www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koliko Vam znaci dobar i uspesan flert ?
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
jesam
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 28 Maj 2007
Poruke: 4
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 31, 2007 3:45 am    Naslov poruke: Koliko Vam znaci dobar i uspesan flert ? Na vrh strane Na dno strane

Koliko Vam znaci i kako deluje na Vase samopouzdanje dobar i uspesan flert i da li uopste flertujete sa okolinom i koliko?
Koliko daleko mozete otici u tome? Question



_________________
Zivot je kucka,
posle se rikne
i to je to!
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 31, 2007 3:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno da moze uticati... Ako uspesno flertujem sa nekim, to mi dize nivo samopouzdanja Rolling Eyes Wink

_________________

~ Banetova Žena ~
 
Vampirela
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 31 Avg 2006
Poruke: 454
Mesto: Tamo gdje je on...

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 31, 2007 11:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uspjesan flert je cudo...uvijek se osjecam izvrsno poslije toga jer mi podize samopouzdanje...narocito mi dobro dodje nakon prekida sa deckom ili kad veza krena niz brdo kao sad kod mene. onda malo flerta sa drugim muskarcima vrati mi onaj osjecaj da sam jos uvijek privlacna i pozeljna Laughing ali u vecini slucajeva to ostane samo flert

_________________
LJubav je jedina stvar na svijetu koju ne treba objasnjavati i kojoj ne treba traziti razlog!
 
nenad335
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 29 Apr 2007
Poruke: 21
Mesto: BeliGrad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 31, 2007 3:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

flert je extra,nista ne kosta,nista ne boli,ne stvara obaveze...a svima super posle!
naravno,ne treba se uvek zaustavljati na flertu... Very Happy
 
-*-Diva-*-
~mali djavolak~
~mali djavolak~



Godine: 33

Datum registracije: 10 Okt 2006
Poruke: 5070
Mesto: *~najlepse na svetu~*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 10, 2007 6:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

potpisujem ovo

..:: Princes$ ::.. je napisao/la sledeće:
naravno da moze uticati... Ako uspesno flertujem sa nekim, to mi dize nivo samopouzdanja Rolling Eyes Wink
 
* Lucky *
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 99

Datum registracije: 14 Jan 2008
Poruke: 807
Mesto: tamo daleko ...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 04, 2008 3:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mnogo mi znači . osećam se kao da lebdim , leptirići svuda polete... Mr. Green
 
trriper
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 19 Jan 2008
Poruke: 568
Mesto: Izgubljen negde daleko...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 04, 2008 6:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hehe...
Pa naravno da mnogo znaci. Ako nista drugo zbog samopouzdanja i verovanja u sebe...

_________________
Love is a razor and I walked the line on that silver blade...
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 05, 2008 7:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

flert ti podize samopouzdanje Wink
dobro je s vremena na vreme flertovati Very Happy

_________________
 
dambolina
• Nepopravljivi romantik •
<b>• Nepopravljivi romantik •</b>



Godine: 41

Datum registracije: 18 Nov 2006
Poruke: 73140
Mesto: •● U tudjoj koži ●•

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 24, 2008 11:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mnogo mi znaci,mnogo volim da flertujem Embarassed

_________________
 
Neozbiljna
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 29 Feb 2008
Poruke: 21
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 01, 2008 11:08 pm    Naslov poruke: hahhaha Na vrh strane Na dno strane

Dobar flert cesto moze biti sladji i uzbudljiviji od svega sto dolazi posle!Bar ja tako mislim.Volim flert i cesto to radim ali naravno znam kako,kada i sa kim!

_________________
STA BIH JA BEZ SAME SEBE!
 
maza-
¤¤Wonder Woman¤¤
¤¤Wonder Woman¤¤





Datum registracije: 11 Mar 2006
Poruke: 11442
Mesto: Bogu iza nogu...

sweden.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 04, 2008 2:54 pm    Naslov poruke: Re: hahhaha Na vrh strane Na dno strane

Neozbiljna je napisao/la sledeće:
Dobar flert cesto moze biti sladji i uzbudljiviji od svega sto dolazi posle!Bar ja tako mislim.Volim flert i cesto to radim ali naravno znam kako,kada i sa kim!


Slazem se u potpunosti..

_________________
v v v v v v vv v v v v v v
 
toni2006
$$ doctor 4 love $$
<b>$$ doctor 4 love $$</b>





Datum registracije: 28 Maj 2006
Poruke: 9515
Mesto: purger city

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 05, 2008 10:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

flert definitivno može dignut samopouzdanje ali može i zakomplicirat stvari ako se pređe granica
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Koliko Vam znaci dobar i uspesan flert ? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon