www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Indijski filmovi...
Strana 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~
::  

Da li gledate indijske filmove?
Da
70%
 70%  [ 186 ]
Ne
29%
 29%  [ 78 ]
Ukupno glasova : 264

Autor Poruka
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 26, 2005 3:59 am    Naslov poruke: Indijski filmovi... Na vrh strane Na dno strane

Cao, sad imam jedno pitanje...

ovih dana se pojavili na nemackoj televiziji 3 filmova iz Indije (takozvani Bollywood-Movies), pa vas pitao dal gledate to i koje filme ste vec gledali? Koji vam se do sad najbolje svidjao? I sta mislite o muzici?

U novembru prosle godine se pojavio film "Khabi Khushi Khabi Gham" na televizije i od tad me zarazio virus Bollywood-a. Trenutno imam vec 15 DVD (a na svakoj ima po 2 ili 3 filmova) i skoro nedeljno kupujem neki novi!

Moram reci da su "Mohabbatein" i "Hum Tum" postali moji najomiljeni filmovi a od skoro svakog filma imam i soundtrack. Jako mi se dopada o cemu oni pricaju u tim filmovima, iako mi je jasno da se to u realnost skoro nikad nece desiti, ali covek ne treba da gubi nadu.

Hajd sad vas da cujem dragi moji!


 
stamenid
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jun 2004
Poruke: 9671
Mesto: daS ivoN

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 26, 2005 4:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gdedao sam par filmova ali film - seti se moje pesme je jako dobar -
traje preko 3 sata
posto su indijski filmovi vecinom muzicki i ovaj je
govori o jednom lepom mladom pevacu koji je imao jako lep glas i bio je nenormalno popularan ali je doziveo saobracajkui izgubio je glas

ionda ide sve nizbrdo
niko ga nepoznaje,svi ga izbegavaju...i ceo film pokusava da vrati glas ali uspeva na kraju....

_________________
турбопичећи новосадиста

:s: :t: :a: :m: :e: :n: :i: - :d:
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 26, 2005 4:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa vecinom tih filmova traje vise od 2ipo sata, posto je muzika isto glavni deo! Za taj film o kome si pricao, na zalost ne znam! Da imas indiski naziv, bi mi vise pomogo! Razz

Zvuci kao da je bas dobar film. A gde si ga gledao? Na tv-u? I kako ti se dopada muzika?
 
stamenid
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jun 2004
Poruke: 9671
Mesto: daS ivoN

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 26, 2005 4:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dobra je muzika smo mi oni glasici malo dopizde vremenom...
a volim tursku i grcku muziku,kao i izraelsku i ostale...a indiska bar iz filmova mi i nije nesto preterano ali je lepo

a film imam na kaseti... a naziv neznam jer je pocetna spice izbacena jer je jedva stao na kasetu...ipak je to 3 i po sata

_________________
турбопичећи новосадиста

:s: :t: :a: :m: :e: :n: :i: - :d:
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 26, 2005 4:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I meni idu glasici od zena ponekad stvarno na zivce i mislim da je malo preterano, no to je njihova umetnost i mora da se postuje. Covek se navikne i na to!

PS: pratim i ja tursku, grcku pa i cak arapsku muziku! Kad budem imao konacno novi PC i instaliram MSN, mogu ti dosta toga poslati, ako je pozeljno.
 
Manhattan
Psycho Killer
Psycho Killer



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 4031
Mesto: ...where the wild roses grow!

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 26, 2005 5:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

.....ne mogu da se nazovem velikim poznavaocem, a onda ni poštivaocem indijskih filmova, jer ih nisam pogledala mnogo, ali pratim rediteljku Miru Nair i Moju zemlju mogu da svrstam u top 20 svojih omiljenih filmskih ostvarenja....

_________________
Mo'š misliti! Rolling Eyes
 
stamenid
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jun 2004
Poruke: 9671
Mesto: daS ivoN

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 26, 2005 5:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ok za pesme...a koja je mahina trenutno?msn moze valjda skoro na sve....

a za naziv filma cu se potruditi da nabavim...znam ko ga ima ...neznam da li je ceo ali ga ima

_________________
турбопичећи новосадиста

:s: :t: :a: :m: :e: :n: :i: - :d:
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 26, 2005 5:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mira Nair? Zar nije onaj film "Monsoon wedding" njen film?? Taj je bas bio u ponedeljak ovde na tv-u!
 
Manhattan
Psycho Killer
Psycho Killer



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 4031
Mesto: ...where the wild roses grow!

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 26, 2005 5:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jeste, Monsunska svadba je takodje film Mire Nair, štaviše upravo onaj koji ju je proslavio van Indije, ali sam lično slabija na Moju zemlju i neke njene ranije radove....

_________________
Mo'š misliti! Rolling Eyes
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 26, 2005 5:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Filmovi Mire Nair su pune sa kritikom i ona, manje vise, pokazuje realni svet Indije. Ovo ostalo (Bollywood) su vise trivialni filmovi, ma da ipak imaju neku poentu, bar po mom misljenju. Do sad sam gledao dosta tih filmova i mogu reci da skoro svaki motiv/svaku temu koriste za film.
 
Iwan
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 25 Dec 2003
Poruke: 279
Mesto: Frankfurt/nemacka

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 26, 2005 5:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eeeeeeeee i ja sam gledao Kabhi Kusbhi Kabhi Gham , film me je odusevio , dva puta ga odgledao , sad planiram da kupim i DVD . Mogu ga svakome preporuciti.
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 26, 2005 5:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

"In guten wie in schweren Tagen" je li Iwane? Wink

Ali slusaj ti mene, ima cak i boljih od toga, ma da to nisam verovao kad sam krenuo u lov za drugim filmovima. 8)
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> Indijski filmovi... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  sledeća
Strana 1 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon