www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

A sta mislite o obrijanim muskarcima.....
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 15, 16, 17  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
neskon
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 25 Apr 2004
Poruke: 9

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 04, 2005 9:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da sasvim je ok i kod muskaraca i zena da su obrijani dolje,jer je onda veci uzitak pri olalnom sexu a i higijenski je

 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 04, 2005 10:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dejan_Verona_Italy je napisao/la sledeće:
aj kad vas je tolko o tom pricalo aj da i ja nesto kazem...licno i osobno se bojim da se "brijem" dole...mislim "jaja"...joj, sta ako ih osecem hehhee a inace dlake skracivam (ili skracujem, kako se kaze bem' mu ...) a obrva cupam... ruke cu da depiliram a prsa vec jesam Smile guza ne znam..sam ne mogu a da idem da me neko tu "dira"....hehe, iskreno, sramota me..ispred moze, iza teze..jos ako je musko hehhee NEMA SANSE!!! aj ziveli


Hehehehehe, bas sam se slatko nasmejao tvom komentaru! Druze, nije to neka stvar da brijas jaja! Embarassed
A i ne trebas da se bojis da ces da ih oseces, da bi to uspeo, bi bio legenda! Razz Obrve cupas?? Mnogo devojke misle da je muskarac homoseksualac ako to radi, ali ne razumem zasto, ma da ja licno ne cupam obrve jer su ama bas superiska kako jesu! Wink

Sem ruke i noge i nemam puno dlacice, a sve ostalo sto ima, brijam radikalno svaki drugi ili treci dan (po potrebi).
 
trent acid
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 42

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 04, 2005 11:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam nekad na nuli a onda dok naraste... Smile traje...
 
Wizard
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 40

Datum registracije: 10 Feb 2005
Poruke: 4234
Mesto: IbiZZa

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 05, 2005 1:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

slazem se sa vecinom da je to skroz OK!

A Jugovicu brate vristim od smeha od tvog odgovora...lud si proverenoooo
veliki pozdrav od brata Laughing 8)
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 05, 2005 1:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Matiya12 je napisao/la sledeće:
slazem se sa vecinom da je to skroz OK!

A Jugovicu brate vristim od smeha od tvog odgovora...lud si proverenoooo
veliki pozdrav od brata Laughing 8)


sto more?? Rolling Eyes hehehehe Smile pa to je samo istina bre! nije brijanje u nikakvom slucaju tesko Razz
 
Wizard
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 40

Datum registracije: 10 Feb 2005
Poruke: 4234
Mesto: IbiZZa

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 05, 2005 3:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da nije,ali nacin na koji si to opisaoooooo....
je da umres od smehaaaaaaaaa! 8)
 
PoisoNEX
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 01 Mar 2005
Poruke: 66

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 05, 2005 7:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moju devojku jako pali kad napravim neku frizuru dole, a ne da budem celav!!! Smile Mada i mene jako pali kada devojka ima frizuru, ali i jako me pali kad ima tetovazu pa nesto ukombinuje!!!!! HHHHHHHHHHMMMMMMMMM!!!


POZZ!

_________________
I am so sexy!!!! Smile Really!
 
Dejan_Verona_Italy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 9

italy.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 06, 2005 6:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:

Hehehehehe, bas sam se slatko nasmejao tvom komentaru! Druze, nije to neka stvar da brijas jaja!
A i ne trebas da se bojis da ces da ih oseces, da bi to uspeo, bi bio legenda! Obrve cupas?? Mnogo devojke misle da je muskarac homoseksualac ako to radi, ali ne razumem zasto, ma da ja licno ne cupam obrve jer su ama bas superiska kako jesu!

Sem ruke i noge i nemam puno dlacice, a sve ostalo sto ima, brijam radikalno svaki drugi ili treci dan (po potrebi).


drago mi je da sam te nasmejao...

Pa neke devojke ne vole kad muskarac cupa obrve...a sto se ostale depilacije tice ja jos nisam upozna jednu da voli skroz obrijanog muskarca..ono, "bolje i puno dlakav nego skroz obrijan"...to vazi za sve, i prsa i ruke i "ono trece"..
pozdrav

_________________
CCCC
 
onua
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jun 2004
Poruke: 467
Mesto: under the sky

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 07, 2005 6:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

neke moje devojčice baš vole kad sam dole obrijan skroz... Inače mislim da je to skroz OK, brijem se redovno već par godina, koliko imam odnose. Onog sam mišljenja, ja ne volim puno dlaka dole i ne vidim zašto bi to ona volela???
 
tajanstvena
Veštica
Veštica



Godine: 40

Datum registracije: 07 Dec 2004
Poruke: 3820
Mesto: novi sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 08, 2005 12:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sve naj...imaju moju potpunu podrsku...hehee Wink

_________________
LJUBAV SE RADJA IZ VERE, ZIVI OD NADE, UMIRE OD MILOSTINJE...
 
wien
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Mar 2005
Poruke: 21

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 09, 2005 4:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ovde sam cuo da mnogi komentarisu da se devojke pale na obrijane...ok,moze da prodje(ili da pitamo devojke),drugo...brijanje je postalo poprilicno moderno kod muskaraca...trece..dobro izgleda ali najbitnije je od svega sto se na obrijanom delu tela bolje odrzava higijena Wink

_________________
 
Little_dress
~50% angel & 50% devil~
~50% angel & 50% devil~



Godine: 43

Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 3035
Mesto: Dream world

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 23, 2005 11:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad vidim zbunje, nemam zelju za oralnim sexom. Nezno i glatko mi je ukusnije. :68:

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> A sta mislite o obrijanim muskarcima..... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 15, 16, 17  sledeća
Strana 2 od 17

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon