www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Grand Produkcija!?!?!
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ TV i serijski program ~
::  
Autor Poruka
elangb
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Avg 2005
Poruke: 13

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 19, 2007 10:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obozavam Vas koji pljujete po shabanima i grandu a kad odete na neki party secete vene za istim .. puj .. sramota ...

 
raydzoni
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 18 Nov 2005
Poruke: 16
Mesto: Beograd

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 19, 2007 11:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ostadoh bez krvi od seče za njima...
inače slušam tehno,haus i kvalitetne glasove iz domaće "zabavne" (kojih ima vrlo malo) a odvratan mi je kič i šunt pa bolje ne daj ocene kad ne znaš,evo ti 1,sedi Wink
 
gandalf 999
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Avg 2007
Poruke: 101

newzealand.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 12, 2007 7:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sta covek moze reci za njih,smijurija ne gledam to , a najvise me razocaralo kad sam tu videla Acu Lukasa razocarao me skroz

_________________
[CENTER]
GLEDAJTE KA SUNCU U ZORU PETOGA DANA
 
carmen90
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 09 Maj 2007
Poruke: 368
Mesto: ***3 metra iznad neba***

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 06, 2008 1:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja volim da pogledam ponekad....i to najvise u drustvu moje babe....treba da cujete njene komentare.....Very Happy
smaraju me voditelji,a poneka pesma i ume da me razgali....ali svesna sam da to nije neki kvalitet...

_________________
***I do believe in fairy-tales***
 
Aco 88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 25 Jun 2007
Poruke: 65

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 06, 2008 1:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ih slusam samo kad se napijem Very Happy Jedino pijan covek moze to da slusa Laughing
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 06, 2008 9:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

od ovih 7 stranica, na oko sam procijenio da oko 80% ljudi ne gleda grand, a od tih 80% sigurno vas 65% sluša tu istu muziku! garant!

Bombe na Pink! Srbiji samo to treba, da se riješi urbanih prostaka, kojih je Pink pun! Ne gledam ni Pink a kamoli da gledam Grand, al na svoju žalost sam imao priliku da vidim jednu scenu koju nikad neću zaboravit, i koja mi je pokazala kakav narod to sluša. Bio je onaj Krmak gore i znam da je "pjevo" (ponižavnje te rijeći sa njim u kontekstu) nekog papagaja i skako je ko budala po sceni a narod na sjedalima cupka ko lud, svi uživaju ma veselje pravo! Koja bolest, koja zaraza je to, ponekad pomislim, ma rak je bolji od toga!

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 31, 2008 4:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ne znam za kaj dosta ljudi ovdje u srbiji misli da je sve ovo vaša domaća izvorna muzika kad nije, niti su vam i trubači brend, ovdje je izvorna muzika - frula, samo to malo ljudi zna.

Ovo čudo od Granda nisam znala ni da još uvjek postoji dok u jednom hotelu nisam prevrnila kanal i vidjela tetu od preko 60 godina u nekom kostimu sa mikrofonom udaljenim od ustiju (koja se jedva miču) cca metar i pol. To nije čak ni ono kaj se pušta u klubovima u Beogradu
već priča za sebe, fakat nisu ni oni krivi u Grandu nego ljudi koji to i dalje gledaju. Kaj se može. Wink
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 18, 2008 8:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja kad sam tuzna i ske*ana,onda ih gledam i ne mogu da dodjem sebi sta rade i na sta lice,znaci uzasno je.
Toliko prostakluka i niskosti na jednom mestu,svaka njima cast!
Da sam ja kojim slucajem predsednica Srbije,prva stvar koju bih uradila jeste da tog Sasu Popovica skinem sa Pinka i zabranim Grand.
Skontajte:GRAND PARADA!
eeeeeeeeeeeej,'alo?

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 11, 2008 5:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uspesno zaobilazim udarni termin ovog emitovanja Wink

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
shmek
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Dec 2007
Poruke: 22

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 12, 2008 1:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Do pre godinu dana slusala sam zabavnu muziku.Onda sam stupila u kontakt sa jednim bendom,oni su pisali muziku a ja sam dobila ponudu da pisem tekstove.Pristala sam.E onda krece haos!Da bi se danas pesma "probila" jednostavno mora da bude tipa "grand show".Jedan od clanova benda me je savetovao cisto da jedno vece odgledam cuveni grand da vidim sta se slusa.E tad mi je bilo jasno zbog ceka je ono "show" pridodato uz "grand"!Uzasnula sam se kad sam cula kakve nebuloze pevaju i odustala sam od toga da pisem u tom stilu.Formirala sam neki svoj stil jer smatram da je muzika ipak umetnost koju ne treba kvariti.Napisala sam i par pesama za sebe,uradila muziku samostalno i ko god je od mojih prijatelja cuo kako to uzivo zvuci(posto jos nije snimljena nijedna pesma jer pokusavam da stvorim uslove za snimanje),svima se svidelo.Mada verovatno se u grand-u mnogo vise zaradjuje cim su svi tamo "pobegli".Iste one veceri sam cak Amadeus bend i Natasu Bekvalac videla kako u doticnoj emisiji promovisu nove hitove i tad mi je sve bilo jasno.Gde je otisla ove drzava bre?!
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 20, 2009 12:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne,hvala Rolling Eyes
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 21, 2009 12:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne smatram da je grand produkcija sama po sebi kvalitetna kako po muzickim kvalitetima tako ni po grand paradama. Ali to je iskljucivo moje misljenje i muzicko opredeljenje i neka mi ne zamjere oni kojima se to svidja i koji uzivaju. Neka nastave, svako ima pravo da slusa i gleda sto voli.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ TV i serijski program ~ -> Grand Produkcija!?!?! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 7 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon