www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako startujete devojke ?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
mickeybj
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 22 Mar 2005
Poruke: 11

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 22, 2005 11:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pravilo 3 sekunde: ako ti se neka devojka svidi a ne startujes je u roku od 3 sekunde kada je spazis, sanse su ti stostruko manje. Crying or Very sad


_________________
Nulla Dies Sine Linea
 
svenicsale
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Maj 2005
Poruke: 12

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 06, 2005 5:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljudi, ne lozite se.. Ribe se ne loze na pare, vec na moć.. Doduše, moć uglavnom dolazi sa parama, ali pogledajte u BGu kolko klinaca sa kratkim jaknama i podignutim kragnama vozi neke limuzine, pa sve što imaju su ortaci, i jos ortaka, i gde god da idu, zovu ortaka, jer ih se svaka riba gadi... Shvatate?
 
Kaliopa
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 11 Okt 2004
Poruke: 447
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 06, 2005 10:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svenicsale je napisao/la sledeće:
Ljudi, ne lozite se.. Ribe se ne loze na pare, vec na moć.. Doduše, moć uglavnom dolazi sa parama, ali pogledajte u BGu kolko klinaca sa kratkim jaknama i podignutim kragnama vozi neke limuzine, pa sve što imaju su ortaci, i jos ortaka, i gde god da idu, zovu ortaka, jer ih se svaka riba gadi... Shvatate?



ovo je 100 % tacno Rolling Eyes Pre neko vece su mi 2 tipa u nekom ooooogromnom crnom mercedesu -tresti muzika iz njega, upalili farove- i sad su kao face, dobacivali :" Dobro vece, 'oces s nama"---- pobegla sam bre glavom bez obzira!!!! Takvima ni 5 mercedesa ne bi pomoglo!!


A sto se teme tice, mislim da dosta gresite, ili sam ja poseban slucaj Confused

Prilazili su mi svakakvi, i sa svakakvim pricama, ali hemija mi je najbitnija !!

Ako mi se ne svidja : stisak ruke, pogled, osmeh i drzanje, moze i na glavi da dubi i prica sta god--nece upaliti kod mene ..

A ako mi se ovo navedeno dopadne, e onda mozemo i o lanjskom snegu da pricamo Wink


btw, setila sam se jednog prilazenja mog sadasnjeg druga :
prisao mi i rekao :
Sanja, je l ti volis kolace?
Ja : Shocked volim , pa?
On : pa mogli bismo jedan dan na kolace

Jeste da smo ostali drugari, ali osmeh mi je izmamio, jer sam bila iznenadjena tim decijim pitanjem, a i bilo mi simpaticno Very Happy Bar me nije pitao koliko je sati Rolling Eyes Laughing

_________________
COME ON BABY, LIGHT MY FIRE Smile !!!
 
igy76
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Apr 2005
Poruke: 12

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 08, 2005 8:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pridjem i kazem ako je prvi put u zivotu vidim:

Ovaj trenutak se samo jednom desava i bice mi krivo da ti danas ne pridjem jer sada te vidim i mozda nikada vise, a ipak zelim da postoji sledeci put. Ako je zainteresovana shvatice
 
^pedja^
Krajišnik iz Like
Krajišnik iz Like



Godine: 38

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 1825
Mesto: Veternik (Novi Sad) - SER (Vojvodina)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 09, 2005 12:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hm......pa ne postoji neka posebna prica,nekako mi dodje kao trenutna hrabrost i inspiracija a reci same izlaze........

_________________
Uvek se treba truditi da iskoristimo današnji dan maksimalno,jer ni mi a niti ko drugi zna šta nas čeka sutra
 
adan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Jun 2005
Poruke: 6

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 28, 2005 6:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uglavnom prirodan i jednostavan pristup je najbolji, s puno samopouzdanja jer kad joj pridjes svaka sitnica se mjeri. djevojka odmah zna da li mozes proci ili ne. moras pratiti pokrete tijela, drzanje i znakove koje ti daje. ako nema pozitivne reakcije, ne gubi vrijeme jer to ne vodi nicemu. i to je jednostavno, uctivo se pozdravis i ides dalje.

ako osjetis pozitivne signale tu igra pocinje...
 
zola_nis
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 14 Okt 2004
Poruke: 22

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 02, 2005 1:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vidis ribu na klupici kako sedi sama, pridjes joj i kazes: "Cao ribo, zasto si sama hoces da caskamo malo imam samo dva minuta slobodnog vremena, zurim na avion za Frankfurt. Razz
 
losmi200
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 14 Jan 2004
Poruke: 709

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 24, 2005 1:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikad nisam prisao u zivotu na te fore KOLIKO IMA SATI i tako dalje...to mi je suvise skrnavo i sta posle tog pitanje Confused
Apsolutno se ne slazem s tim recima za start ribe...
Mislim da jako mnogo znaci prvo pogled u njene oci jer iz njega se moze skontati dal vas je primetila i dal je zainteresovana za vas. Ako vas ni ne gleda ni nista-bolje ne prilaziti, jer su vrlo male sanse, a ako i ona vas pogleda ovo ono..nasmeje se i te fore...dalje znate sami.
Pozdrav
losmi200
 
bambinica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 20 Okt 2004
Poruke: 31
Mesto: bg

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 24, 2005 11:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

samo originalno momci...i upravo to osvajanje je bitno..bitno je pokazati i dokazati da te devojka zanima, a reci su tu samo da potpomognu..i naravno, obavezan smisao za humor:)

_________________
Cmok!
 
shalabajzer
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 26 Maj 2005
Poruke: 731
Mesto: Bogu iza treger

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 25, 2005 7:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nemam neku standardnu foru.,....sve zavisi od devojke....i od situacije....

pridjem....krenem neshto da lupam i pricham....ako joj se svidi ona se ubaci u prichu...a ako joj se ne svidi Rolling Eyes ....moli boga da se ne zbunish..... Embarassed
 
*Nebojsa*
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 31 Maj 2005
Poruke: 2027
Mesto: Zvornik

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 25, 2005 2:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ti to kao u onoj pesmi od DEFENCE-PEDERAJKA.Ko nije slusao neka poslusa!

_________________
Moja ljubavi hajde reci mi pa makar i lepo slazi mi-Da to nije istina da si moja jedina,nemoj plakati samo reci mi!!!
 
losmi200
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 14 Jan 2004
Poruke: 709

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 25, 2005 5:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Aj daj sanjica_021 da je postavi na sajt da je cujemo nema nigde da se skine....
Pozdrav
losmi200
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Kako startujete devojke ? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 6 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon