www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Planiranje puta! Mala Pomoc!
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Automobili ~
::  
Autor Poruka
g_bmw_m3
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Dec 2006
Poruke: 442

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 14, 2007 4:20 pm    Naslov poruke: Planiranje puta! Mala Pomoc! Na vrh strane Na dno strane

Idem automobilom do Beorada iz Svedske pa me interesuje dali neko od vas zna kojim brojem puta se ide i dali ima neko od vas neki sajt gde bih mog'o to da vidim! Confused pomoc prvi put je! Razz
Uzmite u obzir i neiskustvo!



[Edit by Rile_Master: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]



_________________

Automobilski (BMW i Porsche) FANATIK!
 
Bajadk
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 49

Datum registracije: 08 Mar 2004
Poruke: 1077
Mesto: Podgorica - Danmark

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 15, 2007 1:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Okle iz Svedske? Oces li preko Danske via Malmö/most ili brodom do Helsingør-a ili ces brodom za Poljsku/Njemacku

_________________
E da mi je, da mi je
 
g_bmw_m3
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Dec 2006
Poruke: 442

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 16, 2007 3:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da, iz Svedske brate samo neznam gde i kako!? Moze i preko Malmö-a u Nemacku ili preko Danske...nije bitno samo da znam put! Rolling Eyes A Nemacka je najveci problem! Mr. Green za mene!

_________________

Automobilski (BMW i Porsche) FANATIK!
 
Zsejla
Dragonfly
Dragonfly



Godine: 39

Datum registracije: 28 Mar 2007
Poruke: 3296
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 16, 2007 12:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

http://www.viamichelin.com/viamichelin/int/tpl/hme/MaHomePage.htm

Vidi da li ti ovaj link moze pomoci...uneses mjesto polaska, te konacnu destinaciju i oni ti daju najbolju mogucu opciju kako da stignes na odrediste...

_________________
Beer is the cause and solution to all of life's problems. ~Homer Simpson~
 
Bajadk
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 49

Datum registracije: 08 Mar 2004
Poruke: 1077
Mesto: Podgorica - Danmark

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 16, 2007 2:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

g_bmw_m3 je napisao/la sledeće:
Da, iz Svedske brate samo neznam gde i kako!? Moze i preko Malmö-a u Nemacku ili preko Danske...nije bitno samo da znam put! Rolling Eyes A Nemacka je najveci problem! Mr. Green za mene!

Sokole evo brat i ja krecemo autom prvi put. Kupi kartu evrope i dobro je prostudiraj. Ako imas navi i to ti je od velike pomoci. Ako ces preko Malmö onda skoro ides sve autoputem do broda. kad udjes u Dansku pratis samo autoput E45s/E47s mislim da se tako zove, ali cu ti provjerit. To ti je za Odense i Rødby. Ti ces naravno za Rødby i otale brodom za Putgarden. Kad kreces ako nije tajna?

_________________
E da mi je, da mi je
 
g_bmw_m3
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Dec 2006
Poruke: 442

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 16, 2007 3:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@Zsejla
Hvala na linku! Smile
@Bajadk, ne znam brate kad polazim, nije tajna naravno ali mozda za 10-15 dana i tamo cu mesec i to je to! Dva dana puta! Prosli put sam bio autobusom i smucilo mi se pa sada mislim dali kolima ili autobusom! Zato se i raspitujem ako krenem kolima kojim slucajem! Avionom mi se ne ide jer tamo nemam auto, a znate kako je rodbina gore-dole nista bez auta (i bez svog auta naravno) Neutral

U pravu si za ovo! Kupicu kartu Evrope Bajadk ili Navi od 2000-3000 kruna! Rolling Eyes
Hvala! Smile

_________________

Automobilski (BMW i Porsche) FANATIK!
 
Bajadk
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 49

Datum registracije: 08 Mar 2004
Poruke: 1077
Mesto: Podgorica - Danmark

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 18, 2007 12:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Idi sutobus...he ima da ti se smuci. Ja sam bio autobusom 2-3 puta i ne bi vise pa makar mi oni kartu dzabe davali.

_________________
E da mi je, da mi je
 
*~*Dixy*~*
~ToRqUe~
~ToRqUe~



Godine: 42

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 4248
Mesto: BEOGRAD-CILJ OPRAVDAVA SREDSTVA....i da..._ne diram te, ne diraj me_...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 26, 2007 12:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja mogu da ti dam na pp link foruma tamo neko 100% zna, ako hocesh...

_________________
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 26, 2007 1:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne treba ti karta a ni navi, put je prost ko pasulj. Samo stampaj ovo sto sam ti napisao.

Najlakse ti je:

1. Malmö - Kopenhavn tu predjes most (ulazis u Danskoj)
2. Kopenhavn - Odense E20
3. E20 pratis dok ti se pojavi E45 pravac D (Prelazis u Nemackoj)
4. Kad udjes u Nemackoj preko E45, taj autoput vise nije E45 nego se zove A7. Na taj A7 imas mnogo da vozis, skroz do sredine Nemacke.

U Nemackoj na tablama ne pise bukvalno A7, nego imas kocku i unutra ti stoji jedna sedmica, to je broj autoputa.

5. Dok si na A7 ti se pojavi tabla pise: A3 pravac Regensburg i Nürnberg, tu se odvojis. Na A3 si prema Austriji.
6. Kod Passau je granicni prelaz u Austriji Kupi Vignettu ima na benzinskim pumpama i na samom granicnom prelazu. Cim ulazis u Austriji taj autput nije vise A3 nego A8.
7. Pratis i dalje A8 Linz
8. Kad stignes blizu Linz pratis A1 Wien (tu oko Linza imaju radare ne vozi 20km/h+)
9. Onda stignes blizu Beca (Wien), tu se odvojis za A21 pravac H (obavezno prati slovo H i Budapest (Madjarska)). Mozes i da produzis ali onda ides kroz centar, duze traje. Ako se zajebes i ides kroz centar onda nije problem, samo pratis 221 pravac H/Budapest.
10. Stigo si na granicnom prelazu. Preporucio bi ti da ne stignes u petak posle podne ili vece na tom prelazu, isto vazi i za nasu granicu. E isto vazi: Kupi Vignettu za Madjarsku jer i tamo treba. Ima da se kupi na granicnom prelazu.
11. Kad ulazis u Madjarskoj autoput je M1 prema Budapest. Taj autoput pratis skroz do Budimpeste.
12. Kad stignes u Budapest pratis M0 pravac YU (mozda pise i SCG) to jos uvek nije autoput. Taj M0 je kruzni put oko glavnog grada.
13. M0 pratis sve dok ti se ne pojavi M5 pravac YU. M5 ide skroz do Srpske granice. A odatle ces se snaci jer samo jedan put ima prema Beogradu hehe.

Ima kraci put, ali onda moras brodom do Nemacke i onda preko Berlina, Ceska, Slovacka pa Madjarska. Vremenski ne znam, ali skoro bi reko da ima vise.


Poslednja prepravka: Vlada_R datum Uto Jun 26, 2007 1:51 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
g_bmw_m3
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Dec 2006
Poruke: 442

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 29, 2007 11:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala burazeru! Trazio sam i trazio ali nisam se bas snasao ali ovaj tekst je vise nego odlican! Dobro si se setio i za tu Vignettu! Cekam jos zeleni karton,druga, malo spremanje i palim! Wink

hvala svima!

_________________

Automobilski (BMW i Porsche) FANATIK!
 
g_bmw_m3
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Dec 2006
Poruke: 442

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 05, 2007 9:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E, a ima li neko od vas da mi napise kako se pisu bojevi na nemackom 0-10!

ajc, cvaj traj i tako dalje!

_________________

Automobilski (BMW i Porsche) FANATIK!
 
*~*Dixy*~*
~ToRqUe~
~ToRqUe~



Godine: 42

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 4248
Mesto: BEOGRAD-CILJ OPRAVDAVA SREDSTVA....i da..._ne diram te, ne diraj me_...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 08, 2007 5:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pitaj Barabu na pm...

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Automobili ~ -> Planiranje puta! Mala Pomoc! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon