www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Indijski filmovi...
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~
::  

Da li gledate indijske filmove?
Da
70%
 70%  [ 186 ]
Ne
29%
 29%  [ 78 ]
Ukupno glasova : 264

Autor Poruka
srna2422
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 2402

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 11, 2006 12:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bila sam natjerana da gledam nekoliko njihovih filmova. poslije tih dozivljaja, nemam nikakvu zelju da vise ikada pogledam indijske filmove ili indijsko bilo sta. ne volim njihovu (ne)kulturu.

 
ns_garfild
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 12 Feb 2006
Poruke: 60

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 14, 2006 1:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gledam svakakve filmove pa i ove ali malo je njih koji mi se stavrno svidjaju....
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 28, 2006 3:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pre nekih par godina sam gledala, plakala uz njih..sada vise nisam u tom fazonu..cak sta vise kad god nadjem na neki, promenim kanal.nekako imam isuvise srceparajucih scena u zivotu i stvarnosti..jos suza mi nikako ne treba..sala na stranu ispala sam iz tog fazona Rolling Eyes

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
foryou10
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 63

Datum registracije: 13 Jan 2006
Poruke: 903

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 01, 2006 11:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iskreno indijske filmove sam gledao davno i nisu mi se dopali.Suvise srceparajuci.
Predpostavljam da su filmovi koje si ti Jugovicu gledao novije proizvodnje savremenije indijske kinematografije.Potruditi cu se da pogledam neki od onih koje si ti gledao.

_________________
Da sam ja neko,kako bi se zivjelo i kako bi se voljelo i kako bi sve dobro bilo.
 
comai
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Mar 2006
Poruke: 93

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 02, 2006 10:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iako nisam gledala puno indijskih filmova mislim da su skroz opustajuci i super je muzika
 
carapanka_ks
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 1
Mesto: M?

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 11, 2006 6:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gledam ih i mogu vam reci da su mi skoro svi koje sam gledala do sada jako dobri i zanímljivi. Najvise mi se svidjaju oni u kojima igraju Shahrukh Khan,Aishwarya Rai i Kajol. Oni su po meni najboji njihovi glumci.
Jednom davno sam gledala indijski film kome se ne secam tacno naziva ,,Ne placi srno moja ,, ili ,,Placem srno moja,, tako nesto,pa bih jako volela ako mi neko od vas moze pompci i reci da li zna taj film i gde ga na netu mogu naci ( kupiti , ili downloadirati ).
Unapred hvala Smile
 
mesua
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 14 Mar 2006
Poruke: 3
Mesto: salzburg

austria.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 14, 2006 2:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ok indiski filmovi su kod mene skroz nesto normalno
ja sam odrasla sa bollywoodom i moram priznat ja ih obozavam
gledala sam vise od 100 filmova sigurno skoro u svakom filmu je glumio shahrukh khan ja tog covjeka obozavam.
ja ne samo da se interesiram indijom vec vise bollywoodom i glumcima znam sve o njima sto covjek mora da zna
ovde kod mene na rtl2 su prije godinu dana poceli da pokazuju te filmove ja sam bila odusevljena uvjek sam morala da kupim dvd ali sada vise ne

bas sam upravo gledale kal ho naa ho (lebe und deken nicht an morgen) i priznajem morala sam opet da placem taj film sam gledala vec 10 puta ali me uvjak savlada i moram da placem (i to samo sto shahrukh umre na kraju)

mnog sam filmova gledala na hindi bez prevoda zato sto vec taj jezik razumjem ovde kod mene ima problema da nove filmove nemogu nac sa prevodom ali to mi bas i nesmeta

kad sam bila za novu godinu dole kuci gledala sam isto film "zauvjek u mom srcu" (original: devdas) gotovo svi koji su ga gledali nisu ga razumjeli neznam zasto ja sam ga razumila i ako prevod nije bio bas tacan za mene je bio film skroz lako za razumjet

ja svima predlazem da pogledaju neki bollywood film sigurno ce vam se svidjet (neki muskarci to samo nece da priznaju)

_________________
 
schobot_rs
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Feb 2006
Poruke: 88

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 23, 2006 1:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gledao sam par i nisu mi losi!
 
gsilvija
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 31 Mar 2005
Poruke: 191

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 29, 2006 7:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja gledam mnohu se ljepi i interesni :D
 
Rakelly
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 53

Datum registracije: 24 Feb 2006
Poruke: 449
Mesto: Valjevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 04, 2006 12:50 am    Naslov poruke: Indijski filmovi Na vrh strane Na dno strane

Veoma malo sam ih gledao. Pratio sam ih uglavnom preko satelitskog kanala "Tv Asia". Muzika, koja je rekao bih, glavni elemenat u ovim filmovima, deluje interesantno, ali je zbog toga radnja u drugom planu. Podsecaju me na latinoamericke serije, koje ne volim.
 
beba_79
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 15 Apr 2006
Poruke: 4
Mesto: beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 16, 2006 10:43 pm    Naslov poruke: indijski filmovi-najbolji su Na vrh strane Na dno strane


_________________
LJUBAV JE LEPA .ZATO LJUDI VOLITE SE
 
beba_79
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 15 Apr 2006
Poruke: 4
Mesto: beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 16, 2006 10:54 pm    Naslov poruke: indijski filmovi Na vrh strane Na dno strane

gledala sam ''doba srece doba tuge'' ekstra je film.imam i klipove iz filmova ''dilwale dulhanija le jayenge''i ''kuch kuch hota hai''ali ceo film ne mogu da nadjem.pomagajte

_________________
LJUBAV JE LEPA .ZATO LJUDI VOLITE SE
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> Indijski filmovi... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  sledeća
Strana 6 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon