www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Beg u sebe...
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 23, 2007 9:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Anđela je napisao/la sledeće:
Pa uglavnom kod mene tako i je. Ne pričam sve i uglavnom ne volim kad se netko hoće da zadire u moja osjećanja. Ali ja se tako bolje osjećam jer ne volim pričati o problemima i osjećanjima ljudima oko sebe. Uvijek to riješim kako ja znam i uspeva mi. Zato često pomisle kako mene ništa ne interesira, kako sam hladna, ali zapravo nije. Jednostavno volim da kad osjetim da sam ugrožena, se pokupim i to lijepo u sebi odćutim ili što već. Niti sam zbog toga u depri, tako sam navikla i to je to..


Preslikani Ja Wink



_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 24, 2007 2:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ideala. Zatvoriš se u sebe sa svojim osjećajima, imaš spokoj i najbitnije niko te ne dira!!
 
^^CRNOGORKA^^
~..Hail Mary..~
~..Hail Mary..~





Datum registracije: 08 Maj 2007
Poruke: 6342

california.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 24, 2007 2:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Alexns je napisao/la sledeće:
Anđela je napisao/la sledeće:
Pa uglavnom kod mene tako i je. Ne pričam sve i uglavnom ne volim kad se netko hoće da zadire u moja osjećanja. Ali ja se tako bolje osjećam jer ne volim pričati o problemima i osjećanjima ljudima oko sebe. Uvijek to riješim kako ja znam i uspeva mi. Zato često pomisle kako mene ništa ne interesira, kako sam hladna, ali zapravo nije. Jednostavno volim da kad osjetim da sam ugrožena, se pokupim i to lijepo u sebi odćutim ili što već. Niti sam zbog toga u depri, tako sam navikla i to je to..


Preslikani Ja Wink


Preslikani ja Embarassed
Mama, tata, da li ste to vi u komentarima iznad? Laughing
Hehe Wink Baš takva sam i ja, ne volim da svojim problemima opterećujem druge, a i, rijetko kad da ih imam, možda je to tako što se ne opterećujem glupostima i sitnicama, pokušavam da iskuliram sve što bi me moglo iznervirat i porušit moj mir... Možda zato kod mene nema te ''depre'' Wink svoja osjećanja iskazujem samo onima kojima je to potrebno i koji to zaslužuju, i ok sam prema svima koji mi uzvraćaju istom mjerom...
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 25, 2007 3:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imala sam jako tezak period u svome zivotu i prosla sam kroz iglene usi i jako dobro znam sta je to sto je tebe zadesilo jer sam se i ja znala naci u istoj situaciji kao i ti. Ne znam ni sama ni dan danas kako sam se uspjela izvuci iz toga , ali znam da nikada nisam posustajala i da sam se uvijek snazno borila. I kada sam padala duboko u ponor sebe i kada su mi koljena krvarila iznova bih se dizala da bih nakon nekog vremena opet padala. Sada je to daleko iza mene , ali posljedica toga je ostala i jos uvijek je ponekada osjetim i borim se svom svojom snagom protiv nje.

Jednom prilikom dok sam bila u tom stanju moj otac rahmetli je rekao , i mozda me to i iscupalo iz svega toga , da dokle god ja ne rascistim sama sa sobom u sbvojoj glavi svi pokusaji drugi su uzaludni.

Rekla bih danas da me vise u tim stanjima nema ali tada ne bih lagala vas vec samu sebe , jer i dan danas znam pasti na to pogotovo kada je u pitanju ljubav ali sta se moze..borim se i dalje i nekako se cupam iz svega toga. Laughing

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 25, 2007 5:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
da dokle god ja ne rascistim sama sa sobom u sbvojoj glavi svi pokusaji drugi su uzaludni.


To sam ja cuo od meni bliske osobe... jedine koja maksimalno razume svet u kome zivim, bolje od mojih roditelja i svih mojih prijatelja.

I znas sta.... bio je u pravu.... tek kada sam od njega to cuo... bilo mi je jasno da zamalo da ponovim istu pricu jos jednom.

Danima mi je mnogo bolje... procistio sam se... perfektno znam sta zelim... misli i osecanja su mi u balansu (koliko god je to moguce za coveka koga zamalo voz nije pregazio)... sve sto radim, radim ja, zato sto iskreno zelim, i niko drugi.... i sto je najlepse....
Nista me ne jede iznutra... Smile

_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 25, 2007 5:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@ivanpkv

zivot je uistinu jako tezak znam jer sam ga osjetila na svojoj kozi i o tome bih mogla romane pisati ali zapamti da se moras boriti svom svojom jacinom protiv zivota kako bi opstao u normali.
Nadam se da ti se slicna situacija nece vise nikada ponoviti i da ces u daljnjem zivotu imati snage proonaci samoga sebe i plivati povrsinom uzbutrkanoga oceana pa i onda kada te poneki divlji val poklopi da ces znati izroniti i nastaviti dalje da plivas svom svojom snagom do obale na kojoj sija sunce.

Sretno prijatelju Wink

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 25, 2007 6:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@crnibiser

znam Smile ... bas ta osoba koja mi je dala savet je sve i svasta osetila na kozi... on mi je najveci uzor.... sta treba i sta ne treba raditi.... malo govori... al' kad kaze.... prokleto je u pravu...

Borba sa samim sobom je vecita.... sve ostale se zavrsavaju... pre ili kasnije...

btw.... interesnatan potpis

_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti
 
crna_opasna_maca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 02 Sep 2006
Poruke: 136
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 26, 2007 3:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije mi se to desavalo i nadam se da nece.
Nisam od osoba koje ce da cute i drze u sebi ni lose, a ni dobro.

Ono sto mislim to i kazem..

_________________
..jer usne su mi trnje i ranice te znaj, a oci su mi crne ni pakao ni raj..
 
vale40
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Okt 2006
Poruke: 35

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 27, 2007 6:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da svaki covek ponekad oseti potrebu za svoj beg u sebe.To je samo svoj svet u kome mozes na najbolji nacin srediti svoja ponasanja i osecaja.Mozda neko ce reci to se desava nesigurnim i depresivnim ljudima,ja bi rekla da to nije tacno.Zasto neko na taj nacin puni svoje baterije. Idea
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 09, 2008 9:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
To je samo svoj svet u kome mozes na najbolji nacin srediti svoja ponasanja i osecaja




super receno... meni se nije desilo nisto slicno, ali ako mi se desi, imam osobu koja ce mi pomoc...

_________________

~ Banetova Žena ~
 
Nuklearna_baklava
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 06 Jan 2008
Poruke: 60
Mesto: kosovksa mitrovica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 10, 2008 4:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jaka tema stvarno! stvarno je za diskusiju ne bi znao da li sam dozivo to u tolikoj meri kao Ohanzee,iako volim da se izolujem od svih tj. povucem u sebe! Mislim da to zavisi od samog coveka,od toga kolko je mentalno jak i kakav je u dusi,najtezi sukob je sukob sa samim sobom!

_________________
здраво кензо !!!
 
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 14, 2008 7:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

često se zatvaram u sebe,i ne smatram to nečim lošim,naravno ne valja pretjerivati,u sebe se zatvaramo da neke stvari razjasnimo sami sa sobom da odlučimo šta i kako dalje,čovjek može da se osjeća bolje nakon toga

_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Beg u sebe... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon