www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koja vam je uvreda najteze pala?
Strana 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~
::  
Autor Poruka
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 30, 2007 2:57 pm    Naslov poruke: Koja vam je uvreda najteze pala? Na vrh strane Na dno strane

mozete nam reci? Very Happy

 
--ARAGORN--
obelezen
obelezen



Godine: 40

Datum registracije: 15 Jan 2007
Poruke: 4319

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 30, 2007 2:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni kad mi je doticna iznad rekla da sam budaletina ...zato je blok dobila ...hehehhehehee

_________________
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 30, 2007 3:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kada je osoba u koju sam imala, bezgranično, poverenje, poverovala nekom ko, svakako, nije govorio istinu... Evil or Very Mad

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 30, 2007 3:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

povrjedila me dotićna osoba sa ovog foruma, kad mi je rekla da sam prevarant i gluš, da sam ološ i slabić

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
svobodan
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 08 Maj 2007
Poruke: 4203
Mesto: iz bgd jbt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 30, 2007 3:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kad mi je neko napisao da sam pi*ka.. New Evil

_________________
Volim Partizan kao oči svoje
 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 30, 2007 4:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kada cujem da sam ne zreo, nevaspitan ili uobrazen... nekako me to najvise pogodi
a kad cujem da mi neko arogantno kaze "decko".... uf... dodje mi da ga ga ujedem za arteriju na vratu i da mu pustim krv Very Happy salim se... bar ne do te mere... ali na to svakako po..zdim

_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti
 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 30, 2007 5:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u principu ne nerviram se i to me me dotice mnogo,tako da to brzo zaboravljam

_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
arsen lupen
>>uncle Max<<
>>uncle Max<<



Godine: 42

Datum registracije: 27 Feb 2007
Poruke: 3586

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 30, 2007 5:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da sam jako dobar. NE zelim to biti (to je teret i to ljudi iskoriste to nije kompliment to je uvreda)


Poslednja prepravka: arsen lupen datum Sre Maj 30, 2007 5:21 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
Devojka od cokolade
.:¦ VaNi jE vAtRa ¦:.
<b>.:¦ VaNi jE vAtRa ¦:.</b>





Datum registracije: 03 Apr 2007
Poruke: 18307
Mesto: .~. Sous le vent .~.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 30, 2007 5:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lane86 je napisao/la sledeće:
Kada je osoba u koju sam imala, bezgranično, poverenje, poverovala nekom ko, svakako, nije govorio istinu... Evil or Very Mad


Moram da potpisem, isti slucaj...
 
Dobermani
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 45

Datum registracije: 31 Jan 2007
Poruke: 901

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 30, 2007 5:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

na racun kilaze
 
Zsejla
Dragonfly
Dragonfly



Godine: 39

Datum registracije: 28 Mar 2007
Poruke: 3296
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 01, 2007 11:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U sustini se vodim principom "nije bitno sta kaze, nego ko kaze"...ali ono sto mi je definitvno najteze palo jeste sto sam ispala "najbjednija osoba koju je neko u svom zivotu upoznao, koja ne zasluzuje obracanje od iste..."(to bi bile rijeci mog "najbolje" prijatelja nakon 4 godine...)
Nakon ovog me nista vise nece iznenadit'...

_________________
Beer is the cause and solution to all of life's problems. ~Homer Simpson~
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 01, 2007 11:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da sam lažljivica , i da ga u stvari ne volin, a moje srce je kucalo samo za njega tad Rolling Eyes

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> Koja vam je uvreda najteze pala? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  sledeća
Strana 1 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon