www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

PES 2009
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Gaming World ~ -> ~ PC Igre ~
::  
Autor Poruka
_GaMBiT_
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 1173

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 20, 2008 2:11 pm    Naslov poruke: PES 2009 Na vrh strane Na dno strane

Jel ga vec neko od vas nabavio? Smile Kakvi su vam utisci???

Ja sam igrao malo preko vikenda. Igra je fenomenalna. Volim sto su napokon napravili dobre golmane i sto su popravili kvalitet odbranbenih igraca. Jedino sta zamjeram KONAMIu je to sto se nisu jos potrudili da srede spansku ligu i njemacku da napokon uvedu Sad

Krivo mi je sto samo 4-5 klubova u Spaniji su licencirani a ostali nisu. Ok sto nisu imena i grbovi, al mi je krivo sto su i dresovi i sve sto je doslo poremeceno Sad

I jos jedan mali, ali ne toliki belaj kao te dvije lige je to sto nisu sve transfere obavili.. Imali su vremena od 31.08. - 15.10. da obave sve transfere.

Vidim da su najavili nekakav patch za kraj mjeseca i on ce da zakrpi sve te rupe koje nisu odmah zakrpite.. Jel neko od vas vec negdje naletio na kakav patch???

Znaci, moja ocjena PES 2009 kao igre je super! Fakat su super sve odradili osim tih nekih imena i detalja klubova.. Al to je sve nesto sto se moze napraviti Wink


 
-=SkoRpiOn=-
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Okt 2008
Poruke: 75
Mesto: ~ D ~

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 30, 2008 12:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja igram trenutno kad mi vreme dozvoli tu igricu i mogu reci da mi se prvi put bolje svidja od Fifa. Igrica je stvarno super lepa grafika dobar meni itd.
Mogu samo da vam preporucim.

_________________
Ako hoces da promenis svet, pocni od sebe! ~ Confucius ~
 
Haero
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 31 Okt 2008
Poruke: 4
Mesto: BG

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 31, 2008 10:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Igram PES vec nekoliko godina, pa sam tako odma nabavio i 2009. Grafika je malo poboljsana u odnosu na njegovog prethodnika, dok je i gameplay pretrpeo neke manje promene, npr izvodjenje slobodnjaka je poboljsano, ne mozete vise onako lako prolaziti igrace niti davati golove sa velikih udaljenosti. Sve u svemu, jos jedan dobar PES sa licenciranom Ligom Sampiona i zanimljivim Become a legend modom, ali mislim da PES 6 i dalje ostaje najbolji, pre svega zahvaljujuci gameplayu.
 
Batino20
~Flavoring of Sound~
~Flavoring of Sound~





Datum registracije: 08 Nov 2007
Poruke: 6400

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 22, 2008 9:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni dosad najbolji PES,ima standard nedostatak kao sta je inteligencija igraca pogotovo u obrani ali zato je igrivost po meni cak poboljsana,nabacaji,slobodnjaci,pucanje je teze i raznovrsnije,sve u svemu dosad najbolji Very Happy
 
-=SkoRpiOn=-
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Okt 2008
Poruke: 75
Mesto: ~ D ~

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 18, 2008 11:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma strava je ovg puta ispalo. Samo sta me nervira sto nisu imena u svaki Team prave.

_________________
Ako hoces da promenis svet, pocni od sebe! ~ Confucius ~
 
DAY---WALKER
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 05 Avg 2007
Poruke: 20
Mesto: orasje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 19, 2008 11:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i ja takodje igram P.E.S odavno i sve sto imam za reci su pohvale
Naime iznenadili su me kako su napravili kompletnu igru osim malo meni su mogli uredit ali boze moj ne moze sve naj-naj da bude
cemu onda da se nadamo u nastavku
uglavnom ocjena po meni je cista 10 za sve
Preporucujem je svima koji imaju imalo bolji komp da uzivaju na 1280#1024 na hi resolution

P:S Nijue previse zahtjevna
 
-=SkoRpiOn=-
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Okt 2008
Poruke: 75
Mesto: ~ D ~

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 24, 2008 12:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam sebi skinuo jos jedan Patch u kome se nalazi sve ekipe sa pravim imenom emblemove itd... Sad je jos 1000 puta bolje... Very Happy

_________________
Ako hoces da promenis svet, pocni od sebe! ~ Confucius ~
 
DAY---WALKER
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 05 Avg 2007
Poruke: 20
Mesto: orasje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 27, 2008 11:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

-=SkoRpiOn=- je napisao/la sledeće:
Ja sam sebi skinuo jos jedan Patch u kome se nalazi sve ekipe sa pravim imenom emblemove itd... Sad je jos 1000 puta bolje... Very Happy
Gdje si skinuo patch i koje je da ga i ja nadjem ajd posalji mi url ina pm
Unapred hvala
Pozdrav
 
miloos
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 18 Okt 2008
Poruke: 31

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 27, 2008 7:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Igru su bolje uradili od predhodnih izdanja...
Igrao sam FIFU ili PES je 100 putabolji!!!
I grafika im je na znatnom nivou veca od bilo koje druge igre!
Jedina im je mana ta imena,ali nije to toliko botno,kome smeta naci ce patch i zakrpice sve to...
Vazno je da je fudbal odlican i realan!
E sad jedino mi veoma smeta to sto je golman malo kao priglup i neke banalne lopte baca u korner i prima lake golove...isto takav slucaj u PES 08 i u PES 6...
 
kikbokser
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 20 Sep 2005
Poruke: 555
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 03, 2009 7:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iako nikada u zivotu nisam igrao ni jednu igricu sa tom tematikom jer je to bilo svojstveno mom bratu ali sam poceo iz radoznalosti da igram PES 2009 i malo po malo u "Become a legend" modu sam sa vise klubova dao vise stotina golova,napravio dosta asistencija i pokupio mnogo nagrada a takodje i kompletirao sve trofeje koje sam mogao da osvojim!tako da iskreno prijatno sam iznenadjen i mogu je preporuciti svima pa cak i onima koji nikada fudbal nisu ni igrali!

_________________
Kad pijem ja se napijem,kada ljubim ja se zaljubim!I SVE sto s mukom zaradim,na SLADAK zivot potrosim! Smile Smile Smile Smile
 
ღ kača ღ
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Jun 2009
Poruke: 31

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 10, 2009 5:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

PES2009 to je ono što sam jedva čekala da izađe i da mogu igrati Smile.

Pohvale za igricu i stvarno za uživanje Smile.
 
veselko961
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Avg 2009
Poruke: 16

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 25, 2009 11:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mozda je glupo sto ovo pisem ali skinuo sam pes 2009 preko torrenta i nema kod za instalaciju ! ako neko zan gde mogu to naci hvala!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Gaming World ~ -> ~ PC Igre ~ -> PES 2009 Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon