www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

pitanje u vezi virusa
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~
::  
Autor Poruka
emirzen
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 91

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 06, 2006 2:11 am    Naslov poruke: pitanje u vezi virusa Na vrh strane Na dno strane

zna li neko kakav dobar antivirusni program jer svakog mjeseca moram formatirati racunar jer se zarazim na netu.Stalno je jedan te isti virus a ne mogu ga naci.Probavao sam i norton ali bezuspjesno sam zarazi exe fajlove i nista ne mozes radit Twisted Evil

 
vladeling
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 45

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 4728
Mesto: Lazarevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 06, 2006 6:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i ja koristim norton, 2006, ali tesko da ti neko moze ponuditi siguran antivirusni program...bice da su u nekom dogovoru ovi sto prave viruse sa onima koji prave antivirusne programe...ja sam za 4 meseca 4 puta dizao sistem...

_________________
Ne mogu lepo da zaboravim tek tako, da svoje sutra pišem kao prošlo vreme...




 
Zoran_Karavla
~ Beli mišOv ~
~ Beli mišOv ~



Godine: 38

Datum registracije: 18 Avg 2002
Poruke: 661
Mesto: NS

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 06, 2006 7:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemoze tebi ni jedan anti-virus na svetu da pomogne ako ne pazis... ja u firmi surfujem iz Windows-a 98 bez anti-virusa i firewall-a vec godinu dana, i nisam se zarazio nicim i pored toga sto koristim IE i Outlook...

http://www.domaci.com/viewtopic.php?t=15436

_________________
 
emirzen
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 91

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 06, 2006 10:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja mislim da je lakse zarazit xp nego win98 dok sam i ja imao 98 samo jednom i to donio cd i na njemu bio ali sam ga se rijesio ali ovo sad je ucestalo Rolling Eyes sto se tice paznje ne idem na stranice gdje mislim da bi trebao biti virus ili adwer
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 06, 2006 11:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moras redovno da radis update XP-a, a imas i par obaveznih zakrpa bez kojih nikako ne bi smeo da se nakacis na net.

Poz

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
djoleprolece
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 14 Okt 2004
Poruke: 38

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 09, 2006 11:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

KASPERSKY je zakon........
 
Bili*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 12 Jan 2006
Poruke: 161

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 12, 2006 5:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ajoj, imam ja jedan predlog na predlog

Radi stalno apdejt XP pa sigurno nece da ti radi opcija 'search' u eksploreru i jos po neke igrice.

A sto se tice antivirusa probao sam mnoge. Najzadovoljniji sam sa AVG i Nod32 (posebno sa ovim drugim, ali on se placa). I nije lose da menjas AV programe recimo na mesec-dva dana, posto ni jedan ne brani 100% od svih virusa.
 
mc dralje
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 28 Okt 2005
Poruke: 374
Mesto: podgorica cg

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 18, 2006 11:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kaspersy naj dobar ali to kosta...
download AVG on ti je za DZ a dobar je tj dosta dobar...
nemoj da radis update Windows-a ako ti nije licenciran od strane Microsoft-a...

_________________
nismo zgodni al smo nezgodni
 
rade05
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Apr 2005
Poruke: 38

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 07, 2006 3:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dugo sam tražio najbolji antivirusni program, ali ga nisam našao jer on ne postoji. Ali zato ja imam svoj način borbe protiv virusa. Na računaru imam instalirana dva operativna sistema (WindowsXP), normalno oni se nalaze na različitim particijama. Jedan opertivni sistem koristim isključivo za surfovanje i e-mail. Kada se pojave smetnje (virusi), a pojave se uvek bez obzira koji antivirus koristiš, onda vraćam particiju iz Ghost fajla. Ovako radim već par godina i mogu vam reći da to funkcioniše.
 
simpa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Feb 2006
Poruke: 20

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 27, 2006 11:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zone alarm security suite, to je za mene najbolji, koristim ga vec dvije godine, nikad mi nijedan virus nije upao, ne zauzima puno memoriju racunara, kao sto to radi norton, on je tezak za pc.
U tom zone alarmu imas i anti spyware, odlican je vijeruj mi, i ja svagdje zalazim, al nikad nijedan virus
 
Bajadk
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 49

Datum registracije: 08 Mar 2004
Poruke: 1077
Mesto: Podgorica - Danmark

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 27, 2006 11:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Norton. hehe imam licencu narednih 150 godina hehe
 
dubtmn
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 54

Datum registracije: 09 Sep 2004
Poruke: 14

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 27, 2006 12:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za pouzdan rad racunara obavezno je potrebno pored ostalih programa imati instalirane i Antivirus i Firewall, tj. Norton, Kaspersky, NOD32, McAfee (od antivirusa) ili ZoneAlarm (od firewall-a).
Takodje stikliraj stalno abdejtovanje Windovsa.
Pozdrav.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~ -> pitanje u vezi virusa Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 1 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon