www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Naočare za sunce -gde i koje_
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 17, 2007 9:02 pm    Naslov poruke: Naočare za sunce -gde i koje_ Na vrh strane Na dno strane

Evo vec me hvata panika. Ovo Sunce ubija sa svih strana,a ja nazalost i dalje nemam odgovarajuce naočare. Da li bi neko mogao da mi kaze gde mogu da kupim dobre naočare. hm, iskreno ne bih da potrosim previse para na to,jer nije mi bitna marka, vec stakla koja stite od zračenja i koja će pomoći mojim okicama da ostanu lepe =)
A kako izabrati prava???

hvala Very Happy Very Happy Very Happy


 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 19, 2007 9:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jao ja imam mali milion naocara za sunce, i nosim ih nedelju dve pa ih izgubim, ili dam nekome jer su mi dosadile...
Ne znam pre sam kupovala svakojake naocare sada planiram da kupim neke skupe, mislim da je marka bitna, barem meni... ali ako trebam da dam oko 200€ za to hmmm pa ne znam bas Rolling Eyes
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 19, 2007 10:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

upravo tako.. gledala sam malo danas po NS, imaju Rajbanke, cena 11000 (naravno najnoviji modeli). Ne patim za modom, bitno mi je naravno da mi lepo stoje,ali... ma, bas sam nesto zapela za te rejbanke Wink ali, pitam se ima li nesto povoljnije??? iskreno,ne znam ni gde da trazim.. odakle da pocnem. Sad
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 22, 2007 11:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nadjoh u BG-u!
pa eto!
nije nemoguce!!!
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 23, 2007 7:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dior su mi omiljene... Razz

_________________

~ Banetova Žena ~
 
Lilly lovedoll
*GiMmE mOrE*
<b>*GiMmE mOrE*</b>





Datum registracije: 26 Maj 2006
Poruke: 3257

north_korea.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 30, 2007 12:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naocale ne nosim...Ne stoje mi jednostavno. Laughing
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 30, 2007 1:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nikad nisam patila za markom....i manje vise sto ne mogu da priustim neke skupe naocare

nosim jedne sportske, kupila sam ih pre par godina na moru, cak su i bezvezne ali meni mnogo drage

kao i jedne, ajde da kazem lepse, ozbiljnije od prethodnih, ali ni to nije neka marka.....vazno je da mi dobro stoje

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
đavolče
little sexy devil
little sexy devil



Godine: 34

Datum registracije: 11 Maj 2006
Poruke: 9383
Mesto: pakao

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 30, 2007 2:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije mi nesto bitna marka ako mi dobro stoji ja ih nosim,ali naravno necu kupiti neke sto ce mi se sutra odmah slomiti Very Happy

_________________
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 30, 2007 3:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja imam veliki problem da nadjem sebi naocare za sunce koje mogu nositi, a da za njih ne moram dati celu tatinu ili maminu platu...imam jako osetljive oci, malo toga mi odgovara...plus nosim naocare za vid pa tako i stakla za sunce moraju biti sa dioptrijom...i tako...hiljadu komplikacija...dok ja sebi nadjem nesto sto mi povrh svega jos i stoji...ihaaaj...mozda se dotle sunce i ugasi Rolling Eyes

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
ZAGREBCANKA
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 22 Feb 2007
Poruke: 32
Mesto: ZAGREB

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 06, 2007 6:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naocale made in kina od 10pa do 50 kn najnoviji modeli kakve ti srce pozeli Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
...hocu na tvoje rame da naslonim glavu, sa tvojom crnom kosom da pomješam plavu...
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 11, 2007 10:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne dajem mnogo novca na naočare, imam 1 crne, 1 braon i 1 bele i to mi je sasvim dovoljno 8)

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
Devojka od cokolade
.:¦ VaNi jE vAtRa ¦:.
<b>.:¦ VaNi jE vAtRa ¦:.</b>





Datum registracije: 03 Apr 2007
Poruke: 18307
Mesto: .~. Sous le vent .~.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 12, 2007 8:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nastasenjka je napisao/la sledeće:
ja imam veliki problem da nadjem sebi naocare za sunce koje mogu nositi, a da za njih ne moram dati celu tatinu ili maminu platu...imam jako osetljive oci, malo toga mi odgovara...plus nosim naocare za vid pa tako i stakla za sunce moraju biti sa dioptrijom...i tako...hiljadu komplikacija...dok ja sebi nadjem nesto sto mi povrh svega jos i stoji...ihaaaj...mozda se dotle sunce i ugasi Rolling Eyes


E moram da potpisem, i uvek kada sam neke sa dioptrijom gledala, igledale su bezveze. Sada razmisljam da li da kupim obicne, ali znam da ce biti problema kada nesto trebam procitati na dalje Rolling Eyes mora cu onda i dvogled da nosim Laughing Razz
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Naočare za sunce -gde i koje_ Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon