ti svoje srce ...ali evo i jedan muskarac ti je dao savet...Ti roditelji ce se kad tad rastati a ostade onda i ti sama i on tada....Bori se...ako ga ona voli nek se i ona bori, a na sudu moze da dokaze da je majka BiiiiP i nesposobna da cuva dete(ako mu je stalo do bebe).....
Pusti ove komentare videla bi sta bi one radile da se njima desi
Jer ako se boris i ako se ta cura bori samo jedna moze da bude pobednica a to je ona bolja!
 
Slejdž
Gospodja Selektorka
Gospodja Selektorka



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 4716
Mesto: Frankfurt/ Loznica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 29, 2007 1:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ni ja ne mogu da razumem zasto se uopste komentarise na ovu temu.
Kao prvo,tek ste dva meseca zajedno.
Kao drugo velika mogucnost je da je on sa tom bivsom bio u isto vreme kao i sa tobom, i da je tek ostala trudna npr za ta dva meseca koliko je i sa tobom.
A ako ne, ona je pretpostavljam na pocetku trudnoce, znaci iz njenog kreveta iskocio u tvoj
Izvini, al mislim da si mnogo mlada al bas mnogo mlada da bi sebi time zagorcavala zivot.

Ne daj bre da neko pravi budalu od tebe, kakva ljubav za tako kratko vreme. POslusaj me, videces ti tek sta je ljubav iako ti se cini da ti pricam gluposti sad. Prosla sam to i znam.

Ako neko drugi ko ti savete daje, nastavi, bori se, dozvoljava sebi da prave budalu od nje, da bude druga, ljubavnica ili sta vec, ti ne daj.
Mlada si ceo svet je pred tobom.Pusti bre tamo nekog konja koji kao prvo ne zna sta prvo treba da nuci pre nego sto potegne pracku iz pantalona Mr. Green

_________________
Bez tebe ne smem
ja ne umem
disati,smejati se, hodati
 
**OpasnaMackica**
Banovan!

Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 04 Apr 2007
Poruke: 593

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 29, 2007 4:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

eeee ima ljubavi jednom se videli i zavoleli
 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 29, 2007 9:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

**OpasnaMackica** je napisao/la sledeće:
eeee ima ljubavi jednom se videli i zavoleli


Hmmmmmmmmmmmm...dva meseca!Nešto mi je to ipak malo da se neko baš mnogo zavoli.Može čovek da bude ludo zaljubljen,a to se često meša sa osećanjem da voliš nekog.Ne možeš nekog da baš toliko voliš posle dva meseca koliko ta veza traje.'Ajde da je npr. šest meseci u pitanju,ali dva meseca je baš malo.
Ali opet,ako stvarno želiš da budeš s njim,moraš da se izboriš da mu ti uvek budeš važnija od majke ''njegovog''(već sam pojasnio da i on trebao da proveri da li je to dete stvarno njegovo),što znači da si mu ti na prvom mestu,a ne ona druga.Čak iako sve ti uspe da ostaneš s njim i da se on ne venča s tom njegovom bivšom,morala bi da prihvatiš to dete,ako stvarno,voliš tog čoveka.
Mada,kad bolje razmislim,bolje bi bilo da ga ostaviš.Ja nisam uzeo u obzir(malo sam pisao neke stvari nerazmišljajući),u svojoj prvoj poruci na ovu temu,činjenicu da ti imaš 19 godina.Da imaš 26,27 godina pa bi možda i mogla da živiš sa čovekom koji ima dete sa drugom ženom.Ti si isuviše mlada za takav život.Ne bi ti išlo s njim.
Ovako,devojko,pravac,fakultet,pravac drugi grad.Tek ćeš ti da živiš i da se provodiš.Mladost ne traje do 25. godine,nego dok god je čovek živ.
Mada,mislim da bi ovaj tvoj trebao da proveri da li je to dete stvarno njegovo.Ako je ta njegova bivša ''darežljiva'' prema muškarcima ko zna ko joj je onda napravio dete.Mogu da se kladim da je ona ostala trudna nekim oženjenim starkeljom pa ovom tvom potura dete.Sve je moguće.

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Kad vam decko kaze da se zeni... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon