www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako startujete devojke ?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
LegnA
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 77
Mesto: K.Mitroviica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 14, 2005 2:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

[quote="zilika"][quote]E evo nekih mojih tajni kako lako i ludo privuci ribi paznju : '' Izvini lepotice,ali moram da ti kazem,kolko god to zvucalo cudno,ja sam tebe nocas sanjao i to mi je bio najlepsi san u zivotu"
ili " Imas tako lepe oci boje okeana,Bas bi mi prijala neka razmena tecnosti [/quote]

:lol: :lol: :lol: :lol: nemoj mi rec da na to neko pada?! gdje to majke ti? :o[/quote]
pa zr te nije privukla njegova izjava,znaci pali :roll:


 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 40

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 14, 2005 2:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
pa zr te nije privukla njegova izjava,znaci


privukla me je glupoca te izjave da ju prokomentarisem! i da decku ukazem da kad bi mi nedje prisao na taj nacin sigurno bi bljucnula....a mislim da se dosta zena slaze sa mnom....

i ne znam koja bi to na to pala....

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
LegnA
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 77
Mesto: K.Mitroviica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 14, 2005 3:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Izvini zilika ne reci dva puta,ako mislis da je to los nacin kazi nam kako bi ti volela,ili kako ocekujes da izgleda recenica momka koji bi ti prisao... Question
 
jeter96
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 29 Okt 2004
Poruke: 23

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 14, 2005 6:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dokle ce likovi biti istripovani sa pricama o kolima, keshu i ... Naravno da ce devojka ukoliko treba da bira izmedju mutavog sa BMW-om i mutavog bez BMW-a, naravno da ce izabrati BMW, a ako treba da bira izmedju lika koji joj se svidja i vozi Tramvaj i nekog sa Bembarom mislim da se zna koga ce izabrati, naravno ovo se ne odnosi na sve, ali velika vecina njih je ovakva, tako da te price sve su ribe sponzoruse automatski padaju u vodu !!

Podrav
 
Nesa_bulje_mesa
Banovan!

Poslasticar
Poslasticar



Godine: 37

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 3172
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 14, 2005 11:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to je sad malo teze odgovoriti pa ono pridjem joj pocnem neku pricu kao kako se zoves odakle si ... i onda joj predlozim da dodje samnom da popije pice a posle bude sta bude

_________________
Ako zelite nesto da gricnete ili da se osvezite kliknite ovde: Hot - caffe by Slatka-Shanerka, Nesha & Dixy
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 15, 2005 1:59 am    Naslov poruke: Kako stignem Na vrh strane Na dno strane

Nemam neki odredjen nacin, kako prilika dozvoli.
Kod mene u gradu zenske se najvise pale na dobra auta, odnosno bilo kakva, a ja nisam taj sretnik, odnosno nemam auto pa onda nalazim neke druge nacine da dodjem do neke cure. Sad je lakse odkako su mobilni na snazi, zbavis broj od cure, posaljes koju porukicu, dogovoris se da izadjes snjom na pice i tamo vamo sta bude bude...
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 40

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 15, 2005 11:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Izvini zilika ne reci dva puta,ako mislis da je to los nacin kazi nam kako bi ti volela,ili kako ocekujes da izgleda recenica momka koji bi ti prisao...

nema nista odredjeno....al na tu otrcanu foru sigurno ne bi pala, kao ni na te autice o kojim pricate...ne podnosim muskarce koji misle da me mogu dobiti na osnovu svoje love, nista mi nije draze ko njih odbit i ignorirati...uh koji gust!

u biti cure ne padaju na te vase recenice...il se desi kemija il ne...a ako se desi kemija vi je samo mozete upropastiti glupom izjavom...zato se ponasajte normalno majke vam! bez glupih fraza....

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 15, 2005 6:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ja obicno startujem klizecim startom. To je nekako najsigurnije. Smile
Salim se, pa to zavisi od devojke. Najbitnije je da procenis kako ona zeli da je startujes, a posle sve ide lako...
 
^pedja^
Krajišnik iz Like
Krajišnik iz Like



Godine: 38

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 1825
Mesto: Veternik (Novi Sad) - SER (Vojvodina)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 16, 2005 10:54 pm    Naslov poruke: eee Na vrh strane Na dno strane

pa jednostavno je,najbitnije je da je prvo procenis a kad joj pridjes reci nekako same izlaze iz usta....istina je da u danasnje vreme ima dosta devojkaka koje gledaju na materijalana sredstva (iako je nemam problem stim),ali jos uvek ima onih pravih devojaka samo ih trebas bolje traziti a kad takvm devojkama pridjes stvari se same odvijaju svojim tokom...

_________________
Uvek se treba truditi da iskoristimo današnji dan maksimalno,jer ni mi a niti ko drugi zna šta nas čeka sutra
 
dojca2000
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 28 Avg 2004
Poruke: 15

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 19, 2005 1:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najbitnije je samopouzdanje jer ako devojka vidi da ti znas sta hoces imas veliku prodju
 
drale10
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Mar 2005
Poruke: 17

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 19, 2005 10:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bitna je prica... Malo laganja koji stih poezije i cura je tvoja! Vecina pada na romantiku!!
 
cupko86
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 14 Mar 2005
Poruke: 67
Mesto: Krusevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 21, 2005 12:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

STo se tice interesa nije donekle tacno jer sam 5 meseci pokusavao da sa mojom najboljom drugaricom predjem na sledeci korak a ona je mislila da se zajebavam i ma kolko joj ja pokazivao interes ona nije htela da se zabavlhja samnom makar na kratko tako da interes uvek ne pali.
a sto se tice muvanja sve zavisi od situacije Diskoteka , tj. video si devojku prvi put tu ili moras da upotrebis lepotu ili domisljatost i neke brze kratke forice
A preko preko prijatelja i prijateljica je mnogo lakse tu mozes da se peglas sa tom devojkom sto godina i nazad dok joj ne dosadis i da mora da pristane

_________________
Coctailman & DJ
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Kako startujete devojke ? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 5 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon