www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

::* Konjanik na 12.pragu *::
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~
::  
Autor Poruka
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 01, 2007 1:17 pm    Naslov poruke: ::* Konjanik na 12.pragu *:: Na vrh strane Na dno strane

E pa prijatelju moj dragi Very Happy ..šta reći za tebe.....prvo- Lud 100% Laughing Laughing , drugo- simpatičan, uvučeš se pod kožu samo tako Smile, treće- znaš ili bar pogodiš kako se neko osjeća ( primjer - sama ja Embarassed )...Nadalje...Vrlo inteligentna i pametna osoba, i čast mi je da ti bar ovako mogu reć koLiko mi značiš usprkos svemu i svačemu Razz VoLin te puno, bar ka prijateLja, i nemoj nikad dopustit da te zLi Ljudi odvrate od tvojih snova Wink Ljubin te RazzRazz





_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 01, 2007 1:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Česstitam. Sve najlepše


_________________

 
maza-
¤¤Wonder Woman¤¤
¤¤Wonder Woman¤¤





Datum registracije: 11 Mar 2006
Poruke: 11442
Mesto: Bogu iza nogu...

sweden.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 01, 2007 1:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pridruzujem se cestitkama..
Sta dodat sto idealna nije vec napisala..
Stvarno jesi drag i simpatican, zabavan i iskren.
Pusa Zagore Wink

_________________
v v v v v v vv v v v v v v
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 01, 2007 1:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Delijo samo tako Bravo, sve cestitke i od mene Very Happy

_________________
I C E M A N
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 01, 2007 1:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

idealna: šta reći na ovu čestitku, stvarno si me iznenadila. vjeruj mi, i ti si se meni uvukla u kožu, uprkos svemu i svima. stvarno ti hvala.

mazo: hvala ti, i kiss tebi pingvinko moj. to sam ja, i hvala svima koji me takvog prihvačate

serbcherry: hvala ti

sale: delijo, hvala ti puno

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 01, 2007 1:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Čestitam... Samo nastavi tako Smile

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 01, 2007 1:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hvala sonic. trudit ču se Wink

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 01, 2007 1:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Konjaniče, eto i tebe kod mene na 12. Mr. Green

Neka bude što više konstruktivnih postova i osmeha, sve najbolje Smile

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 01, 2007 1:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

annabel: vidjet čemo, bit če svega i konstruktivnih i zafrkancije. hvala na čestitki

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
đavolče
little sexy devil
little sexy devil



Godine: 34

Datum registracije: 11 Maj 2006
Poruke: 9383
Mesto: pakao

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 01, 2007 2:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cestitke i od mene i samo se nastavi druziti sa nama Wink

_________________
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 01, 2007 2:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

đavolće hvala

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
Samo tvoja ortakinja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 25 Maj 2007
Poruke: 105
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 01, 2007 2:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve ovo do sad sto su rekli je istina.Svaka cast i samo tako nastavi Smile

_________________
Jednom se zivi Smile
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~ -> ::* Konjanik na 12.pragu *:: Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon