www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Need For Speed - ProStreet
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Gaming World ~ -> ~ PC Igre ~
::  
Autor Poruka
bobi9876
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Apr 2008
Poruke: 2

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 19, 2008 9:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da li neko zna kada ce sledeci nastavak zato sto sam vec presao pro street 100%

 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 19, 2008 1:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koliko sam ja video nista novo se ni ne pominje tako da pretpostavljam, poznavajuci EA Games, u narednih sigurno pola godine a mozda i godinu dana nece izaci nesto novo. Od trenutka kad izbace prvi trailer do izlaska na trziste uvek prodje pola godine :S (tako je bilo i sa pro street-om, trailer su izbacili u martu a igra je izasla u novembru - bar na US trziste).
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 19, 2008 2:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sto se tica NFS-a EA je poslednjih par delova izbacivao uvek krajem godine, tacnije novembar mesec. Ako spremaju nesto novo verujem da ce izaci takodje krajem godine... Tradicionalno Very Happy

_________________
Master
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 21, 2008 11:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tradicionalno ili ne, ako izbace opet nesto na fazon ProStreet-a ja brisem prasinu sa MW-a i Underground 2 Smile
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 21, 2008 11:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mr. Bond je napisao/la sledeće:
Tradicionalno ili ne, ako izbace opet nesto na fazon ProStreet-a ja brisem prasinu sa MW-a i Underground 2 Smile


Underground Dvojka je i mama i tata za sve. Wink

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
Killaz
***Don Brate***
***Don Brate***



Godine: 33

Datum registracije: 08 Nov 2006
Poruke: 4662
Mesto: Somewhere in the universe...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 10, 2008 7:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

MW i Carbon su konza Wink

_________________
Vozim auto sa zvezdom na haubi,sedmica bembara S8 audi
 
RomEo_90
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 13 Sep 2007
Poruke: 338
Mesto: Loznica/Malmö

sweden.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 13, 2008 1:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pro Street mi je skroz promasio temu svog naslova, o citavom serijalu da i ne pricam. Mislim, koja je draz budzenja auta, ako ne mozes ulicom da ga proteras??? A i drugo, treba da imas neku azdaju pod radnim stolom da bi poigrao na low detail... Mislim, stvaaarno.... Underground 2 rulezzzz! O tome nema diskusije.... MW je nekako skroz izgubio car posle UG2.... Carbon je skroz darkerski, drift moze i beba...
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 15, 2008 12:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

NFS ProStreet je .. .realno promasen serijal totalno. Dugo sam oklevao da ga nabawim medjutim pao mi je u ruke prekjuche da ga igram na mom kompu i apsolutno sam se razocharao.... Cak i ona fora da ne mozes jednim kolima sve trke da vozis nego moras za Drag da imas jedna a za Grip druga je debilizam.... Jednom rechju uzas ... chekam nastawak da widim kojim putem idu il da trazim neki drugi vid zabawe Very Happy
 
Ptolemej
uvatija te, anđele
<b>uvatija te, anđele</b>





Datum registracije: 09 Feb 2008
Poruke: 12662
Mesto: Negdi na balkanu ...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 10, 2008 3:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja isto mislim da je ProStreet promašen a i za mene je prelak, najbolji mi je MW

_________________
 
Adrenaline Booster
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 29

Datum registracije: 27 Sep 2008
Poruke: 16
Mesto: Prigrevica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 27, 2008 9:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To mi je naj najj...Igra koju sam ikada Igrao... Cool
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 05, 2008 6:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ProStreet je po meni bolji od Underground nastavaka ali nfs5:Porsche Unleashed ce uvek biti po meni najbolji NFS.Videcemo kako ce se pokazati ovaj novi nfs (jos mesec dana do izlaska) Very Happy

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Igorhandball13
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 31 Jan 2009
Poruke: 33
Mesto: Beograd - Pale

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 03, 2009 1:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikad gori !!!

_________________
DON KING OF RING
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Gaming World ~ -> ~ PC Igre ~ -> Need For Speed - ProStreet Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 4 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon