www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Amadeus Bend
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 21, 2008 11:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mene oni jako nerviraju Neutral


_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 08, 2009 2:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim jih gledati, slusati, pesme su jim bas super, i ove novije i starije. Razz

Vidi se da nisu ufurani, a dobro je sto su pesme njihove, originalne, ne pise jim Braja o aspirinu i kako ce umreti.. Mr. Green Laughing

Kako god, I love them Cool

_________________
You can be the greatest!
You can be the best!
You can be the King Kong banging on your chest!
 
Marko Tores
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 07 Jun 2009
Poruke: 9
Mesto: Pirinejsko poluostrvo

spain.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 11, 2009 10:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ubedljivo su najbolji
 
Krtza
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Okt 2008
Poruke: 20

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 21, 2009 3:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Po meni za sada najjaci Bend u drzavi!!!
 
voulez-vous
♧Otac Makarije♧
<b>♧Otac Makarije♧</b>



Godine: 39

Datum registracije: 09 Sep 2007
Poruke: 5164

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 09, 2009 2:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Extra i pevaju i sviraju... tu nema price.... ali da se ne zna ko je veci kompleksas od koga.... to je prica za sebe.... sazuli opance i ufurali se po bg-u... ali dobro.... jbg.... taj BG je bar naprimao tih seljacica koji su preskakali sine od tramvaja da ih ne ubije struja da im se ne zna broj.... Very HappyVery HappyVery Happy
 
° Jaca °
~ zažmirim i putujem ~
<b>~ zažmirim i putujem ~</b>





Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 13324

usa.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 29, 2009 11:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mila majko, jedva čekam novi album Exclamation Exclamation Exclamation Mr. Green Mr. Green Mr. Green Arrow

+ duet s Dženanom... Ajmeeeee... Very Happy Very Happy Very Happy


Album 2009

 
Ilija@Nis
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 16 Jun 2007
Poruke: 124

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 17, 2009 3:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Izasao je novi album!

_________________
"Ali znaj, cuces plac uvek kada uzmes mac, jedino ljubav sme s nule da pokrene sve"
 
° Jaca °
~ zažmirim i putujem ~
<b>~ zažmirim i putujem ~</b>





Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 13324

usa.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 17, 2009 6:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ilija@Nis je napisao/la sledeće:
Izasao je novi album!


Najbolji do sada Exclamation Very Happy Ovo mi je savršen poklon za Božić Exclamation Very Happy Mr. Green
Samo mi nije jasno gdje je nestao Dženan Question Exclamation Mr. Green Laughing Sad
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 29, 2009 10:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vidim dosta pohvalnih rijeci o njima, to je ok. Ja nesto i ne poznajem njihove pjesme i njihov rad, ali pamtim jednu, mislim da se zove "Kupi me sa dve-tri lazi" i sasvim mi je lijepo i lako legla na dusu. U svakom slucaju, uspjesan im rad.
 
malecki007
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 24 Apr 2009
Poruke: 41
Mesto: Valjevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 09, 2010 2:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sta vise reci nego nas najbolji band.

_________________
Na vrhu uvek ima mesta ako se krene sa dna!!!
 
Ricky_007
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 02 Jan 2010
Poruke: 33

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 09, 2010 3:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kiksaju par godina u nazad... Nesto su izostavili u daljem radu, a to je da budu inovativniji...

_________________
...leti visoko, kao orlovi, budi to sto jesi, budi najbolji, neka pevaju sa tobom gradovi... leti hrabro svojim krilima, tvoj je ceo svet i zato zivi ga, mozda neko cudo se i dogodi...
 
BytEfLUSh
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 28

Datum registracije: 20 Apr 2009
Poruke: 27

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 06, 2010 8:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slušam.. najbolja pesma mi je Lažu te.. xD

_________________
Zauvek uz domaci.de
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Amadeus Bend Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon