www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Plav ili crn?
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
nadalina68
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 56

Datum registracije: 27 Maj 2006
Poruke: 623
Mesto: Bgd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 03, 2009 11:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da su crni markantniji


_________________
vera,ljubav,nada
 
anabila
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 28 Jul 2007
Poruke: 395

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 03, 2009 11:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ovisi.mislim da boja kose nije presudna.
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 04, 2009 8:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mene su uvijek zanimali samo crni, što crnji to bolji.Plavi dečki su mi uvijek djelovali kao dječaci, a ja tražim muškarčinu.Al gle čuda zapela sam i sa jednim plavim Confused Dobro ajde nije posve plav i nije prirodno.Ima plave pramenove.Inače mi se ni takve stvari ne sviđaju, al eto kod te osobe me nije zasmetalo, nego mu baš daje čar.Al i dalje oko sebe gledam samo crne Mr. Green Samo oni mogu izazvat val topline u mom tijelu Mr. Green

_________________
 
_NataLia_
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 11 Dec 2008
Poruke: 646
Mesto: Beč/Zg/Ri

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 05, 2009 9:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Crno sve.. Samo ti imaju šanse... hah...al gle ironije.. hodam s plavkasto smeđim

_________________

Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ̵̡Ӝ Nikad ne traži nešto savršeno da to zavoliš,
bit ćeš u opasnosti da umreš bez ljubavi.
Zavoli nešto što nije savršeno
i učini ga savršenim svojom ljubavlju! Ӝ
 
amarenna
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 31

Datum registracije: 10 Mar 2009
Poruke: 2342
Mesto: •● U njegovom srcu ●•

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 30, 2009 7:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

oduvijek crni..crni..i samo crni decki su mogli da me obaraju..zavode..i..izazovu onaj osjecaj topline u meni..ali gle cuda i kod mene..hodam s mojom mawenom beebicom plavusicom..=))..i..nije mi zao sto je plav...nebih to mjenjala...to obozavam kod njega..probudio je u meni sve..osjecaje..toplinu..njeznost..ma sve..obozavam ga i volim to sto je bas plav..on je moja plavusa

_________________
~..♥ Sebi dozvoli sve...samo jedno ne...da te ima netko tko te ne zasluzuje..♥ ~
 
Crvenkapa Bre
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 30 Okt 2006
Poruke: 40
Mesto: Nedodjija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 30, 2009 11:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Plavi... Ko anđeli... Prosto odmah dobijem želju da ih "pokvarim" i "iskvarim", i da dokučim jesu li ili nisu tako čedni kao što deluju... A i nekako su mi prelepi s onim velikim očima, i čupavom plavom kosom, uffff... Izgledaju ko neki prinčevi, vitezovi, štagod. Embarassed

_________________
...I'm a sinner, I'm a saint, I do not feel ashamed, I'm your hell, I'm your dream, I'm nothing in between, you know you wouldn't want it any other way...
 
Mrs Bella
jagode sa šlagom.
jagode sa šlagom.





Datum registracije: 21 Feb 2009
Poruke: 1906
Mesto: Djevojacki san :*

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 18, 2009 9:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmm to mi je svejedno.. Prije sam voljela plave,, ali nakon 2 veze s crnim muskarcom mogu reci da su i oni mjam mjam Mr. Green

_________________
Gdje god me put odvede, ja uvijek ostajem tvoja..
Uvijek sam tu za tebe, ako me zelis, jedina ljubavi moja...
 
Matzili
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Jan 2009
Poruke: 158
Mesto: Par metara dalje...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 12, 2009 4:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Radije crni, deluju jace i snaznije, stabilnije. Ali ponekad je boja kose taaako nevazna.

_________________
To mi radi, to mi radi, jer ti mozes da mi radis sve
To mi radi, to mi radi, jer ja zaljubio sam se...
 
klinka iz kraja
*One_and_Only*
<i>*One_and_Only*</i>





Datum registracije: 25 Dec 2008
Poruke: 3192

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 12, 2009 4:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing lijepe muške plavuše... Laughing Laughing

da da.......... Laughing

_________________
To the world you may be just one person,
But to one person you may be the world.
 
mrgude
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Mar 2007
Poruke: 446

namibia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 27, 2009 10:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

crn.... Smile

_________________
 
smiljana.b
>Edem<
>Edem<



Godine: 36

Datum registracije: 03 Avg 2009
Poruke: 1794

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 27, 2009 6:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kao uvijek mi se svidjali crni a zapane me obrnuto Confused Laughing pa sad ne biram Laughing

_________________
Mnogom je cvetu sudjeno da ni od kog nevidjen cveta, I miris svoj da raspe u vazduh prazan i pust.
Dz.O.
 
° Jaca °
~ zažmirim i putujem ~
<b>~ zažmirim i putujem ~</b>





Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 13324

usa.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 30, 2009 11:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

° Jaca ° je napisao/la sledeće:
Padam na plavu kosu... Ili svijetlosmeđu... Ali ne mislim pri tome na one žute dečke. Shocked Neko lijepe muške plavuše...


"k" = "g" Mr. Green

Prvi dečko u kojeg sam se zaljubila, još kao klinka, bio je plav... Predivan... I drugi također... I treći... Mr. Green Nadam se, i posljednji... Very Happy


Citat:
Plavi dečki su mi uvijek djelovali kao dječaci, a ja tražim muškarčinu.


A ja upravo suprotno... Smile Ispostavilo se da je svaki crnokosi, tj. 'muškarčina' s kojim sam bila - vrag. Laughing Laughing
Plavi anđeli - crni đavoli... Mr. Green Yesss. Mr. Green
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Plav ili crn? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  sledeća
Strana 13 od 15

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon