www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Rile Master - Trazi...
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Arhiva - Naša MP3 riznica ~
::  
Autor Poruka
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 25, 2007 11:55 am    Naslov poruke: Rile Master - Trazi... Na vrh strane Na dno strane

E, ovako...Treba mi jedna kompilacija iz City Records-a, a zove se "Zvuk osamdesetih - Pop rock hitovi" i staje na 5 CD-ova...
Evo i spiska pesama:


Pop rock hitovi 1980-1981

Pesme: 1. Mi plešemo - Prljavo kazalište, 2. Moj život je novi val - Paraf, 3. Zajedno - Film, 4. Marina - Azra, 5. Magla - Josipa Lisac, 6. Kraj tebe u tami - Aerodrom, 7. Doživjeti stotu - Bijelo dugme, 8. Da mi je biti morski pas - Metak, 9. Stranica dnevnika - Parni valjak, 10. Sve je neobično ako te volim - Stijene, 11. Moja prva ljubav - haustor, 12. Zamisli život u ritmu muzike za ples - Film, 13. Stavi pravu stvar - Aerodrom, 14. Neda - Parni valjak, 15. Ne pitaj za mene - Patrola, 16. Ha, ha, ha - Bijelo dugme, 17. Osvrni se na mene - Stidljiva ljubičica, 18. Milion - Boa, 19. Užas je moja furka - Azra, 20. Ima jedan svijet - Stijene

Pop rock hitovi 1982-1983

Pesme: 1. Motori - Divlje jagode, 2. Zona sumraka - Film, 3. Povezi me - Xenia, 4. Tko to tamo pjeva - Azra, 5. Zaboravi - Zvijezde, 6. Piši mi - Drugi način, 7. Obična ljubavna pjesma - Aerodrom, 8. Hazarder - Josipa Lisac, 9. Zaboravi - Zok, 10. Kao ti - Parni valjak, 11. Kosovska - Bijelo dugme, 12. Majmun radi što majmun vidi - Jappa, 13. Žuti kišobran - Atomsko sklonište, 14. Nemir i strast - Azra, 15. Anđeli nas zovu da im skinemo krila - Animatori, 16. Volim te još - Valentino, 17. Ljubav preko žice - Aleksandar Mežek, 18. Volim ih - Drago Mlinarec, 19. Mi nismo sami - Film, 20. Bistra voda - Leb i sol

Pop rock hitovi 1984-1985

Pesme: 1. Uhvati ritam - Parni valjak, 2. Andrea - Regata, 3. Troje - Xenia, 4. Klinček stoji pod oblokom - Azra, 5. Kao ogledala - Animatori, 6. Program tvog kompjutera - Denis & Denis, 7. Nikol - Zvijezde, 8. Zenica blues - Zabranjeno pušenje, 9. Sjaj u tami - Dorian Gray, 10. Ja se budim - ITD band, 11. Ne zovi mama doktora - Prljavo kazalište, 12. Ena - Haustor, 13. California - Neki to vole vruće, 14. Soba 23 - Denis & Denis, 15. Fratello - Aerodrom, 16. Goodbye teens - Plavi orkestar, 17. Kakav divan dan - Amila, 18. Za tvoje oči - Dorian Gray, 19. Zaplešimo - Trotakt projekt, 20. Pjevajmo do zore - Film

Pop rock hitovi 1986-1987

Pesme : 1. Dirlija - Crvena jabuka, 2. Pričaj mi o ljubavi - Đavoli, 3. Kuda idu izgubljene djevojke - Boris Novković, 4. Jeans generacija - Neki to vole vruće, 5. To je šok - Plave orkestar i Gazebo, 6. Ulična molitva - Osmi putnik, 7. Ugasi me - Parni valjak, 8. Djevojčice kojima miriše koža - Zabranjeno pušenje, 9. Nasloni glavu na moje rame - Tutti Frutti band, 10. Ma kog me boga za tebe pitaju - Prljavo kazalište, 11. Jesen u meni - Parni valjak, 12. Stojin na kantunu - Đavoli, 13. Kao pjesma - Cacadou look, 14. Oaza snova - Denis & Denis, 15. Mi smo jači od sudbine - Boris Novković, 16. Danas sam luda - Josipa Lisac, 17. Tugo nesrećo - Crvena jabuka, 18. Valovi - film, 19. Kolačići - Marina Perazić, 20. Između krajnosti - Azra

Pop rock hitovi 1988-1989

Pesme: 1. Mojoj majci - Prljavo kazalište, 2. Ostani uz mene - Đavoli, 3. Moja je pjesma lagana - Parni valjak, 4. Dok svira radio - Boris Novković, 5. Stvari lagane - Tutti Frutti Band, 6. Sanjati - Crvena jabuka, 7. Kakva noć (Svi na ples) - Neki to vole vruće, 8. Ja volim samo sebe - Psihomodo pop, 9. Tebi pripadam - Dino Dvornik, 10. Ajde ća - Jakša i Navigatori, 11. Dugo toplo ljeto - Đavoli, 12. Rob ljubavi - Jura Stublić i Film, 13. Kaja - Plavi orkestar, 14. Totalno drugačiji od drugih - Vještice, 15. To mi radi - Crvena jabuka, 16. Da je sreće bilo - Željko Bebek, 17. Zašto praviš slona od mene - Dino Dvornik, 18. Ula ulala - Haustor, 19. Chi non pissa in compagnia... - Gori uši Winetou, 20. Dok gitara svira - Tutti Frutti Band


Hvala



_________________
Master
 
EGO!
Stojke's bitch!
Stojke's bitch!



Godine: 33

Datum registracije: 25 Sep 2006
Poruke: 5644
Mesto: U svom svetu tame,ušuškana u kolevci samoće i neostvarenih želja,izgubljena u sopstvenom životu

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 25, 2007 2:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam sve od Parnog Valjka sem pesme "Neda".
Bijelo Dugme - "Kosovka" i "Doživjeti stotu".


Na šta da ti šaljem?

_________________
Baš je dobro biti ja,
ni sa kim se ne bih menjala,
i kad bih se opet rodila,
ja bih opet bih bila ja!

* B.I.T.C.H. 4EVER *
Exclamation Being In Total Control of Herself Exclamation

 
Holbyco
Slavonac
Slavonac



Godine: 56

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2289
Mesto: Osijek

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 25, 2007 5:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
E, ovako...Treba mi jedna kompilacija iz City Records-a, a zove se "Zvuk osamdesetih - Pop rock hitovi" i staje na 5 CD-ova...


Imam ja tu kolekciju ali od Croatia records. Razz

Ako hoces da dignem na net pa ti posaljem linkove za skidanje javi.

Uzivaj :158:

_________________
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 21, 2007 1:42 am    Naslov poruke: Rile Master Trazi... Na vrh strane Na dno strane

Trazim jednu pesmu o Kosovu ali ne znam kako se zove niti ko je izvodjac...Pesma ide ovako nesto: "oj, Kosovo, Kosovo, zemljo moja velika, zemljo srpskih ratnika, Lazara i Milosa..." pa posle ide nesto: "Graaaacaaanica...".

Da li bi neko znao da mi kaze kako se zove ova pesma...? Nisam bas siguran ali mislim da je peva neka pevacica Ivana (da li je Zigon...).

Hvala

_________________
Master
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 21, 2007 8:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A email adresa Rile? Wink

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 21, 2007 2:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Alexns je napisao/la sledeće:
A email adresa Rile? Wink

Jaoj, da Very Happy

rile_master@mirijevo.com Smile

_________________
Master
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 21, 2007 2:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Poslato Smile

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
Momcillo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 16 Maj 2005
Poruke: 2
Mesto: Niksic

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 25, 2007 2:24 pm    Naslov poruke: molba Na vrh strane Na dno strane

Ako vam nije problem da i meni posaljete pjesmu od Ivane Zigon - Oj kosovo kosovo na momcillo@yahoo.com
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 24, 2007 1:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Spojena dupla tema.

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
Cirkus
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2006
Poruke: 84

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 04, 2007 10:55 pm    Naslov poruke: Re: molba Na vrh strane Na dno strane

Momcillo je napisao/la sledeće:
Ako vam nije problem da i meni posaljete pjesmu od Ivane Zigon - Oj kosovo kosovo na momcillo@yahoo.com


pesma je poslata Very Happy
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Arhiva - Naša MP3 riznica ~ -> Rile Master - Trazi... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon