www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Grand Produkcija!?!?!
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ TV i serijski program ~
::  
Autor Poruka
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 39

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 25, 2005 9:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja bi to zabranila! uzas!!!!!!!! Evil or Very Mad


_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
wolfcorleone
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 14 Jan 2005
Poruke: 11

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 26, 2005 5:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sta se gadite,pa to je ubedljivo najjaca komedija na celom svetu~!
 
kmakica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 26 Sep 2004
Poruke: 11

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 27, 2005 3:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedan od najvecih idiotizama na nasoj televiziji, jedino kad hoces slatko da se nasmejes okrenes pink.. Smile
 
colabora
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 29 Dec 2004
Poruke: 2228
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 30, 2005 7:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Na nasu zalost, nikad ih nece zabraniti niti ukinuti. Previse ljudi se lozi na to, i dalje ne shvatam zasto... mada, uz malo vise alkohola i to moze da prodje! Smile
 
205km/h
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 02 Apr 2005
Poruke: 18
Mesto: Podgorica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 03, 2005 11:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Smesni su ima dobrih zenskih,ali sve u svemu placeni su za to

_________________
TOP SPEED 205 KM/H
 
liddle
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 13 Jan 2005
Poruke: 8

mongolia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 03, 2005 1:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ajde ljudi sta je,toliko nas to gleda,jel to znaci da smo svi seljaci,nekkulturni itd???ima stvari koje mi se svidjaju,ima onih koje ne,ali sta boze moj,oni zaradjuju i oni su se snasli,ne mi.meni licno je najjaci grand kabare,kad imitiraju jedni druge.za umret Very Happy
 
vane_beg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 24 Jan 2005
Poruke: 10

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 03, 2005 2:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako nista bar se dobro nasmijem kad ih vidim....zastitni znak granda plasticne sise i los glas...heheh
 
fangio
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Mar 2005
Poruke: 7

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 03, 2005 10:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sta imate protiv granda bolje su pesme nego u idolu, mada ima cobana...
 
pozer
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 28 Mar 2005
Poruke: 36
Mesto: BEOGRAD

greece.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 04, 2005 9:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da li se nekom povraca kad vidi onog Eru ili onog Boru Drljacu???
 
jeka_ks
GiGijeva miljenica
GiGijeva miljenica



Godine: 33

Datum registracije: 18 Mar 2005
Poruke: 3933
Mesto: krusevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 04, 2005 10:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znaci neverovatni su bar se covek malo nasmeje

_________________
Neka te moj poljubac dotakne putem ovih

malih slova, nek ti u srce udje radost nova, nek

ti sve od srece sja, a uzrok tome neka budem

ja..
 
vanjka_car_zr
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 28 Maj 2004
Poruke: 15

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 05, 2005 2:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma te sljokice i tako to...
Jedna rec FUJ!!!

Hip hop is the best!!!
 
Dachaarh
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 40

Datum registracije: 03 Apr 2005
Poruke: 1090
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 05, 2005 5:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Grand ne gledam jer u principu Tv ne gledam nesto cesto , ponekad kod druga pogledam onaj deo kad pevaci imitiraju jedni druge - to mi je super !!!
Iako ga ne gledam , pevace iz granda slusam !!!
Veliki pozdrav za Janu Very Happy
Pesme su ti super

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ TV i serijski program ~ -> Grand Produkcija!?!?! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 2 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon