www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Konjanik traži
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Arhiva - Naša MP3 riznica ~
::  
Autor Poruka
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 31, 2006 1:51 pm    Naslov poruke: Konjanik traži Na vrh strane Na dno strane

Tražim pjesme od zabranjenog pušenja! Ima li to gdje?


_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
S*A*S*A
Alll rights reserved
Alll rights reserved





Datum registracije: 27 Maj 2004
Poruke: 13969
Mesto: Srbija

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 31, 2006 2:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bilo bi lepo da citas pravila. Da si ih citao znao bi ta treba da ostavis E -Mail adresu na koju ti clanovi mogu poslati trazeno Wink

_________________
 
gheo
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 22 Jan 2004
Poruke: 1019
Mesto: Timisoara (Temisvar), Banat

romania.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 31, 2006 9:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Trazis nesto namerno? Imam samo dve Zabranjeno Pusenje pesme: "Jugo 45" i "Zeni nam se vukota".
Ako hoces oni i imas jednu email...
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 13, 2007 12:39 pm    Naslov poruke: Konjanik traži Na vrh strane Na dno strane

Ne znam ko pjeva, znam da su dva muškarca i djevojka jedna. Pjesma se zove: Što nas ima mašala.
To je ona pjesma o Bosni i Bosancima. Hvala

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 13, 2007 3:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Poslato Smile

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 16, 2007 2:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znam da pjevaju Flamingosi (bar mislim da znam), ali me interesuje kako se zove pjesma ide nekako ovako: "gledam rijeku ja, teče Miljacka". Tako nekako.

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 10, 2007 8:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Konjanik je napisao/la sledeće:
Znam da pjevaju Flamingosi (bar mislim da znam), ali me interesuje kako se zove pjesma ide nekako ovako: "gledam rijeku ja, teče Miljacka". Tako nekako.




Flamingosi - 2006 - Miljacka Wink
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 13, 2007 10:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Konjanik je napisao/la sledeće:
Znam da pjevaju Flamingosi (bar mislim da znam), ali me interesuje kako se zove pjesma ide nekako ovako: "gledam rijeku ja, teče Miljacka". Tako nekako.



Kolega samo te molim da ubuduće za naziv pesme prvo pitaš u ovoj temi http://www.domaci.de/viewtopic.php?t=37891 Wink

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 13, 2007 11:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Btw, pesma se zove 'Sve nas cure čekaju' i evo je ovde Arrow http://www.domaci.de/download_f_13713_flamingosi_2006_sve_nas_cure_cekaju.html Wink

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Arhiva - Naša MP3 riznica ~ -> Konjanik traži Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon