www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

A sta mislite o obrijanim muskarcima.....
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 15, 16, 17
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 01, 2009 10:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za sam da se brija "ponos" Mr. Green

A sve drugo pod veliko ne! brijanju Wink


 
dragana.m
♫♪~unique~♪♫
<b>♫♪~unique~♪♫</b>





Datum registracije: 19 Sep 2008
Poruke: 9154

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 06, 2009 8:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hhmmmmmmmmmmmm... Rolling Eyes DA!
 
Zo Bo Je Ta
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 07 Feb 2009
Poruke: 21

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 08, 2009 7:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bitno je da ga volim, a to da li je obrijan ili ne mislim da je stvar njegove licne higijene, mada sam ja licno za obrijano
 
Emilli
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 06 Maj 2006
Poruke: 1322

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 06, 2009 6:47 am    Naslov poruke: Re: A sta mislite o obrijanim muskarcima..... Na vrh strane Na dno strane

Malena021 je napisao/la sledeće:
Meni je to licno super....mrzim da vidim zbun u gacama Laughing


Takođe Very Happy

_________________
Kako da volim ono što imam,kad ne mogu da imam ono što volim...
 
kikbokser
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 20 Sep 2005
Poruke: 555
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 06, 2009 3:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obrijano ili ne je stvar licnog izbora ali zato higijena treba da je na nivou!ja licno volim kada je lepo depilirano jer dodiri po telu tada udaraju kao elektro-sokovi Mr. Green
depiliram grudi i stomak a brijem ispod pazuha i devojke se do sada nisu bunile! Smile

_________________
Kad pijem ja se napijem,kada ljubim ja se zaljubim!I SVE sto s mukom zaradim,na SLADAK zivot potrosim! Smile Smile Smile Smile
 
° Jaca °
~ zažmirim i putujem ~
<b>~ zažmirim i putujem ~</b>





Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 13324

usa.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 14, 2009 5:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne privlače me 'spiljski muškarci', nimalo Exclamation Ako tip uzgaja vrt pod pazuhom ( što je skroz nehigijenski ) i, hm, u gachama, od mene automatski dobiva crveni karton Exclamation Neutral Ne privlače me ni oni koji imaju 'ljubavne tepihe'. Neutral Ali opet, ako nije pretjerano dlakav po prsima i trbuhu - OK je. A sad, da brije ruke i noge, neeee, to mi se nikako ne sviđa, mislim da je to skroz ludo. Rolling Eyes
 
dragana.m
♫♪~unique~♪♫
<b>♫♪~unique~♪♫</b>





Datum registracije: 19 Sep 2008
Poruke: 9154

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 14, 2009 5:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dragana.m je napisao/la sledeće:
hhmmmmmmmmmmmm... Rolling Eyes DA!



Arrow Arrow ajme živote odgovora ... ustvari htela sam reći da ne volim žbunje (zapuštenost) Neutral = da se razumemo Neutral = ispod pazuha, dole ...Mr. Green , a što se tiče nogu i ruku kao što Jaca reče malo je blesavo i za muskarce totalno nepotrebno ... Rolling Eyes , mada isto tako ne volim dlakava prsa(previše)-tu volim da nema ništa ili koja dlačica ... tu i tamo Mr. Green , a ima i onih sa jako maljavim ledjima Rolling Eyes - sa takvima se još nisam susretala . . . nikad nisam i niti bih mogla dozvoliti sebi da budem sa nekim takvim koji ne vodi računa o higijeni i da ja moram da ga vodim na depilacije i t d ... Mr. Green Laughing Laughing Wink
 
Emilli
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 06 Maj 2006
Poruke: 1322

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 18, 2009 9:53 am    Naslov poruke: Re: A sta mislite o obrijanim muskarcima..... Na vrh strane Na dno strane

Malena021 je napisao/la sledeće:
Meni je to licno super....mrzim da vidim zbun u gacama Laughing


Takođe Very Happy

_________________
Kako da volim ono što imam,kad ne mogu da imam ono što volim...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> A sta mislite o obrijanim muskarcima..... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 15, 16, 17
Strana 17 od 17

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon