www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako startujete devojke ?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 25, 2005 4:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e ovako .. sto se tice mene .. ja " startujem " ( ako tako mogu da ga nazovem ) devojku time sto jednostavno pricam sa njom i s time joj pokazem da imam poverenja u nju i da jednostavno ne krijem nista .. e sad .. svaka " normalna " devojka kad vidi da je muskarac iskren ce i ona biti iskrena prema njemu ( barem ja tako mislim ) ... pa tako uz pricu saznam i ja nesto o njoj i onda ako mi se svidja jednostavno uz pricu dodje i do malo boljeg upoznavanja .. i tako dalje i tako blize ..


_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
merymca
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 47

Datum registracije: 28 Jun 2005
Poruke: 1249
Mesto: da mi je u 'PUSTINJU'

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 25, 2005 7:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

na novac i kola,,,,,takva djevojka i nije vrjedna ljubavi......muškarcu nikad nepadam zbog toga,treba da bude muškarac da zna šta hoče,da pokaže zanimanje zamene,da se trudi i da ima karakter i srce a ne pun džep,ja i tako i tako ništa nebi imala od tog džepa........niti mi treba njegov džep.....ludost.......zato i jest današnji svjet takav kakav je samo temelji na materijalizmu.......
 
tea-17-os
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 21 Apr 2005
Poruke: 43
Mesto: osijek

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 27, 2005 9:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moze jedan zenski savjet kako da nam se priblizite?! Dodite sa nekom dobrom spikom, a ne sa onim isfuranim, kao :jel se mi znamo, one gluposti za broj i slično... Dobra vam je fora pitati curu koliko je sati, i kada vam ona odgovori (npr. 10 h) da joj odgovorite da je to pravo vrijeme da se upoznate... Vjerovali ili ne, pali!! Jos samo jedan savjet, nemojte biti preumisljeni i samouvjereni, jer nas to poprilicno odbija. Samo budite opusteni i nasmijani, i vjerujte, nismo težak plijen! I nismo sve sponzoruse, tako da vam hrpa love i nabrijan auto nisu potrebni!!! SRETNO...

_________________
...griješiti je ljudski, ali osjećaj je božanski...
 
puha
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Apr 2005
Poruke: 65
Mesto: Zemun

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 29, 2006 11:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E cao , poljubi me ako gresim , dali se mi odnekle znamo? Smile hehehehe

Uzmes kesicu secera u kaficu,pridjes za njen sto i kazes joj , izvini mislim da ti je ispalo ime i pruzis joj kesicu... Hehehehe
 
venom
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 24 Avg 2005
Poruke: 975
Mesto: City of Heroes!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 29, 2006 12:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma pridješ joj sa tom istom kesicom šećera i kažeš
imam dilemu ne znam ko je sladji da li ti ili ova kesica
mogu li da proverim? ? ?

_________________
When I walk I walk ALONE!
When I fight I fight ALONE!
 
jakuza
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 131
Mesto: Centre of the Earth

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 30, 2006 3:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da se i ja uključim da ovo ne bude monolog. Kako sam čitao pravila, tamo postoji stavka koja kaže da nema privatnog razgovora na forumu,u tu svrhu sluye privatne poruke! Zato Sanjica i Jugoviću pridžavajte se - to važi i za vas! Laughing
Šalim se malo.
Jel ti to Sanjice imaš nešto protiv sex-a?
Da odgovorim i na temu. Ja devojke startujem kremenom... ko razume shvatiće - bitno je da postoji varnica Rolling Eyes
 
bb_blue
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Jan 2006
Poruke: 40

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 30, 2006 3:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa zavisi kakva je cura i sta hoces od nje, ne treba se ni previse truditi pa da poslije misli da te moze vrtiti oko prsta, u svakom slucaju treba posvetiti malo paznje i ne igrati hard to get to ti ne pali kod njih
 
pfckraljpfc
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 22 Jan 2006
Poruke: 248
Mesto: BP-NS Tu i tamo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 30, 2006 6:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja imam bmw,ali ne izlazim sa kolima u grad jer volim da popijem Smile tako da nishta od sponzorusha,a kad pridjem devojci to bude neka pricha sa dosta humora i bash dosta devojaka padne na to!Dobijesh naravno ti nekad i korpu,ali to nije razlog da odustanesh,bar je po meni ovakav pristup ok a koliko vidim svidja se i devojkama,ali ne sa nekom seljachkom forom,fazon mora da bude dobar!

_________________
Partizane Partizane
Partizane jedini
Tebe vole,za te' ginu
Tvoji verni GROBARI!
 
colonel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Mar 2004
Poruke: 223
Mesto: Srbija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 30, 2006 7:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovu fintu mi je ispricao jedan ciga!
Pridjes devojci koja nema sat i pitas ''Izvini, imas li sat?'', kad ona kaze da nema ti joj kazes:'' Osh ti kupim sat?''
Nisam probao ali mozda se nekom posreci!
 
Bijelo_Dugme
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 01 Mar 2006
Poruke: 123
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 16, 2006 11:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pridjem upoznam se, pozovem na pice, veceru, rucak, eventualno dorucak. Ako prihvati pozive dalje sve ide ko po loju
 
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 16, 2006 11:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zavisi od situacije i devojke,u principu nema pravila Razz
 
red_devil
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 09 Sep 2005
Poruke: 330

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 17, 2006 7:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pridjem, upoznamo se... razmijenimo brojeve, odemo negdje na pice... i ostalo.... sta se desi... desi
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Kako startujete devojke ? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 8 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon