www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

crnibiser trazi
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Arhiva - Naša MP3 riznica ~
::  
Autor Poruka
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 31, 2007 9:41 am    Naslov poruke: crnibiser trazi Na vrh strane Na dno strane

Trazim midi muziku od pjesama
Indy- Bato bre
Selma Bajrami - >Ostrvo tuge
Sasa Matic - Sve je na prodaju

pa ako neko ima bila bih mu zahvalna ako bi mi poslao ili postavio ovdje na sajtu domaci.de

Hvala unaprijed

sanjiva80@hotmail.com



_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....


Poslednja prepravka: crnibiser on Ned Jun 10, 2007 11:44 pm; ukupno izmenjena 2 puta
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 31, 2007 10:30 am    Naslov poruke: Re: crnibiser trazi Na vrh strane Na dno strane

crnibiser je napisao/la sledeće:
Trazim midi muziku od pjesama
Indy- Bato bre
Selma Bajrami - >Ostrvo tuge
Sasa Matic - Sve je na prodaju

pa ako neko ima bila bih mu zahvalna ako bi mi poslao ili postavio ovdje na sajtu domaci.de

Hvala unaprijed



http://www.domaci.de/download_f_15769_selma_bajrami_2007_01_ostrvo_tuge.html

http://www.domaci.de/download_f_13319_indy_bato_bre_grand_festival_2006.html


Ove imaš ovde Very Happy
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 31, 2007 10:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vilo imam ja pjesme u mp3..ali meni treba MIDI

u svakom slucaju hvala Very Happy

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 10, 2007 11:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nema niko MIDI ovih pjesama Sad

ajde de ako neko ima molila bih od Vannese Mae sve sto imaju je dobrodoslo u mp3 formatu..Hvala unaprijed svima..mail je na vrhu posta

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 08, 2007 12:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Trazim novi CD Gordane Jovanovic-Dnevnik moje mladosti

Hvala unaprijed

PS: nasla sam hvala Laughing

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 05, 2007 6:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Trebaju mi pjesme hitno


1. Natasa Kojic - Voli me
2.Sejo Kalac i Fedja - Zaljubljeni obnadva
3. Bojan Delic - Jedna noc

Hvala unaprijed

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 05, 2007 6:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jesi li sigurna da Nataša peva tu pesmu? Tražila sam i nisam našla nijednu njenu pesmu sa tim nazivom.


Edit: Da nije Boli me?

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 05, 2007 7:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

~SonicLady~ je napisao/la sledeće:
Jesi li sigurna da Nataša peva tu pesmu? Tražila sam i nisam našla nijednu njenu pesmu sa tim nazivom.


Edit: Da nije Boli me?


Ja imam pjesmu tu od nje Boli me..medjutim frendica kaze da to nije ta pjesma i da se pjesma zove Voli me mada iskreno ja prvi put cujem za tu pjesmu..ele nejse ako nema nema sta se moze pa ja

nego ima li iko pjesmu od Dzenana Jahica - Nadja
Hvala

P.s. nasla sam od Bojana Delica

znaci sad mi trebaju samo pjesme od

1. Sejo Kalac i Fedja -Zaljubljeni obadva
2.Dzenan Jahic - Nadja


Hvala Laughing

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Arhiva - Naša MP3 riznica ~ -> crnibiser trazi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon