www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Partner/ka ... vršnjak, stariji, mlađi?
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  

Sa kim bi ste radije bili u vezi?
Sa vršnjakom
20%
 20%  [ 14 ]
Sa nekim starijim
59%
 59%  [ 40 ]
Sa nekim mlađim
19%
 19%  [ 13 ]
Ukupno glasova : 67

Autor Poruka
Umetnik...
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 55

Datum registracije: 14 Sep 2007
Poruke: 89
Mesto: Čačak

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 05, 2007 3:23 pm    Naslov poruke: Partner/ka ... vršnjak, stariji, mlađi? Na vrh strane Na dno strane

Šta vam više odgovara? I koje su to granice koje ne bi ste prešli u pogledu godina partnera? Ima li to za vas uopšte nekog posebnog značaja?

Pročitah danas u novinama da su neku učiteljicu (25) iz Amerike uhapsili u Meksiku gde je pobegla sa svojim "momkom", učenikom (13)... pa mi pade na pamet da pitam...

Jeli tu u stvarno u pitanju ljubav? Ili je u pitanju čista požuda... sex...?


 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 05, 2007 6:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Šta vam više odgovara?

vise mi odgovara kada je decko stariji Very Happy iz vec poznatih razloga. ne samo sto je navodno, uzgred-budi-receno iskusniji ili nesto slicno, vec zreliji, svesniji itd..

Citat:
I koje su to granice koje ne bi ste prešli u pogledu godina partnera?

ne mladji od god dana (iz ove perspekive, danas) i ne stariji od 6god (opet kazem, gledano iz sadasnjeg ugla)

Citat:
Ima li to za vas uopšte nekog posebnog značaja?


posebnog znacaja.. ne preterano. i dalje smatram da godine nisu bitne (mada, maloletna lica i stariji "ljudovi"-nikako)

Citat:
Pročitah danas u novinama da su neku učiteljicu (25) iz Amerike uhapsili u Meksiku gde je pobegla sa svojim "momkom", učenikom (13)... pa mi pade na pamet da pitam...

to bese jos davno, ili je to mozda neki novi slucaj (bese i neka teta od 35godinica sa malcem od 13-14 Twisted Evil )

^u ovom gore pomenutom slucaju, nema ljubavi, osim neke izvrnute slike iste. pozuda? sex? kada je ova proporcija godina u pitanju, nikako! mozda s njene strane, ali to je svakako neki psihicki poremecaj! Twisted Evil
 
Теодул
Banovan!

Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 24 Feb 2007
Poruke: 504
Mesto: Srce, a u srcu SRBIJA!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 05, 2007 7:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svejedno mi je.. (tj. i nije bas.. ne bih voleo da mi devojka ima 14 godina Very Happy)

_________________
"Svaki pedalj nase SPRSKE ZEMLJE SVETE, brane nam junaci iz KOZARSKE PETE!!!"
 
paja1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 398

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 05, 2007 8:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa ne mozes da napravis ovakvu anketu.Jeste da ima cura koje vole mladje i momaka koji vole starije,ali mislim da vecina misli obrnuto i onda ce anketa da bude tu negde u sredini.Kad bi se izdvojila muska i posebno zenska anketa,e onda bi moglo to da bude rezultat koji je tacan.Znam da se*em,al to je moje misljenje(ako me je neko ukapirao sta sam hteo da kazem) Very Happy

[Edit by Annabel_Lee: Reči napisane u ovoj poruci koje imaju uvredljiv karakter, cenzurisane su pošto je to strogo zabranjeno Pravilnik-om.]
 
zex_bl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 16 Maj 2007
Poruke: 115

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 07, 2007 12:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja konzumiram sve od 18 pa navise. A za gornju starosnu ne znam jer nisam isao daleko. Laughing Laughing Laughing

_________________
veni - vidi - vici

 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 07, 2007 4:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam u vezi sa mojim dragim koji je dosta stariji. u pocetku sam samo htjela probat kako je to biti sa starijim, ali sam ga poslije zavoljela, pa vjerila i udat cu se za njega. jednostavno smo se zavoleli, a sve je pocelo od avanture Rolling Eyes

_________________

~ Banetova Žena ~
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 08, 2007 12:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hm.. u poslednje vreme stvarno cujem i vidim puno veza gde su devojke starije od momaka 3 do 6-8 godina
sad kazem, ovo su mi drugarice.. ali ok, decki su svi od 19 pa na gore godina.. i super su momci Wink

izgleda da sad ulaze u modu mladji momci ahahahhahahahhaha

_________________
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 08, 2007 2:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^eee ta piletina na kraju ispade najgora Mr. Green zao mi je sto se evo bas ovako izrazih u ovom pitanju sad, ali situacija moje bliske drugarice me je navela na razmisljanje. tako da,ako vec mogu, biram ipak momka koji ne mora iskljucivo biti stariji,ali koji ipak nece poleteti za svakom suknjicom. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 08, 2007 3:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja znam tko će mi se smijat ovdje kad vidi da sam se upisala, ali dobro, kaj da mu radim Mr. Green

Paaa ja sam uglavnom imala momke starije po 2,3 ili 4 godine... I jedno koji je bio mlađi od mene godinu dana.. Smile Nikad nisam imala vezu sa nekim tko je stariji od mene baaaaš puno. I bilo mi je super. U biti, svejedno. Ako se dvoje ljudi nađe na istoj umnoj razini - sjajno. Znam cure koje su spavale i sa ljudima od 35 godina, imale vezu, raskinule jer nije išlo i to je to. To me već ne privlači..
 
Dexmusic
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 44

Datum registracije: 11 Jun 2007
Poruke: 303

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 09, 2007 12:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma svejedno je...
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 09, 2007 10:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mada sam glasao sa vršnjakom, nisam baš izbirljiv. samo da je dobro

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
Raf
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 75

Datum registracije: 01 Jul 2004
Poruke: 5989
Mesto: Stepojevac , Srbija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 09, 2007 10:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljubav ne poiznaje granice , ali ipak neka razumna mera mora postojati . Sto se toga tice , ipak bi tu meru prepustio vama mladjima .

_________________
Ako kazes neku tajnu svom prijatelju, vodi racuna da i on ima svog prijatelja.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Partner/ka ... vršnjak, stariji, mlađi? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 1 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon