www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koliko ste jaki?
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 26, 2006 4:02 pm    Naslov poruke: Koliko ste jaki? Na vrh strane Na dno strane

Da li sebe smatrate jakom osobom?
Koje su to situacije u kojima se osjetite slabima a koje u kojima shvatite da zaista možete izdržati sve?
Rolling Eyes


 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 26, 2006 5:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uf..dobra pitanja...Ja misLin da je svaka osoba za sebe jedinstvena, pa tako znachi da che svaka drugachije reagirati u pojedinim situacijama...Za svoju jakost mogu rech da san osoba koju nishta Lako ne pogađa..Ne prepushtan se crnim misLima, iako i ja iman "Losih dana"..aL brzo to mene prođe..U svemu san pozitivina, i kako bi se rekLo uvik mi je "čaša puna"... Smile

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
EGO!
Stojke's bitch!
Stojke's bitch!



Godine: 33

Datum registracije: 25 Sep 2006
Poruke: 5644
Mesto: U svom svetu tame,ušuškana u kolevci samoće i neostvarenih želja,izgubljena u sopstvenom životu

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 26, 2006 6:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Smatram se jakom osobom jer kad pogledam svoju generaciju... Rolling Eyes
Ne dozvoljavam da me neki stvari povrede, a te neke stvari bi nekog sahranile.

_________________
Baš je dobro biti ja,
ni sa kim se ne bih menjala,
i kad bih se opet rodila,
ja bih opet bih bila ja!

* B.I.T.C.H. 4EVER *
Exclamation Being In Total Control of Herself Exclamation

 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 26, 2006 6:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa, kad pogledam kroz što sam prošao i kako je sad, da nisam bio jaka osoba ne bih uspio u ničemu.
Imao sam probleme, nije da nisam, s alkoholom npr. ali sam se odbranio. Mogu kontrolirati svoje slabosti, ovisnosti i mane, barem tako mislim.

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 26, 2006 8:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da smatram se jjakom osobom jer je to provereno gomilom stvari koje mi je nametnuo zivot pa i pored toga nisam pokleknuo nego sa se trudio da nastavim dalje sto mi za sada i uspeva,...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 26, 2006 9:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Isprva, kad sam bila još mala, smatrala sam sebe borbenom i jakom ali sam kontala da je to premalo za ovu današnjicu, ili sam se samo pravila. Zbog nekih događaja koje sam u životu prošla koji su ružni - danas sam jača nego ikad, neke sitnije probleme u dahu riješim ili pustim da vrijeme pokaže šta je najbolje. Ne dam se iznervirati..
Kad osjetim da lagano padam u depresiju, kad me sve sustigne, i dalje se malo ,,klimam,, i golim rukama se borim da izađem. Tako da, nisam najjača, ali kako je nekad bilo, dobro je..
 
foryou10
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 63

Datum registracije: 13 Jan 2006
Poruke: 903

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 26, 2006 11:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jak sam u trenutku kada je to potrebno,posebno u stresnim situacija.Nažalost poslije dolaze posljedice.Možda je ipak bolje pokazati slabost.

_________________
Da sam ja neko,kako bi se zivjelo i kako bi se voljelo i kako bi sve dobro bilo.
 
whitesnake1710
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 53

Datum registracije: 24 Okt 2006
Poruke: 598
Mesto: Limasol

cyprus.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 26, 2006 11:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa, smatram da sam jaka. Kad samo pomislim sta sam sve u zivotu preturila preko glave, DA jaka sam!!!

I'm still standing! Mr. Green

_________________
I'm only living the Parrish bywords, looking for that "ounce of excitement", that "whisper of a thrill there is no sense living your life without".
 
ramar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Sep 2006
Poruke: 155
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 27, 2006 12:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam do pre mesec dana mislio da sam stena al kad me je ostavila devojka bio sam manji od makova zrna..
Mislim da nema osobe koja moze sve da podnese,tj. da za svakoga postoji "recept" za razbijanje oklopa..ako razumete
 
Ugard
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 73

Datum registracije: 09 Nov 2006
Poruke: 123
Mesto: Cincinnati

usa.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 27, 2006 1:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Smatram se jakom osobom, s obzirom kroz kakve sam situacije prosao u zivotu. Wink
 
thorn
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 1031

usa.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 27, 2006 7:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da......smatram se veoma jakom osobom.....uvek sam bila jaka i nadam se da cu uvek takva i ostati.....na zalost puno puta neko zna pogresno da protumaci neciju jacinu kao tvrdoglavost......bilo kako bilo, ponosna sam na to kakva sam, na to sto sam postigla zato sto sam takva kakva sam, i na ono sto jos planiram da postignem racunajuci na to da cu ostati takva kakva sam....jaka ili tvrdoglava, taj izbor ostavljam onome ko me analizira.... Wink ... Mr. Green

_________________
originalan pisac nije onaj koga niko ne kopira.....vec onaj koga niko ne moze kopirati......

diplomata je onaj ko cetiri puta meri pre nego sto nista ne kaze........
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 27, 2006 11:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne smatram se jakom osobom. Lako se povrijedim i slaba sam. A ostavljam dojam jake osobe Rolling Eyes većina ljudi za mene kaže da stojim čvrsto s obe noge na zemlji.

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Koliko ste jaki? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon