www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sniper Elite - Berlin 1945
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Gaming World ~ -> ~ PC Igre ~
::  
Autor Poruka
drone
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 32

Datum registracije: 24 Avg 2006
Poruke: 406
Mesto: underwrold

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 31, 2006 12:50 am    Naslov poruke: Sniper Elite - Berlin 1945 Na vrh strane Na dno strane

Sniper Elite - Berlin 1945



Sta mislite o ovoj igri.
Po meni je jedna od najboljih definitivno TOP 20


 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 31, 2006 1:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

fenomenalna igrica,ono sto mi se narocito svidelo je snimak putanje metka kad nekoga pogodite u odredjena mesta ili u glavu 8)

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Killaz
***Don Brate***
***Don Brate***



Godine: 33

Datum registracije: 08 Nov 2006
Poruke: 4662
Mesto: Somewhere in the universe...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 31, 2006 8:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Igra nije toliko losa,ali je meni daleko od top 20 zbog lose grafike,i pre svega monotone radnje!!!
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 02, 2007 6:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bogami ne znam odakle ti da je grafika losa,jer ja kad igru poteram u FULL-u grafika mi je odlicna,jednostavno meni je u vrhu od svih igara s trematikom Drugog Svetkog rata(od onih koje sam igrao)

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
drone
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 32

Datum registracije: 24 Avg 2006
Poruke: 406
Mesto: underwrold

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 02, 2007 11:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve ti to prijatelju zavisi kako podesis grafiku.
Ako si je igrao na slaboj rezoluciji i sa malo detalja sa sabijom grafickom normalno je da ti se nije svidjela.

Probaj ponovo ali sa boljom konfiguraciom pa ces vidjeti Wink
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 03, 2007 8:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@Killaz
upravo tako potpuno se slazem s n4p0l30n i isto kao i on ti preporucujem da je probas na FULL grafici(na jacoj konfiguraciji na kojoj ces bez problema moci daa je poteras u full-u)

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Killaz
***Don Brate***
***Don Brate***



Godine: 33

Datum registracije: 08 Nov 2006
Poruke: 4662
Mesto: Somewhere in the universe...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 06, 2007 7:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Terao sam je ja u ful na 1024x768 bez problema,ali mi se jednostavno nije svidela.Sto se tice igara sa tematikom WWII meni su mnogo bolji COD i MOHA serijal.
 
grgam
LooDjak
LooDjak





Datum registracije: 26 Avg 2006
Poruke: 1591
Mesto: tu u blizini

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 08, 2007 11:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

igra nije nimalo losa. njabolje u igri je slow motion putanja metka. mislim igra mi je u top 20
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 11, 2007 6:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja moram da kazem da je ova igra vrhunska.Neko je rekao da je grafika losa u igri i ja se uopste ne slazem sa tim.Grafika je super, samo zavisi na kojoj konfiguraciji se igra i sa kojim podesavanjima...Igrivost je na izuzetnom nivou, a simulacija direktnog snajperisanja je varijabilna sto zavisi od nivoa tezina na kojem si igra.Naravno, ono sto igru cini posebnom je usporeni snimak putovanja zrna do neprijatelja, ovaj detalj igri daje poseban smek Twisted Evil
Ne znam da li je neko probao online igranje...Ja sam nekih 3 meseca visio po raznim serverima i mofu Vam reci da je to bila prava ludnica...nesto slicno CoD 2 Smile

_________________
Master
 
Gray Wolf
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 08 Mar 2007
Poruke: 5
Mesto: Vrbas

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 08, 2007 10:15 pm    Naslov poruke: Sniper Elite Na vrh strane Na dno strane

Igrica me je stvarno odusevila! Najvise mi se svideo onaj deo na kad ih skidas sa kule!! Jedna od najboljih igrica koje sam igrao do sada!

_________________
You'll never walk alone!
 
emirzen
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 91

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 17, 2007 1:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ljudi igra stvarno nije loša pošto sam svašta čitao po forumima ali me oduševila pogotovo metak i nečete je lahko preći ako uzmete na hard
jer sa svih strana vreba opasnost
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 17, 2007 9:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bilo je raznih spekulacija o igri zato sto je bilo problema oko izdavaca ali sve je to palo u vodu kada su ljudi probali igru.Odusevljenja je bilo na sve strane i vecina je igru ocenila pozitivno.
Idealno je to sto su omogucili da se vidi usporeni snimak zrna jer to igru cini jos zanimljivijom i privlacnijom za igranje, a kada je najtezi nivo igranja u pitanju, igra je tada zaista zeznuta jer mnogi faktori su ukljuceni u njeno prelazenje (teze je kamuflirati se, otkucaji srca uticu na preciznost...).

_________________
Master
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Gaming World ~ -> ~ PC Igre ~ -> Sniper Elite - Berlin 1945 Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon