www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako startujete devojke ?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
mysterious1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 9

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 05, 2005 9:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma samo blebetas nesto
sto gluplja prica, to se ona vise napali:)
naravno prica mora imati smisla...


 
esc
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 22 Sep 2004
Poruke: 390
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 05, 2005 11:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iskoreno ribe startujem sa recenicom koliko je sati ???

Ja sam EsC.

Very Happy Very Happy

_________________
 
cabarkapa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 08 Mar 2005
Poruke: 8
Mesto: Bar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 08, 2005 1:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Posaljem pice, malo pogled osmijeh pridjes malo priroda ovo ono. Onda joj upises svoj broj telefona u njen mobilni. malo pokusaas pa ako oce oce a ako nece zvace te za 2 dana.
 
discoStu
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 06 Feb 2005
Poruke: 256
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 10, 2005 1:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja se slazem da ako se nesvidis devojci nema nista od toga.Bravo za velju koji je pokrenuo ovu pricu.Ha moj drugar nema sta,domaca skola!!
 
eddy_yu
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 52

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 17

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 10, 2005 10:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da se ova prica vodi recimo nekih desetak godina unazad ovde bi bilo kilometarskih prica i uputstava o muvanju ribica Smile Danas je dovoljno da licis na nesto i da si obucen lepo . Ostatak posla obavljaju one posto je odnos tri na jednoga Wink

_________________
Eddy ;o)
 
vukicevic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 18 Nov 2004
Poruke: 37
Mesto: Belgrade

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 10, 2005 1:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E evo nekih mojih tajni kako lako i ludo privuci ribi paznju : '' Izvini lepotice,ali moram da ti kazem,kolko god to zvucalo cudno,ja sam tebe nocas sanjao i to mi je bio najlepsi san u zivotu" Mr. Green
ili " Imas tako lepe oci boje okeana,Bas bi mi prijala neka razmena tecnosti Rolling Eyes

_________________
Moc pocinje onde gde se javnost zavrsava
 
LegnA
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 77
Mesto: K.Mitroviica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 10, 2005 4:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prica o sebi bez mnogo detalja a u vase upoznavanje sto manje umesanih, skupite hrabrosti za jedno "Treba li ti drustvo do kuce" ako joj se svidjas bar malo nece vas odbiti 8)
 
kamencic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 1

PorukaPostavljena: Ned Mar 13, 2005 8:44 pm    Naslov poruke: Re: Kako startujete devojke Na vrh strane Na dno strane

[quote="velja25"]Zeleo sam da otvorim ovu temu da bi se i mi muskarci posavetovali i pomogli jedan drugom u ovom delikatnom zadatku!!! :D :shock:[/quote]ja ih pustim da one mene startuju prve!pa kad pridju ja ih onda startujem,manje se krecem
 
sognatore
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 13
Mesto: Ticino

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 13, 2005 9:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je licno zao vidjeti kako se neke nase djevojke za relativno male pare "prodaju" svakakvim tipovima, prije svega onim sa skupocjenim autima i dubokih dzepova. Da se razumijemo, nema nista lose ako neko ima, pa cak ako to i pokazuje, ali to sto ima (mislim na materijalno) ne smije da bude niti potrebno niti dovoljno da bi djevojke sebi to dozovoljavale. Da se razumijemo i na zapadu ima sponzorstva i to nije neka novost, ali sve se nekako odvija na visem nivou, tacnije veci iznosi su u pitanju.
Sva sreca jos uvijek ima djevojaka koje u momcima gledaju i nesto drugo (pa makar samo fizicki izgled), a pare ako ih ima, ne mogu odmoci u svakom slucaju.
 
ReD_BeE
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 7

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 13, 2005 10:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jugovic je napisao/la sledeće:
Hehehe veljo, jesi bre faca! Mr. Green

Ajd ovako, proslu curu sam upoznao preko drugara i startovao sam je pogledom. Duboko sam joj gledao u oci, cepao neke viceve i pokusao da je nasmejem svo vreme i uspeo sam nekako u tome.

Dok sam je konacno smuvao, sam mnogo vreme, strpljenja i truda ulozio i na svakakav nacin sam pokusao da joj pokazem da sam vredan biti njen nov momak! Wink

Posle nedelju dana sam na kraju dobio ono sto sam zelio.

A inace kako se startuju cure?? Mislim da mozemo da batalimo neke gluposti kao "Cao, mala svidjas mi se" ili "Cao izgubio sam svoj broj, daj mi tvoj"!!

Danasnje cure zele da budu osvojene i da se muskarac trudi oko njih, pa zato momci kad ih startujete, pokazite da imate ozbiljan interes.




hehehehehe... BINGO Very Happy

_________________
BzzZzzZzzZzZZz Wink
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 40

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 13, 2005 10:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
E evo nekih mojih tajni kako lako i ludo privuci ribi paznju : '' Izvini lepotice,ali moram da ti kazem,kolko god to zvucalo cudno,ja sam tebe nocas sanjao i to mi je bio najlepsi san u zivotu"
ili " Imas tako lepe oci boje okeana,Bas bi mi prijala neka razmena tecnosti


Laughing Laughing Laughing Laughing nemoj mi rec da na to neko pada?! gdje to majke ti? Surprised

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 14, 2005 1:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

heheheheh...ja da sam zensko bljucao bi na takve izjave!! Znam sta je muskom u glavi u tom trenutku tako da ne bih pasao nikakve fore Laughing
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Kako startujete devojke ? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 4 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon