www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Srecan rodjendan Domaci.de
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~
::  
Autor Poruka
KOKANI
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 1195

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 11, 2007 9:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sretan rodjendan domaci de i celoj ekipi .
na taj dan se i moj sin rodijo.


 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 11, 2007 9:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sretan rođendan. Slučajno naišo, logirao se i ostao. Neka sam, nije mi žao. Domaći mi je donjeo svašta, bilo je i bit če svega, ali ipak, samo se ljepe stvari pamte, one ružne, njima nije sad ni mjesto ni vakat. Na još mnogo ljeta, neka traje ovaj forum i mi sa njim. Čestitam

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
goga20
~lavica~
<b>~lavica~</b>



Godine: 39

Datum registracije: 30 Dec 2004
Poruke: 1092
Mesto: Linz

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 11, 2007 9:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

s r e t a n r o d j e n d a n

i da vas ima jos 100 godina!
 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 11, 2007 12:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

srecan rodjendan...da zivis jos 1000 god.najmanje Wink

_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
rosierosie
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 10 Okt 2005
Poruke: 600

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 11, 2007 12:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Srecan rodjendan i jos puno, puno godinica da slavimo zajedno!!! Sve najlepse vam zelim.
 
tamara_blabla
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 15 Mar 2007
Poruke: 766

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 11, 2007 7:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Srecaaaaaaaaaaaaan roddjeeeeeeeeeeeeeeendan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Da budete kao i do sada-savrseni!!!

_________________
 
.::pinki::.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 03 Apr 2006
Poruke: 2882
Mesto: u dugovima :))

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 11, 2007 7:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pridruzujem se cestitkama,

srecan rodjendan!!!!!!!!!

_________________


Poslednja prepravka: .::pinki::. on Pon Jun 11, 2007 7:56 pm; ukupno izmenjena 3 puta
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 11, 2007 7:53 pm    Naslov poruke: Bez rechi, samo slika Na vrh strane Na dno strane


_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
S*A*S*A
Alll rights reserved
Alll rights reserved





Datum registracije: 27 Maj 2004
Poruke: 13969
Mesto: Srbija

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 11, 2007 9:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo i ja da cestitam 5. rodjendan sajtu www.domaci.de sa malim zakasnjenjem

Mislim da se ne treba izdvajati nekoliko ljudi nego se treba zahvaliti svima koji su ikada ucestovali na ovome sajtu bilo Adminima , Moderatorima ili Clanovima jel ako nema jednog nema ni drugog.

Tako da cestitam svim svim registrovanim clanovima sajta a to su 177075 trenutno...i naravno zelim za buducnost lep provod i sve najbolje na i sa ovim sajtom

_________________
 
piastowskiharnas
* Veseli razbojnik *
* Veseli razbojnik *



Godine: 53

Datum registracije: 19 Sep 2005
Poruke: 17704
Mesto: Piastów/Zakopane

poland.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 11, 2007 9:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Srecan rodjendan !!!! Cestitam i ja iz Poljke...Kazem samo jedno..nema bolji sajt u svjetu od Domaci.de.....Hej,da ste zivi i zdravi jos 100 godine dragi moj... Wink
Domaci.de is the best !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


_________________
 
david_haker
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 10 Jun 2007
Poruke: 1

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 11, 2007 11:39 pm    Naslov poruke: www.domaci.de Na vrh strane Na dno strane

srecan rodzos www.domaci.de
 
gracan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Jul 2006
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 12, 2007 1:20 pm    Naslov poruke: cestitka Na vrh strane Na dno strane

i ja zelim od srca da cestitam 5-i rodjendan sa nadom i zeljom da ih jos mnogo proslavite, bio sam ovde kad god sam imao vremena i naso sam mnogo zanimljivih stvari, zelim da se jos uvecate i prosirte clanstvo,pozzz
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~ -> Srecan rodjendan Domaci.de Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 5 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon