www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Need For Speed - ProStreet
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Gaming World ~ -> ~ PC Igre ~
::  
Autor Poruka
kikbokser
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 20 Sep 2005
Poruke: 555
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 03, 2009 7:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Killaz je napisao/la sledeće:
MW i Carbon su konza Wink

slazem se!sa njima mi nikada nije dosta jurnjave Smile
glasam kao i kolega sa foruma da MW i Carbon



_________________
Kad pijem ja se napijem,kada ljubim ja se zaljubim!I SVE sto s mukom zaradim,na SLADAK zivot potrosim! Smile Smile Smile Smile
 
Sabados
Mafijaš
<b>Mafijaš</b>





Datum registracije: 25 Jun 2009
Poruke: 6142
Mesto: Sky

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 28, 2009 11:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Verovali ili ne ja sam igrao svaki osim pro street-a kojeg sam samo video i smorio me je odma... underground 1 i Carbon su zakon ... hvala poz Very Happy
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 30, 2009 11:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sabados je napisao/la sledeće:
Verovali ili ne ja sam igrao svaki osim pro street-a kojeg sam samo video i smorio me je odma... underground 1 i Carbon su zakon ... hvala poz Very Happy


Ako si igrao sve,kako mogu pored prva 3+petog dela da ti se svidjaju ti nasminkani delovi NFS-a koji nemaju veze s vezom,vec s cistim paljenjem na temu Fast&Furiousa.ProStreet je ok igra ali nije trebala da ponese ime NFS vec neko desno,jer odskace od prvobitno zamisljene tematike ako i svi NFSovi koji su izasli zadnje vreme.Videcemo sta ima d akaze ovaj novi nastavak (SHIFT) sto izlazi opet u isto vreme svake godine,po skrinovima nema preteranog hdr-a i blum efekta sto mi se svidja kao i vracanje kameri iz automobila,ali mislim da su promasili svoje korene i ciljnu grupu,ali i to ce se prodavati kao alva i to samo na bazi stare slave i imena NFS koje donelo tu slavu s prvih 3 dela

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Sabados
Mafijaš
<b>Mafijaš</b>





Datum registracije: 25 Jun 2009
Poruke: 6142
Mesto: Sky

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 01, 2009 11:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam sta podrazumevas sa tim 3+5 ... igrao sam prvih 5 (oni su bili na 1 cd-u) pa onda ide hot pursuit ... underground 1 + 2 ... most w. ... carbon ... pro street ... undercover ...

nadam se samo da nisam nesto izostavio Very Happy
A ono ostalo si sve u pravu ... Wink

_________________
oʞɐdoɐu oʇsǝu ʞǝʌn ' sǝuǝɹʞo poƃ oʞɐʞ
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 01, 2009 11:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam reko 3+5Razz vec prva 3(1.nfs(nfs SE),2.NFS2(NFS 2 SE),3.NFS 3 (hot pursuit)) + 5(Porsche Unleashed) deo

ostali delovi su:4.high stakes,6.hot pursuit 2,7.U1,8.U2,9.mw,10.carbon,11.prostreet,12.underccover,i sad 13.deo ovog novembra ce biti shift

naravno ne racunam NFS verzije za konzole

Inace najrealniji je 5deo i ima mozda najbolju pricu ali sve u svemu najveci adrenalin sam imao uz 3.deo,dok je on mozda i najbolje izbalansiran sto se tice arkade u smislu voznih karakteristika,jer si u njemu morao ponekad i da kocis za razliku ood novijih delova;)

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 01, 2009 5:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rizmal je napisao/la sledeće:
..jer si u njemu morao ponekad i da kocis za razliku ood novijih delova;)


Drug mi je ucestvovao josh onomad na kvalifikacijama za Wcg, samo sad' ne mogu da se setim je l' bio aktuelan kec ili dvojka Underground.. nvm, poshto sam lagano oba preshaltao hteo sam bash da vidim kol'ko je on to bolji... saK sam se setio, bila je dvica, vozili smo ja i on URL trku. ^
Elem da, ne morash da kocish nit' bilo shta da bi bio bolji od bota ali... on ne da me je ostavio iza sebe nego... poenta? Kad' znash nacin na koji se igra koristicesh sve, ako idesh samo protiv kompa dovoljno je i to.
Al' stoji shto se realnosti tice, ne samo pojedini stariji delovi serijala nego ceo NFS nije odavao neku preteranu realnost.. bar po meni. ^

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 01, 2009 5:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Heheheh naravno da te ostavio ako zna precice i kako se auto ponasa tj da nema kocenja,da u lakat krivinama moras samo da na tren pustis gas itd da ne davim.Sto se realnosti tice veru mi te daleke 98e kad je izasao nfs 5 porsche unleashed to je bila prava simulacija u to vreme.U pocetno doba Porschea prvi modeli 356 su ubrzavali celu vecnost(sto ej mnoge smorilo zbog cega su i preskocili taj deo),onda klizanje preko nosa ,repom itd.NAravno iz ove sada perspektive pored brojnih simulacija (mada te vrste kao NFS ne mogu da se setim simulacije,vec samo kruznih trka Rolling Eyes ) taj nivo realnosti je smesan...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 01, 2009 5:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma znao sam i ja veci deo toga, ali... Laughing jednostavno u pojedinim situacijama morash kociti, a ako znash kako to je ooogromna prednost Wink

Nevezano za ovo, pre sad' vec jedno.. pa 10 godina, intervju posle trke f1, Pitaju Miku Hakkinena kako to da je njegova formula bila brza a inzinjeri se zale kako je ferrarijeva mnogo, mnogo bolja.. odgovor je bio: "I never brake". Laughing Laughing Laughing

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
Sabados
Mafijaš
<b>Mafijaš</b>





Datum registracije: 25 Jun 2009
Poruke: 6142
Mesto: Sky

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 02, 2009 9:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hehe Alexns stvarno ti je dobra taj poslednji red ... extra Wink

_________________
oʞɐdoɐu oʇsǝu ʞǝʌn ' sǝuǝɹʞo poƃ oʞɐʞ
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 03, 2009 3:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Alexns je napisao/la sledeće:
ma znao sam i ja veci deo toga, ali... Laughing jednostavno u pojedinim situacijama morash kociti, a ako znash kako to je ooogromna prednost Wink

Nevezano za ovo, pre sad' vec jedno.. pa 10 godina, intervju posle trke f1, Pitaju Miku Hakkinena kako to da je njegova formula bila brza a inzinjeri se zale kako je ferrarijeva mnogo, mnogo bolja.. odgovor je bio: "I never brake". Laughing Laughing Laughing


heheh to su bila zanimljiva vremena savremene F1,posle toga je pocelo da smara ko nfs:D

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Sabados
Mafijaš
<b>Mafijaš</b>





Datum registracije: 25 Jun 2009
Poruke: 6142
Mesto: Sky

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 04, 2009 1:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja jos pratim F1 ... ali ovi bolidi brawn mercedesa idu kao ne normalni... zaR je moguce... poludecu Very Happy

_________________
oʞɐdoɐu oʇsǝu ʞǝʌn ' sǝuǝɹʞo poƃ oʞɐʞ
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 04, 2009 3:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Heh, najbolje su se snashli. Imaju najbolju aerodinamiku (ako izuzmemo ostalo), a o samom motoru.. mislim da nije potrebno puno da se prica Smile

Iskreno, nema vishe vozaca k'o shto su nekad' bili, da cujesh ime i da ti vec izaziva neki respekt.. dobro, jedino Alonso.. ostalima su uvek drugi krivi zato shto su nesposobni.. Rolling Eyes

no, da ne shirim dalje u offtopic.. Laughing Wink

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Gaming World ~ -> ~ PC Igre ~ -> Need For Speed - ProStreet Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 5 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon