www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

prvi sastanak
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
lazaruzic
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 37

Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 2149
Mesto: Zaječar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 29, 2007 3:28 pm    Naslov poruke: prvi sastanak Na vrh strane Na dno strane

ovako,situacija prvi put se nalazite sa nekom devojkom!
koje su najbolje teme za razgovor?



_________________


The world is mine
 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 29, 2007 5:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne treba uopste razmisljati o tome... mada ceo dan razmizsljas sta bi mogli da pricate...
najbolji su neki opsti razgovori... pustis da sama prica krene... neobavezno. kasnije, u toku prvog sastanka, krenu teme tipa... volim ovo, volim ono, sta ti volis, skola, posao i td... tipicno upoznavanje... sto je i dobro...
najbolje je kada si opusten... onda si to zaista ti...
ako se takvi svidite jedno drugom... videcete se i sutra Smile

_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti
 
Devojka od cokolade
.:¦ VaNi jE vAtRa ¦:.
<b>.:¦ VaNi jE vAtRa ¦:.</b>





Datum registracije: 03 Apr 2007
Poruke: 18307
Mesto: .~. Sous le vent .~.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 29, 2007 5:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slazem se sa osobom iznad...
Mora samo da budes kakav uvek jesi, a ne da se pretvaras...
 
dzonisa
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 17 Avg 2006
Poruke: 654

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 31, 2007 12:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nema tu nekakve mudrosti,jednostavno nadjete zajednicke teme i sve ide samo po sebi.od planiranja nema mnogo vajde jer ko zna o cemu ona zeli da prica...........
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 31, 2007 2:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dzonisa je napisao/la sledeće:
nema tu nekakve mudrosti,jednostavno nadjete zajednicke teme i sve ide samo po sebi.od planiranja nema mnogo vajde jer ko zna o cemu ona zeli da prica...........


Upravo tako.

Ako se desi da samo cutite - znas onda kol'ko je sati...

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
*Alaska_lady*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Jul 2007
Poruke: 25

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 28, 2007 3:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samo opushteno...... Very Happy .....naravno teme tipa shta ko voli.......ko shta studira/radi..........porodica.....detinjstvo.....su neizbezne.........ali sve ostalo ide svojim tokom........mada zna da bude neprijatno........i da dodje do tishine..........tada se stvarno iznerviram jer je dechko totalno nekomunikativan......

_________________
Samo opushteno.........
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 28, 2007 4:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

treba da budes ono sto jesi prilikom prvog sastanka a ne da glumis i foliras se da si nesto sto nisi...

_________________

~ Banetova Žena ~
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 08, 2007 1:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Very Happy hehe, mislim da su svi nekako malkice zaboravili na onu tremu koja zna da uhvati pre tog prvog sastanka. sta?kako?zasto? nekima se jezik prosto sveze (ok,nije slucaj sa mnom,ja meljem kao navijena, ali desava se). Very Happy hehe, vidi, mozda nije toliko bitno o cemu se prica, mozda je pak malo bitnije kako te gleda Very Happy tj kako se gledate Very Happy ako se okice smese,sve je okiz 8)
 
delakroa
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 55
Mesto: Tavankut/Subotica/Sombor

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 23, 2008 6:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ohanzee je napisao/la sledeće:
ne treba uopste razmisljati o tome... mada ceo dan razmizsljas sta bi mogli da pricate...
najbolji su neki opsti razgovori... pustis da sama prica krene... neobavezno. kasnije, u toku prvog sastanka, krenu teme tipa... volim ovo, volim ono, sta ti volis, skola, posao i td... tipicno upoznavanje... sto je i dobro...
najbolje je kada si opusten... onda si to zaista ti...
ako se takvi svidite jedno drugom... videcete se i sutra Smile


slazem se, potpuno, ni sam nebih mogao to bolje reci! Smile

_________________
voli me-volecu te, pljuj me-UBICU TE!
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 03, 2008 12:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Otkud znam! Rolling Eyes Nisam politicar pa da moram spremati govor. Wink

Ne razmisljaj o tome uopste. Pusti neka sve samo dodje.

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
nl99pk
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 04 Mar 2007
Poruke: 21
Mesto: Thessaloniki

greece.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 09, 2008 4:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja na primer volim da pricham o veshtachkoj inteligenciji, razvoju moderne tehnologije, savremenoj umetnosti.... ali nikako da nadjem neku sa kojom da pricham o tome... Very Happy

_________________
evo jednog mog mixa
 
šamar
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 115

Datum registracije: 29 Dec 2008
Poruke: 906
Mesto: diznilend

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 03, 2009 1:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa opuštena priča upoznavanje ipak prvi je sastanak ono nećeš tu da sad nešto tupiš da riba konta da si dijabola.ali o nekim osnovnim stvarima.muzika pod broj jedan.
nema tu neke vajde ako nevolite barem sličnu muziku.
šta ćeš da sediš cele noći i slušaš muziku koju nemožeš da smisliš.
to je jedan vid foliranja.
ma ako imaš malo smisla za humor i malo mozga brzo se razvije situacija koja ide u tvoju korist.šta znam nećeš sad svakoj ribi da pričaš sve o sebi pogotovo na prvom sastanku.
pa ima slučajeva gde se ljudi poznaju po 20g pa neznaju neke stvari jedno o drugome.
ma hajde koristi sve trikove moguće da je smuvaš a posle ako ti se sviđa vidjećeš šta ćeš.

_________________
Oprezni ljudi koji na sve misle, koji sve predviđaju, stalno upadaju
u klopke, jer računati na poteškoće,
znači stvarati ih.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> prvi sastanak Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon