www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kad vam decko kaze da se zeni...
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
antonela
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 21 Maj 2005
Poruke: 44
Mesto: Tamo negde iza duge gde su vecna proleca...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 27, 2007 5:43 pm    Naslov poruke: Kad vam decko kaze da se zeni... Na vrh strane Na dno strane

Danas mi je dva mjeseca od kako izlazim sa deckom ali mi je prije nekoliko dana rekao nesto sto me stvarno sokiralo.Naime,prije nekoliko dana smo otisli na nekoj zurci i on mi je mrtav hladan saopstio da se zeni sa bivsom curom jer je trudna.U pocetku mu nisam povjerovala jer sam mislila da se zeza ali se na kraju ispostavilo da je to tacno.Sada sam zbunjena i ne znam sta da radim,znam da bi najbolje bilo da raskinem s njim ali ja to jednostavno ne mogu jer mi previse znaci!Molim vas pomozite,sta bi vi uradili na mom mjestu ?!

 
.::pinki::.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 03 Apr 2006
Poruke: 2882
Mesto: u dugovima :))

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 27, 2007 7:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jaooo tacno ovakva situacija se desila mojoj drugarici Rolling Eyes Neutral ..ja mislim da bi bilo najbolje da raskines sa njim, pokusas da ga prebolis i nastavis svoj zivot..bice ti tesko ali tako je najbolje Rolling Eyes

_________________


Poslednja prepravka: .::pinki::. datum Pon Maj 28, 2007 3:34 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 28, 2007 11:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bože sačuvaj šta sve čoveka/ženu može da snađe Rolling Eyes

Što je najgore, vidim da nije usamljen primer Shocked Rolling Eyes

Ne vidim nijednu drugu soluciju sem da odeš od njega. Ne vidim da treba uopšte i razmatrati ideje tipa 'trebalo bi', 'mislim da je najbolje'...Rolling Eyes

Čovek koji je u međuvremenu (ili, ranije, svejedno) začeo dete i koji želi da oženi drugu ženu te ne zaslužuje. Šta više reći. Znam da je teško, ali moraš biti jaka...

Ko zna za šta je to dobro...

PS Nego, kakva je njegova konkretna reakcija na čitavu situaciju?

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
**OpasnaMackica**
Banovan!

Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 04 Apr 2007
Poruke: 593

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 28, 2007 11:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa stani sad....napravio je drugoj dete i odma se zeni znate li vi koji je vek..ako se nevole oni ce se kad tad rastaviti. A dete moze da prihvati i da prezime ali da se odma zeni je glupost.
 
Babily
Veciti optimista
Veciti optimista





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 5506

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 28, 2007 11:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da ne bi trebala da ostanes vise sa njim...nema tu sta puno da se filozofira bez obzira na sve!
 
spiderwoman
diacetylmorphine
<b>diacetylmorphine</b>





Datum registracije: 11 Jan 2006
Poruke: 1670
Mesto: preko okeana

cuba.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 28, 2007 1:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ostavi ga i kraj price!
Ne kazem da za 2 mjeseca nijesu mogla da se razviju prava osjecanja,istinska ljubav,ali sto je tu je.Ostavi ga,jbg,bice ti sigurno vrlo tesko,ali druge opcije nemoj ni pod razno da razmatras Exclamation Exclamation Exclamation

Svako zanje ono sto je posijao,imaj to na umu.
Eto,zelim ti da se sto prije povratis nakon raskida i nadjes nekog drugog:)

_________________
Osmijeh na lice i bice sve ok!
 
antonela
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 21 Maj 2005
Poruke: 44
Mesto: Tamo negde iza duge gde su vecna proleca...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 28, 2007 1:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Njegova konkretna reakcija je da on zeli da ostane samnom ali da mora da zeni nju,a sto je najgore ona ga i sad vara na svakom cosku(to znam jer poznajem tu curu,tj njegovu buducu zenu ali nisam bliska sa njom vec vise na cao,cao).Cak sam i pokusala da raskinem s njim ali me on opet zove i kaze da sam mu potrebna.Na kraju ispada da ja treba da budem ljubavnica,a ja to niti zelim niti mislim da zasluzujem takav status.Ali opet kazem,toliko ga volim da mi je par puta proslo kroz glavu da taj status i prihvatim.Mozda na kraju i odem negdje iz grada na neko vrijeme samo da ga ne bi vidjala,to mi sad izgleda kao najbolja opcija,a i onako bi trebala da idem da studiram u drugom gradu sledece godine.
 
spiderwoman
diacetylmorphine
<b>diacetylmorphine</b>





Datum registracije: 11 Jan 2006
Poruke: 1670
Mesto: preko okeana

cuba.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 28, 2007 2:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemoj ni pod razno da dozvolis sebi da mu budes druga!Samoj ces se sebi smuciti kada shvatis sto si uradila(iskreno se nadam da NECES!).
A sto ta cura ne bi abortirala kad su vec stvari takve?!Pa zar kraj takve treba da provede zivot Rolling Eyes Rolling Eyes zbog greske iz proslosti

_________________
Osmijeh na lice i bice sve ok!
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 28, 2007 5:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemoj dopustiti sebi da te gazi i ponizava na taj nacin Rolling Eyes Trebala bi sto prije prekinuti tu vezu... i pokusat da ga prebolis vec nekako Rolling Eyes A i on je djubre (izvini sto ovako moram rec) sto ti to nije rekao na vrijeme Rolling Eyes Stvarno je pokvaren Rolling Eyes Raskini sa njim sto prije Rolling Eyes

_________________

~ Banetova Žena ~
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 28, 2007 5:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da je pazio u prošlosti do ovoga ne bi ni došlo! Sada neka trpi posledice svoje neodgovornosti... U svakom slučaju dobro je što ti se ovo desilo na samom početku veze... Mislim da bi bilo najbolje prekinuti i tražiti nekoga kome ćeš TI biti SVE, a ne polovična avantura pored žene i deteta...

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
Alekssandra
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 31 Jul 2006
Poruke: 314
Mesto: Havaji

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 28, 2007 6:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pazi ne treba ti savet jer ne znam kako bi mogla da zivis sa time da si ti i zmedju buduce porodice!JEste za*ebano ali moras da se potrudis da prebolis ,jedostavno shvati kao da ga nema vise !Bice ti kasnije s e teze i teze zamisli ti sa njim a on dete sa drugom zenom !!Dete je dete nije to igracka to je ozbiljna stvar!A ti imas 19 godina!Pa i daje najlepsi i najbolji jednostavno sada to prekidas!!!Imas i dovoljno dobar razlog za to!!!Neka zauvek ima posebno mesto u tvom srcu ali sad moras da raskines sa njim koliko te god bolelo a mozdda i njega!

_________________
Umeo si da budes vest da srusis sve mi kule srece gradjene i ostavis me slomljenu da ljubim stope tvoje i da lako kao pero letim,
imedju sna i jave,vecno ziveci u strepnji,da
bih sve to ponovo mogla doziveti....
 
**OpasnaMackica**
Banovan!

Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 04 Apr 2007
Poruke: 593

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 28, 2007 10:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljudi dajte ne terajte je na to.....
Slusaj mene ti: Oni ce se onda kad tad razvesti a za vas ce biti kasno, zgrabi ga bre...
Objasni mu i bori se. Ipak cilj opravdava sredstva.
Da je voli onda i da dignes ruke...ali se bori, sta vi tu pricate da digne ruke! NE
Dokazi kakva je ona i da ce se kad tad razvest jer nema ljubavi a dete ce ipak biti kod jednog,on moze dete da prihvati ali ne i nju ako tebe voli....
Slusaj me sta ti kazem i neces pogresit


halooooo ljudi ovo nije 19 vek
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Kad vam decko kaze da se zeni... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon