www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Grand Produkcija!?!?!
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ TV i serijski program ~
::  
Autor Poruka
Lilly2eternity
*Lilly the Killy*
*Lilly the Killy*



Godine: 39

Datum registracije: 24 Sep 2005
Poruke: 3266
Mesto: The Kingdom of Far Far Away

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 16, 2006 12:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad stignem, čisto da pohvatam šta ima novo...


_________________
Ja mogu da ti pokvarim dan, k'o crna zemlja teška sam
ali umem da te volim k'o nijedna...

Uvek sam htela divlje, a terala pitome
zbog toga i srce moje se ne daje nikome
samo se tuge broje za pogrešne izbore
i šta mi drugo ostaje nego da ti verujem
dobro moje...
 
djinaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 25 Jan 2006
Poruke: 140

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 25, 2006 11:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gledam to kod babe,ona obozava.Ima tih kao popularnih pesama sto se slusaju po diskotekama,ali bas ima katastrofa.One devojke sto igraju polugole su prava sramota.Ako se vez zove narodno veselje,treba da im igra ju neki kao oni u narodnoj nosnji,ili tako nesto,ili bar neke pristojnije obucene devojke.
Mislim to da im snimaju ispod suknje je meni odvratno!A one sto okolo igraju u kavezima,sto ne znam da li imaju trinaestak godina...Strasno........
 
Jinx
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jun 2005
Poruke: 31
Mesto: Ljubljana / Nis

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 12, 2006 1:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

*Jovana* je napisao/la sledeće:
Da gledam,delom da bih cula neku dobru pesmu,a delom da se slatko nasmejem Very Happy kad vidim pojedine pevace i njihov stajling Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy .Emisija bi u svakom slucaju bila mnogo bolja kad bi malo vise pevali a manje reklamirali lubenica preparate i slicno Very Happy Very Happy


Haha, dobro si to rekla! Laughing I ja takodje pogledam grand povremeno kad nemam nista pametnije da radim, pa cujem neku dobru pesmu ali se i iskidam od smeha kad vidim neko zesce seljastvo. Ouch. Embarassed
Ono sto mi verovatno najvise smeta kod Granda i sl. je cinjenica da svi pevaju na plejbek. Dajte ljudi pesmu uzivo, aman! A i voditeljice su sve izvestacene. Rolling Eyes

Usput, pozdrav u Nis! 8)

_________________
Balkane, Balkane, Balkane moj...
 
sarajka-18
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 20 Feb 2006
Poruke: 252
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 22, 2006 10:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gledam, samo me nerviralo u januaru što su 100 puta reprizirali novogodišnju emisiju.
 
nelika18
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 21 Feb 2006
Poruke: 133
Mesto: u raju

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 22, 2006 1:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gledam ponekad da se nasmejem
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 04, 2006 6:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da gledam kad god mogu i kad imam vremena
I meni se bas svidja ali dosta mi je toh reklama
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 04, 2006 8:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gledam i svidja mi se jer je to jedina emisija tog karaktera gdje se može pratiti novosti na muzičkoj sceni narodne muzike

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
jeka_ks
GiGijeva miljenica
GiGijeva miljenica



Godine: 33

Datum registracije: 18 Mar 2005
Poruke: 3933
Mesto: krusevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 18, 2006 4:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E onaj Grand je uzasan,naravno da ne gledam jer su oni voditelji i suvise izvestaceni,a pevaci ne znaju da pevaju!!!

_________________
Neka te moj poljubac dotakne putem ovih

malih slova, nek ti u srce udje radost nova, nek

ti sve od srece sja, a uzrok tome neka budem

ja..
 
zvezdaza
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 20 Mar 2006
Poruke: 525
Mesto: Zajecar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 22, 2006 12:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

MAlo srpski, malo vlaski sve je brate to po nasiki.
Gledam i ne stidim se toga, za razliku od nekih koji pokusavaju da budu fensy Rolling Eyes

_________________
 
Rakelly
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 53

Datum registracije: 24 Feb 2006
Poruke: 449
Mesto: Valjevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 22, 2006 1:49 am    Naslov poruke: Grand show Na vrh strane Na dno strane

"Grand show" spada u one emisije, koje kada se emituju, izbegavam da prebacim na kanal na kome "idu". Nista lepo ne bih imao da kazem o "Grandu". Najvise mi smeta, po mom misljenju, los kvalitet pesama koje se izvode (cast nekim izuzecima kao sto su na primer pesme Sase Matica ).
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 27, 2007 3:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja volim da gledam emisije"grand"pogotovo da vidim koje su pesme u toku i tako...samo da smanje sa reklamama Mad
 
Thadel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Feb 2007
Poruke: 58

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 30, 2007 11:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i ja gledam uvek grand show ali ne gledam uvek samo kada sam u bosni naravno sam sada u svicerskoj da bi imao pink gledao bi hahahahaa
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ TV i serijski program ~ -> Grand Produkcija!?!?! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 5 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon