www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Beg u sebe...
Strana prethodna  1, 2, 3
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 30, 2008 6:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dosta puta se desi da se zatvorim sam u sebe jer ne bih da povredim nikoga tako da sebi napravim neki svoj oklop i sve dok ne otkrijem kako da izadjem iz tog oklopa na siguran nacin, ne izlazim jer cim izadjem osecam neke smetnje i pocnem vredjam ljude a to je nesto sto ne zelim da uradim.


_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
meeee
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 25 Dec 2007
Poruke: 221

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 12, 2008 4:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

desavalo se dosta puta i verovatno ce se jos desavati.pa bas sada(hmm..traje negde vise od mesec dana) sam se povukla malo u sebe i ne javljam se prva drustvu,jer su mi dosadila svakodnevna pitanja,a da me pitaju nesto ozbiljnije,mogu samo da izaberu tri teme:
1)tragedija koja je zadesila moju kucu
2)kako ja to podnosim
3)(i manje vazna tema,al ne prica mi se o tome)kako ljubav?

a meni se ne prica o ovome!!!al nemam problema,jer imam samo dve najbolje drugarice,a jedna ima svojih problema pa se povukla u sebe nacisto,dok sruga ima svojih problema,ali nije povucena.i sada prica o svojim problemima i ja se pravim da slusam,(ponekad stvarno slusam) Mr. Green ,al nervira me kad pocne da me ispituje i onda samo odg sa "dobro sam","cool" ili bas juce/prekljuce me je pitala "jesi li sigurna da nemas nista da mi pricas?"(2 puta),ja"ne.to je sve"

al mislim da to nije tako lose! "ne govori ljudima gde te najvise boli i sta ti srce najvise voli,jer ljudi su zli,udarice onde gde te najvise boli i uzece ti ono sto ti srce najvise voli"
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 21, 2008 10:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dešava mi se ali na kratko. Bude mi teško, povredi me neka gruba reč ili nečije delo, zatvoriću se i tugovati u sebi, tiho da niko ne čuje. Veoma sam osećajna i emotivna osoba, lako me može neko naterati da se zatvorim u sebe. Posle toga se osećam lepo i srećna sam.
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 21, 2008 12:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vec je poduze vreme koliko se ja druzim sama sa sobom Wink

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Beg u sebe... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3
Strana 3 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon