www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Loret de mar
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~
::  
Autor Poruka
gsi16vpower
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 22 Feb 2005
Poruke: 13

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 25, 2005 11:52 am    Naslov poruke: Loret de mar Na vrh strane Na dno strane

ljudi jel itko od vas isa na ekskurziju u ovaj gradic u spanjolskoj? meni je tamo bilo super sve mladi ljudi oko tebe, jos kad vidis nasih ljudi tamo. dj-i i izbacivaci te pozdravljaju na tvom jeziku,covjek se osjeca kao doma tamo

 
zutized
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 26 Feb 2005
Poruke: 6
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 26, 2005 4:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slazem se, i ja sam tamo bio na ekskurziji i odlicno je!!

cim cu imati priliku vracam se...
 
Anelea
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Mar 2005
Poruke: 34

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 08, 2005 10:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma u Loretu se osjećaš ko doma, svi govore tvojim jezikom, pušta se domaća muzika, a to doživljavam i doma, prema tome i nije neka fora... Crying or Very sad
Nemaš osjećaj da si u toj Španjolskoj, a od slatkih Španjolaca ni Š!!!
Prema tome, za ekskurzije (maturalce) preporučam malo autentičnija mjesta... primjerice Barcelona je zakon!!! Doživiš Španjolsku u punom sjaju, boriš se s jezikom, a i lokalnog je stanovništva svuda oko tebe! Da ne zaboravim, diskači su puno luđi nego u Loretu!!! 8)
 
Lilith
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 45

Datum registracije: 08 Mar 2005
Poruke: 354

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 09, 2005 9:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa Barcelona je na 45 minuta od Lloret De Mara...meni je bilo super i tamo vamo - preporucujem za tinejdzere
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 09, 2005 11:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

evo i moj mali dopriinos lepoti ovog grada

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
DzudzusNeoplantus
Veštica
Veštica



Godine: 57

Datum registracije: 20 Okt 2004
Poruke: 1894

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 09, 2005 11:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja bila tamo zamislite jos '89! Idite obavezno da vidite i Dalijev muzej, blizu je! Barselona je najlepsi grad na svetu!!!

_________________
Danas je prvi dan ostatka tvog zivota!!!
 
Erdal82
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 667
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 10, 2005 12:41 am    Naslov poruke: Loret DeMAR! Na vrh strane Na dno strane

Ahhhh, najljepse uspomene moga zivota me vezu za taj grad...
Ja sam bio u Loretu prosle godine u septembru na ekskurziji, LUDNICA je!!!! Samo provod, provod, i provod..... Mi smo imali uplaceno za 4 noci ulaz u diskoteku Hollywood, ali nemojte se zeznuti i ici samo tamo jer ima jos pravoo puno jos boljih diskoteka....sjecam se jedne koja se zvala Londoner, samo hip-hop i R&B, ma extra je..vrijeme nas nije sluzilo ali svjedno kupali smo se, plaze su RAJ, ja kontam i ove godine da idem sa drustvom, mada ce me sada dosta skuplje doci.
Drugo mjesto koje bih svakome preporucio to je zasigurno NICA!!

_________________
Nikad ne reci nikad vise!
 
ceca2love
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 15

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 10, 2005 2:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zar nismo svi bili u Loretu Very Happy Ja sam bila daleke 1991, strava
 
HelenaHR
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 06 Mar 2005
Poruke: 15
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 11, 2005 11:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Baš sam prošlo ljeto bila u Lloretu, savršeno je!
 
sonjica
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 4471
Mesto: ispod palme na obali mora

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 22, 2005 7:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Loret De Mar je turisticki grad na mediteranskoj obali Spanije. Iako turizam u njemu postoji jos od pocetka 20 stoljeca, intenzivno se razvio tek nakon 1965.godine. U gradu postoji oko 110 hotela, velika pjescana plaza, mala rijeka, splet ulica sa suvenir shopovima, mnogo diskoteka i kafica, dvije kuglane, jedna kula iz 13 vijeka i jedan dvorac-tvrdjava, stara crkva i poneka nova gradjevina.

Grad je udaljen oko 100 km od Barselone. Auto put je u blizini, pruga se nalazi u susjednom Blanesu. 9 Eura je povratna karta iz Loreta do Barselone (do u centar grada - busem do Blansa, vozom do Barselone).

Glavne turistucke atrakcije su: plaza, diskoteke, shopovi, Aqua park, skijanje na vodi, padobranstvo na vodi, voznja brodom, posjet dvorcu tvrdjavi, odlazak na viteske igre. U principu ima dosta savremenih stvari, jako malo istorijsko-kulturnih. Ovo je bas noviji turisticki grad.


Za one koji tek planiraju da posete evo malo dodatnih napomena:
U skoro svim shopovima je se moguce cjenkati, pa se desavalo da covjek trazi 40 Eura za dres a onda proda dva dresa za 20 Eura. More im je izuzetno hladno. Guzva je u sezoni jer tad dodje oko 120000 turista. U maju ih ima oko 10000-15000 hiljada.

Kula na kraju grada


_________________
*Ko zna zasto je to dobro! ! !*Mislicu o tome sutra! ! !*
Za sve igrace igrica VAZNO!KLIKNI OVDE


Poslednja prepravka: sonjica on Pet Apr 22, 2005 7:57 pm; ukupno izmenjena 2 puta
 
sonjica
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 4471
Mesto: ispod palme na obali mora

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 22, 2005 7:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Klasicna uska ulica


_________________
*Ko zna zasto je to dobro! ! !*Mislicu o tome sutra! ! !*
Za sve igrace igrica VAZNO!KLIKNI OVDE


Poslednja prepravka: sonjica datum Pet Apr 22, 2005 7:58 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
sonjica
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 4471
Mesto: ispod palme na obali mora

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 22, 2005 7:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Crkva na glavnom trgu


_________________
*Ko zna zasto je to dobro! ! !*Mislicu o tome sutra! ! !*
Za sve igrace igrica VAZNO!KLIKNI OVDE
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~ -> Loret de mar Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon