www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako startujete devojke ?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 25, 2005 6:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma znam brate, zezam se. Zato sam i stavio smajlija na kraj poruke. I ja sam skontao da je sanjica fina cura. Ima u mom Novom Sadu i svetlih primera zenskog roda!

 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 25, 2005 6:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dal ti sad nju startujes brate? Razz 8)

Uveren sam da ima to u NS, ma da nazalost do sad nikad nisam bio tamo, sem na autobusku stanicu! Nisam puno video, ali ono sto sam video, mi se svidilo! Mr. Green

Kako ti startujes cure?
 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 25, 2005 6:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E pa ne znas sta si propusto. Sledeci put kad dodjes javi se pa te javodim da muvamo ribe. Znas kako ja u sustini trazim pravu. I onda to muvanje preraste u osvajanje. Dugo traje i skoro retko kada upali, a sto se tice ovih vezica na kratko, tu nema problema, takvim devojkama i nije potrebna velika prica i muvanje. Samo joj stavis ruku oko struka i tvoja je!
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 25, 2005 6:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa nemam nikog u NS pa da bi ostao tamo...

Tek si 18 brate, uzivaj dok si mlad, a kad dodjes u moje godine pocni da razmisljas o ozbiljnim vezama. Mislim da cure u tvoje godine nisu toliko zrele da se opuste u ozbiljnu vezu, nego im je volja vise za ludovanje i provod.

A curu trebas osvojiti, kad zaista mislis da je vredna toga i onda pokusaj maksimum. Ukoliko ti to ne uspe prvi put, nemoj odma da se predas nego se bori kao lavcina! Laughing

A za te cure sto kazes "ruku oko struka" nemam reci. To zaista nije nista ozbiljno i sto bi moj stari rekao: "pored takve ce kuca da ti izgori"!

Ali kad budem naiso u NS, se obavezno javljam.
 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 25, 2005 6:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Verovatno si u pravu. Nego je ovde to sad kao neki trend "ozeniti" se mlad, svi kao nesto mere ko je duze u vezi...
A i devojke uvek traze nekog posebnog i onda na kraju zavrse sa najvecim klosarima...
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 25, 2005 6:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E ovde kod nas na zapadu je situacija drugacija! Ovde je trend se ozeniti star! Smile

Salim se, ali ovde do 25 ili 26 godine retko neko misli na svadbu. I ja sam to hteo da radim sa 21 godine, ali sudbina me sprecila od toga i sad cu da trazim pravu zenu za zivot. Neutral

A Tanja Savic ne peva uzalud "Samo dobrim curama uvek se ruzno dogadja"... oni sto mastaju o necemu sto ne postoji, ce i da sanjaju pa nece ni videti kakvi su muskarci inace.

Ali i muskarci su nekad takve sudbine brate. U semi si sa curom tvog zivota vise od 2ipo godine pa te od danas na sutra ostavi bez pravog razloga i cak nekoliko meseca kasnije ne zna pravi razlog za raskid, pa ti sad vidi, kakve sudbine muskarci mogu da budu.
 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 25, 2005 6:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I to ti je gadno brate, nije se valjda tebi to dogodilo?
Ono kada sam rekao ozeniti se mlad nisam mislio u bukvalnom smislu. Mislio sam na to da je trend imati jednu devojku jako dugo pa ti je to kao da si ozenjen.
 
marioch91
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 08 Jan 2005
Poruke: 6

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 25, 2005 6:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pitaj buraza da ti tu devojku pita jel se ti njoj svidas!ako da stisni guzizu i pitj je hoces mi cura biti?i to je to!a ako ne slomi se srce ko kod mene!i ja sam hteo imati jednu da mi bidne cura ali nie uspelo!!!i tako mi se srce slomilo!!
a ja tebi puno srece zelim i da tu devojku dobijes!!!
pozdrav mario 8) 8) 8) :2gunfire: :love10: :love9: :165:
 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 25, 2005 7:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ta taktika nece bas da upali ali hvala ti u svakom slucaju.
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 25, 2005 7:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

velja25 je napisao/la sledeće:
I to ti je gadno brate, nije se valjda tebi to dogodilo?


Jeste bas to mi se desilo! A umesto da vratim zenskom svetu sav bol koji sam podneo i koji sam na kraju prebrodio, sam poceo da postujem zene sve vise i da se potrudim da ih razumem, da mi se tako nesto ne desi vise. Embarassed Crying or Very sad

PS: i dan danas ne razumem zene! Twisted Evil
 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 25, 2005 7:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma ko ce ih razumeti, uvek one imaju neke svoje razloge koji su svima nerazumljivi... Ali sta cemo kada su nam neophodne!
 
dino_fox
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Jun 2004
Poruke: 10

PorukaPostavljena: Sub Feb 26, 2005 5:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najobolje da pustis da ona tebe startuje,mislim bar da ti da neki znak,posle sve ide kao po loju
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Kako startujete devojke ? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 2 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon