www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Srecan rodjendan Domaci.de
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~
::  
Autor Poruka
blesav_bre
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 87

Datum registracije: 20 Okt 2006
Poruke: 29
Mesto: Memphis

usa.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 22, 2007 2:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sretan rodjendan i od mene


_________________
smiky
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 22, 2007 2:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Joj,kako da sam promasila taj dan... Shocked Stvarno mi je zao,nisam ni vidla odmah,pa da cestitam ali kako se kaze,bolje ikad nego nikad... Laughing

Ovako,da pocnem,ove divne reci sto si napisao care,stvarno me nekako dirnulo srcem jer je napisano sa puno iskrenoscu Very Happy
Zelim da ti se jos jednom zahvalim u ovaj divan sajt na koji sam se jako navikla,kao da je neki deo mene,ko droga(i ako preterujem na rec)
Hocu da kazem da je tako dobro uradjen sajt,da nema sta se opisati...
Ovde mozes napisati uz dana u dan,sta ti se desi(bilo lepo ili ruzno)...

Takodje zahvaljujem svima domacinama sajta,moderatorima(sa puno truda i rada) i ljudi sa ovog sajta, sa kim provodim u lepim trenucima...Nadam se da cu neke ljudi upoznati uzivo i ako se samo dopisujemo preko domaceg ili msna jer stvarno ste Divni i ostanite takvi kakvi ste,da se jos mnogo, mnogo druzimo...

Domaci.de,zelim vam da postojite jos 100 godina ako je moguce...

Jos jednom veliki poljubac svima vama ...
Da ovaj divan sajt ne postoji,bilo bih grehota...

SRECAN RODJENDAN

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~ -> Srecan rodjendan Domaci.de Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strana 7 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon