www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Indijski filmovi...
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~
::  

Da li gledate indijske filmove?
Da
70%
 70%  [ 186 ]
Ne
29%
 29%  [ 78 ]
Ukupno glasova : 264

Autor Poruka
STEFANHEART
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Jan 2010
Poruke: 1

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 06, 2010 2:07 am    Naslov poruke: Re: Indijski film Sjeti se moje pjesme Na vrh strane Na dno strane

E ja obozavam indijske filmove.Kako bi mogao da mi pomognes,platio bih ako ih imas da mi narezes,ma koliko ih imas.......Mnogo su dobri filmovi
Kako da te nadjem na MSN,moje korisnicko ime je stefanheart@live.com
ili na SKYPE : stefanheart- nikolic stefan Serbia-Kursumlija.Veliki pozz


 
Stelinger
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 54

Datum registracije: 01 Apr 2009
Poruke: 39

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 01, 2010 7:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Originalni naziv filma "Seti se moje pesme" je "Geet". Sve jedno kad ne moze da se nadje ni pomocu trikova. Neki ucesnici foruma navode da imaju film, ali kad pitas za nacin da dostave zainteresovanom-nista. Zar nije sustina da konkretno pomognemo jedni drugima vezano za temu, a ne samo da vodimo isprazne diskusije?
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 09, 2010 12:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne volim da ih gledam, nerviraju me. Potsecaju me na Disney crtane filmove, svakih 3 min pevaju pesmu i igraju, to mi je tako glupo....
Ipak mi se svidja kako su zene obucene...
 
*Bollywood Queen*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 12 Feb 2010
Poruke: 9

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 12, 2010 10:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Daaaaaaa obnjihove filmove......Zakon su!!!!!Najvise volim Shah Rukh Khan-a.......Najbolji glumac definitivno!!!Svi njegovi filmovi su odlicni....<3

Najbolji njegovi su mi Kabhi Khushi Kabhie Gham,Kal Ho Naa Ho,Kabhi Alvida Naa Kehna,Asoka,Veer-Zaara,Rab Ne Bana Di Jodi,Chalte Chalte,Om Shanti Om,Deewana,Kuch Kuch Hota Hai,Don.........ma ima ih 1000,ali nervira me sto nigde kod nas nemaju ti filmovi u prodaji....Sad ako neko zna gde imaju neka mi kaze plssss


[Edit by nastasenjka: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] je zabranjeno Pravilnik-om. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako želite nešto da naglasite.]
 
hani77
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 18 Nov 2009
Poruke: 33

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 18, 2010 8:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

*Bollywood Queen* je napisao/la sledeće:
Daaaaaaa obnjihove filmove......Zakon su!!!!!Najvise volim Shah Rukh Khan-a.......Najbolji glumac definitivno!!!Svi njegovi filmovi su odlicni....<3

Najbolji njegovi su mi Kabhi Khushi Kabhie Gham,Kal Ho Naa Ho,Kabhi Alvida Naa Kehna,Asoka,Veer-Zaara,Rab Ne Bana Di Jodi,Chalte Chalte,Om Shanti Om,Deewana,Kuch Kuch Hota Hai,Don.........ma ima ih 1000,ali nervira me sto nigde kod nas nemaju ti filmovi u prodaji....Sad ako neko zna gde imaju neka mi kaze plssss


[Edit by nastasenjka: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] je zabranjeno Pravilnik-om. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako želite nešto da naglasite.]



sve sam te odgledala a i mnoge druge,prelepi su filmovi i dalje sam pod utiskom,Fanaa i Veer-Zaara,Dilwale.Dulhania Le Jayenge,Hayy Babyy,Slymdog Milionaire,Vivah...i mnogi drugi su ostavili jak utisak na mene,jako dobre ljubavne price,,veliki sam ljubitelj indijskih filmova,najlepsi su i najemotivniji...
 
Stelinger
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 54

Datum registracije: 01 Apr 2009
Poruke: 39

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 09, 2010 11:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imam za film seti se moje pesme rapid share linkove.da li smem da ih postavim na forum?
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 10, 2010 1:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stelinger je napisao/la sledeće:
imam za film seti se moje pesme rapid share linkove.da li smem da ih postavim na forum?


ne Very Happy

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...


Poslednja prepravka: nastasenjka datum Sre Maj 19, 2010 1:51 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
hani77
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 18 Nov 2009
Poruke: 33

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 15, 2010 12:59 pm    Naslov poruke: cao Na vrh strane Na dno strane

I ja mogu da podelim sa vama na kom sajtu ima puno indijskih filmova,ali ne znam da li je zabranjeno i dalje davati informacije o tome?
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 15, 2010 1:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^Zabranjeno je postavljanje linkova na sajtu Wink

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 18, 2010 1:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Linkovanje do download-a nije dozvoljeno. Postovi koji sadrze linkove ce biti obrisani. Obratite paznju na Pravilnik, ukoliko niste do sada. Hvala lepo.

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
dejandidic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Nov 2007
Poruke: 2

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 19, 2010 11:06 am    Naslov poruke: titlovi Na vrh strane Na dno strane

posto ne mozemo da postavljamo linkove za download titlova,
imam neke nove titlove..
za sve informacije na dejandidic@neobee.net
 
Srecko1992FraInd
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 14 Mar 2010
Poruke: 1
Mesto: New Delhi

india.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 22, 2010 5:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam ja na CD-u Geet ili ti Sjeti se moje pjesme... Samo mi kazite kako da posaljem ja cu vam poslati...Smile
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> Indijski filmovi... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  sledeća
Strana 10 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon