www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Grand Produkcija!?!?!
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ TV i serijski program ~
::  
Autor Poruka
Thadel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Feb 2007
Poruke: 58

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 30, 2007 11:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

francuskinja je napisao/la sledeće:
Ja volim da gledam emisije"grand"pogotovo da vidim koje su pesme u toku i tako...samo da smanje sa reklamama Mad
da treba manje reklame

 
CECA_CARICA
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 31

Datum registracije: 28 Jan 2007
Poruke: 391
Mesto: Pink room

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 01, 2007 1:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa gledam ponekad!

_________________
<3
 
analog
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Maj 2006
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 16, 2007 7:52 pm    Naslov poruke: GRAND ?@#$!!#@$ Na vrh strane Na dno strane

Sto se tice grand muzike i uopste Grand-a mislim da je to sramota za nasu zemlju muziku i obicaje.
Samo sto je nekako ova pojava isplivala na povrsinu .
Pre nekog vremena nasao sam spisak grand pesama koje su ustvari obrade, ne mozete da verujete koliko toga ima . Najvise obrada dolazi iz Turske i Grcke, tako da mi nikako nije jasno kako to zapravo moze da bude nasa domaca muzika .
Gadi mi se da gledam sve one bolesne likove koji ne znaju ni recenicu da sklope kako treba a kamoli da urade nesto .
Druga stvar od koje mi je muka je ta sto pevaci nemaju ni jedan svoj tekst, niko od njih nikada nije ni video notu na papiru, o pevanju nemaju pojma. Da im nije matrica i pratecih vokala ne bi mogli da odrze ni jedan koncert niti nastup!!!
A ono sto je najgore od svega je cinjenica da tekstove za celu muziku pisu dve osobe koje su udarene u mozak : Marina Tucakovic i josh jedan lik ne mogu da se setim kako se zove .....
Ono sto se odvija u Grand produkciji nikako ne moze da se nazove muzika vec je to ispiranje mozga i zaglupljivanje cele nacije ....
Muzika je mnogo vise do golih pevacica i otvaranja usta ali nazalost to su nekako nasi ljudi izgubili iz vida.
Ne mogu da verujem koliko zapravo bolesnih tekstova postoji u pesmama, a mozika je neverovatno losha, ili ako pak i nije losha onda je kopirana iz Turske .
Zar je moguce da smo mi Srbi koji smo svetu podarili toliko neverovatnih naucnika i uopste izvandrednih stvari spali na to da muziku kopiramo od Turaka !!!!!!
Stvarno mi nije jasno sta ljudi vide u Grand-u i jos uvek sam zapanjen da tako nesto postoji !!!!
 
-*-Diva-*-
~mali djavolak~
~mali djavolak~



Godine: 33

Datum registracije: 10 Okt 2006
Poruke: 5070
Mesto: *~najlepse na svetu~*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 16, 2007 8:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to sto se oni golite, to je njigova opcija.. vas niko ne tera da gledate..
osoba iznad je napisala da je to sramota za nasu zemlju.. mozda jeste, ali zasto nas onda kopiraju u tom sramocenju?
opet, mnoooooogo diskoteka,u BG-u barem, pusta samo narodnjake..
ja sam nekada bila baaaaas protiv narodnjaka, ali sta ces, prirasli mi vremenom za srce Razz
 
^^CRNOGORKA^^
~..Hail Mary..~
~..Hail Mary..~





Datum registracije: 08 Maj 2007
Poruke: 6342

california.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 16, 2007 9:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne slusam.
No comment. Wink
 
Ninaa
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 539

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 21, 2007 10:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Grand........pa kad mi je jaaaaaaaaako dosadno pogledam..............
inace sve mi je tamo bzvz osim par pevaca................ove mlade zvezdice i nisu tako lose. bice tu dobrih pevaca ali .............

_________________
Uzimam SVE sto mi zivot pruza Smile Smile
 
carmen90
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 09 Maj 2007
Poruke: 368
Mesto: ***3 metra iznad neba***

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 28, 2007 11:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja volim da pogledam grand da bih cula nove hitove,ali stvarno me smara onaj Djosa sto vodi a jos vise Kursadzije!! Inace tu muziku volim i ima stvarno super par izvodjaca..... Very Happy

_________________
***I do believe in fairy-tales***
 
đavolče
little sexy devil
little sexy devil



Godine: 34

Datum registracije: 11 Maj 2006
Poruke: 9383
Mesto: pakao

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 05, 2007 8:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja ukljucim tv i ne gledam nego samo slusam,a zanimam se za kompom Mr. Green
a one Kursadzije smaraju vec Rolling Eyes

_________________
 
Bojan_kralj
~Angel azul~
<font color='blue'><b>~Angel azul~</b></font>



Godine: 33

Datum registracije: 23 Apr 2007
Poruke: 12820
Mesto: Debela 'ladovina

spain.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 05, 2007 8:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Graand staaaaaaaa Shocked Shocked Shocked .....kad to pocne da gleda ona moja Saban sestra pravo lete napolje i ona i TV.....mislim ono je cista glupost.

_________________

Nema 'leba bez motike...reče lopov i motikom razbi izlog pekare !
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 05, 2007 9:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@analog

Niko to ne svrstava u nasu,domacu izvornu muziku. Daleko od toga. Pa tu nema nista nase i naravno da sve kradu kad nemaju pojma sta je muzika. Sta je umetnost. To je jednom recju turbo-folk cinge-cange bla bla bla. Uzasno je. Kiceraj zivi. Ne gledam to, prosto mi se zeludac prevrne i samo uspem da se iznerviram. Zaobilazim u velikom luku te kvazi muzicare i jos gore voditelje i gologuze plesacice. Fuj!!!!
Ali,nazalost,mogu ja ovde da pljujem po njima do mile volje, nista od toga nece spreciti tu industirju shunda da osvaja "ljudska" srdasca i da gomila kesh u slamaricu. (i dekolte).
E,nek nam je nazdravlje.
cup cup cup Mr. Green
 
elangb
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Avg 2005
Poruke: 13

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 19, 2007 12:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Grand gledam kada hocu vece komedije Laughing mada priznajem pratila sam zvezde granda Wink
 
raydzoni
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 18 Nov 2005
Poruke: 16
Mesto: Beograd

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 19, 2007 4:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Grand...smejurija!Pink je napravio ime na nekim drugim stvarima,dobrim serijama i filmovima i postao popularan,pa sada kad im je urednik Nemeček otišao,po ceo dan puštaju latino-američke serije i Brenino(Sašino) lečenje kompleksa nad ovim narodom.Gledao sam Zvezde Granda i shvatio da njima ne trebaju talenti već likovi koje mogu lako da kontrolišu! Bilo je kvalitetnih pevača koji su išli i koji idu u muzičke škole,ali pošto se ne uklapaju u njihovu "viziju" šou biznisa,nisu prolazili ni audicije!
A narod Grand ne bi slušao da nisu napravili monopol na muzičkom tržištu,i da nema kanala, u javnom servisu koji im ne pravi marketing,bilo direktno,bilo indirektno,pa naprosto moraš da ih gledaš,(ako nemaš kablovsku).Pa ljudi dotle je došlo da su na onih 6 antitalenata (po meni samo Svilar zna da peva) namlatili preko (po Saši) 12 miliona dinara za 5 sati finala, i od 1,9 pa do 3,25 miliona na glasanjima za kvalifikacije,ispadanja,vraćanja...ko da gledaš neku loše napisanu latinoameričku seriju,pa gledaš kad će kraj.I još Saša kaže:glasajte treba nam dobar uzorak Smile Kad vam teba uzorak što poruke nisu besplatne..
A izbor pevača takav da mogu živo da otpevaju svoje pesme bez plejbeka ili veštačkog disanja Very Happy
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ TV i serijski program ~ -> Grand Produkcija!?!?! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 6 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon