www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

INXS
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~
::  
Autor Poruka
Slejdž
Gospodja Selektorka
Gospodja Selektorka



Godine: 45

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 4716
Mesto: Frankfurt/ Loznica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 29, 2007 12:43 pm    Naslov poruke: INXS Na vrh strane Na dno strane

Evo malo neke starije clanove da vratim na mladje dane. Very Happy
Jedna od omiljenih grupa mojih kako mladjih godina tako i sad.
Tacnije, Michael Hutchence, bio ono sto sam pored muzike obozavala u toj grupi, al da krenemo redom.

INXS su osnovane davnih sedamdesetih godina, u Australiji od strane brace Farris, i imali su naziv na pocetku The Farris Brothers.
U '80 tim i pocetak '90 tih je bend kao INXS harao australijskom a i svetskom rock scenom.
Najvisa tacka u karijeri koncert 13. Jula 1991 godine u Londonskom Wembley stadionu, pred 72 000 gledaoca.

Prelom u uspehu benda je smrt frontmena i pevaca Michaele Hutchenca, 22. novembra 1997 godine.
Od tad bend menja par pevaca, sa nekima izdaje nove albume, al ni jedan nije uspeo da dostigne ni blizu slavu pokojnog super harizmaticnog Michaela.

INXS je sa Majklom snimio 14 albuma, i posle njega jos 5 novih.


Moje licno omiljene pesme su Suicide Blonde, Disappear, By my side, Elegantly Wasted itd, itd.

A Vi?



_________________
Bez tebe ne smem
ja ne umem
disati,smejati se, hodati
 
please
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 25 Apr 2006
Poruke: 1427
Mesto: pogresna drzava

france.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 01, 2007 9:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

oboooooooooooooooozavam Very Happy
imam specijalnu,kolektor ediciju njihovih spotova i dva cd
a najcesce slusam (malo poznatu pesmu)
The Stairs...mmmnogo dobra Wink

_________________
www.ONE.org
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 23, 2008 7:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

znam samo eto, sve tri pesme...i bile su mi ok Embarassed

verujem da su bili jako popularni u svoje vreme ali nisam nesto bila zainteresovana da ih otkrivam...a posle je i Majkl umro...

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 24, 2008 11:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pravo da kazem nisam ni ja bila puno zainteresovana, znam samo par njihovih pesama.
Mogu reci da mi se svidja ovo malo sto sam cula Wink
 
gheo
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 22 Jan 2004
Poruke: 1019
Mesto: Timisoara (Temisvar), Banat

romania.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 24, 2014 10:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Michael Hutchens bilo je odlican. Meni se svidja Elegantly Wasted i, najvise, Never Tear Us Apart.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~ -> INXS Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon