www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li kada krenes na put nosis''pola ormara''ili.......
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
***malena***
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Jul 2007
Poruke: 60

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 07, 2007 12:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedno vreme sam nosila stvarno pola ormara, a naprimer pola od tih stvari koje sam nosila nisam stigla ni da obucem, ali sada nosim samo onoliko koliko mi treba, i pokusavam da mi kofer bude sto laksi, jer cim pretrpam odmah je i kofer tezi...i uvek se trudim da smanjim broj ponesenih stvari, ali pre stvarno nisam znala sta da ponesem i onda natrpam svega i sto mi treba i netreba i uvek mi je bilo tesko da se odlucim sta poneti a sta ne...


_________________
 
Minchytza
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 27 Avg 2007
Poruke: 10
Mesto: *Dance Floor...*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 14, 2007 11:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

*Nikada se necu opametiti sto se toga tice...Na aerodromu uvek strahujem od toga koliko cu morati da doplatim za pretezak kofer Sad Wink

_________________
*Life is not about waiting 4 the storm to pass...
It's about getting out there,and dancing in the rain =) * * *
 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 30, 2007 9:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ponovo sam uhvatila sebe da nosim ne ceo,ali za razliku nosim pola ormana

_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
boobamara
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 29 Apr 2007
Poruke: 216

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 07, 2007 10:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne da nosim pola...nego nosim ceo Laughing ...ali pola ne iskoristim,ali ipak volim da sve imam uz sebe da mi ne bi sinula neka ideja pa da se ne izbedacim shto to nisam ponela... Confused

_________________
 
mucamaca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 18 Okt 2007
Poruke: 68
Mesto: Ljubljana

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 18, 2007 8:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja nosim ceo ormar... Sad sam nabavila još torbu metar krat metar koju mogu vuči za sobom, tako da bar leđa ne bole...

_________________
Pa i da je svaki loš, uvek ima jedan još...
 
sandrica83
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Okt 2007
Poruke: 99

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 19, 2007 2:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to mi je najgori dio ,uvijek mislim da ce mi sve trebati,a na kraju pola toga ni ne nosim
 
shine
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Okt 2007
Poruke: 59

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 29, 2007 2:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nepopravljva sam po tom pitanju. Iako znam da sve ne mogu iznositi, ipak cu poneti vise od maximuma.
 
Branca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 13

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 11, 2007 5:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zavisi...ako odem na primer samo na par dana negde,onda ponesem samo jedan kofer u umem da se kontrolisem Very Happy ali kada leti odem mesec dana na odmor u Srbiju itd. onda stvarno nosim pola ormara! Very Happy A to sto zauzima jos jednu posebnu torbu je moja silna kozmetika,imam brdo kozmetike i ne mogu da se odreknem nicega,nosim sve...I to bude katastrofa,budem okruzena torbama kad sam tamo pa onda se non-stop pakujem,te odem na par dana u Bosnu te na more itd....
 
sexy seka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 30

Datum registracije: 10 Avg 2008
Poruke: 175
Mesto: ....europa....

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 25, 2008 12:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja ne ponesem pola ormara, ja ponesem cijeli.... ehehe...

_________________
Visoka i iskvarcana
kosa duga, ispeglana
pola grada ona pali
jer joj ništa baš ne fali

Ona premija je prava
zgodna riba, boli glava
dugi nokti, kosa plava
nasminkana i kad spava
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 25, 2008 2:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pnesem samo nešto što mi je neophodno.
 
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 27, 2008 5:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uwek pola ormara. Nikako da se opametim.
Josh posebno kad idem za Srbiju na mesec i po, skoro ceo ormar, i josh shto tamo nakupujem Rolling Eyes .......

_________________
You can be the greatest!
You can be the best!
You can be the King Kong banging on your chest!
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 19, 2008 10:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne,uvek nosim ono najpotrebnija jer sam ranije nosila hrpu stvari koje nisam ni takla a kamoli nosila.. Laughing
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> Da li kada krenes na put nosis''pola ormara''ili....... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 4 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon