www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Srecan rodjendan Domaci.de
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~
::  
Autor Poruka
PiNkLaDy
Miss Smart
Miss Smart



Godine: 39

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 14060
Mesto: Beograd/USA

usa.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 09, 2007 8:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

srecan rodjendannnnnn....Laughing zelim da se zahvalim domacem jer je u moj zivot doneo predivbne ljude,drage,meni dragocene...jedno veliko HVALA... Razz


_________________
Nocu kada spavas
sanjivo te gledam
I gusim slatku ceznju
koja me nosi
I dok mazim te ja mislim
zar je moralo ovako
Menjas se i boli me
al' trpim jer volim te...
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 09, 2007 8:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Srecan rodjendan ... Wink

_________________

~ Banetova Žena ~
 
Devojka od cokolade
.:¦ VaNi jE vAtRa ¦:.
<b>.:¦ VaNi jE vAtRa ¦:.</b>





Datum registracije: 03 Apr 2007
Poruke: 18307
Mesto: .~. Sous le vent .~.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 09, 2007 8:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Srecan rodjendan i da jos punoooooooooo rodjendana proslavi!!!
Stvarno je najbolji forum, i znam da ce i ostati!!! Wink
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 09, 2007 10:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

"Tek" je proslo 5 godina i svi bi rekli da smo jos uvek mali ali varaju se, Mi smo veliki, mnogo veliki, Mi smo najveci i najbolji!!! Very Happy
Mi smo najveci i najbolji i najsavrseniji kolektiv u svetu Internet-a i u svetu foruma!!! Wink

Cestitam svima 5. rodjenadan ovog divnog sajta, mesta gde je najbolja i najludja zabava, mesta gde su najbolji ljudi i najbolje kolege, mesta gde se druzenje i zabava veoma brzo pretvaraju u dugorocnu ljubav i divno prijateljstvo Wink

Hvala svim kolegama, hvala svim clanovima i hvala Duletu i Nesi jer We are simply the best!!! Wink

_________________
Master
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 09, 2007 11:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo šta da kažem za ovako dobar sajt i sajt di je okupio ovoliko divnih i dobrih ljudi za fino i ugodno druženje. Jedna smo familija

Domaci.de Srečan Rodjendan i veliko HVALA!







Poslednja prepravka: Vilenjakinja datum Sub Jun 09, 2007 11:50 am; ukupno izmenjena 1 put
 
spiderwoman
diacetylmorphine
<b>diacetylmorphine</b>





Datum registracije: 11 Jan 2006
Poruke: 1670
Mesto: preko okeana

cuba.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 09, 2007 11:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vec 5.rodjendan,hehe,nek je sa srecom!Kad se samo sjetim kakav je sajt bio u pocetku a kakav je zmaj sada:))
Mi smo svi tim za olimpijadu:)

_________________
Osmijeh na lice i bice sve ok!
 
**OpasnaMackica**
Banovan!

Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 04 Apr 2007
Poruke: 593

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 09, 2007 12:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve najbolje....dosla sam ovde da se registrujem zbog muzike ali zanimljivi ljudi me prihvatise super i shvatih da mi je ovde mesto.....Hvala svima na velikoj podrsci i najvise caru dusanu kome sam kidala zivce ponekad hehe
 
đavolče
little sexy devil
little sexy devil



Godine: 34

Datum registracije: 11 Maj 2006
Poruke: 9383
Mesto: pakao

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 09, 2007 1:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sve cestitke i od mene,ovaj sajt je stvarno dostigao vrhunac najbolji ste,najveci uspeh je sto ste nas mnoge ovde spojili,stvorila su se mnoga prijateljstva i mozda poneke ljubavi
cestitam.................

_________________
 
*miss jr*
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 10666
Mesto: ... u srcu jednom... tamo gde su ptice stale u letu... i zemlja se vise ne vrti...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 09, 2007 2:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prvo:

Srecan rodjendan! Da ovaj forum ostane ono sto je bio! Mesto za divno zezanje, mesto koje smo mi svi zavoleli. Mesto gde mozemo da se opustimo ponekad a ponekada moramo i da ukljucimo sopstvene vijuge...

Drugo:

Hvala onima koji su ovaj sajt dobro omislili! Da vas nije bilo, ne bi bilo ni nas ovde (rece Ika) zato hvala na svemu i nastavite samo!

_________________
Ohanzee
.:The Dream Guardian:.


 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 09, 2007 3:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Srecan rodjendan!! Very Happy
zelim vam sve najbolje....

_________________
~Duo de la muerte~
 
Dejan71
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 53

Datum registracije: 17 Feb 2006
Poruke: 305
Mesto: NBGD

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 09, 2007 4:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Srecan rodjendan!!!
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 09, 2007 6:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

srecan rodjendan nasem dragom sajtu i jako mi je drago sto sam deo svega ovoga

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~ -> Srecan rodjendan Domaci.de Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 2 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon