www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

problemi sa download-om
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Pitanja i problemi ~
::  
Autor Poruka
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 18, 2008 12:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nenadmorpheus je napisao/la sledeće:
NenadS je napisao/la sledeće:
...
Mozda cemo uskoro ponovo uvesti kredite kao sto je ranije bilo posto 97% ljudi koji dolazi na ovaj sajt samo i iskljucivo skida muziku... kao da je to jedino sto im ovaj sajt pruza...


E kada sam ja o tome pricao...


Pa od svih članova, malo učestvuje na forumu, a većina se registruje zbog muzike. Ali uzmi u obzir da će onda neki članovi budžiti neke apsurdne postove, samo da bi imali kredita da skinu nekuu pesmu. Lođe je i jedno i drugo. Rolling Eyes


 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 18, 2008 12:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^^A onda stupaju moderatori na sceni, zajedno sa adminima i sankcionishu mnogo pre/ranije nego sada. Smile

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
nenadmorpheus
Just me
Just me



Godine: 35

Datum registracije: 23 Okt 2005
Poruke: 7677
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 18, 2008 1:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tacno a ti sto krenu da budze postove (ja sam bio jedan od njih) mogu i da ostanu i vide koliko ima zanimljivih tema gde mogu nesto da nauce, da se igraju ali i da pomognu. Ovako dodje, nadje dugme za registraciju, pa dugne za download ukuca u search sta mu treba skine i ode. Ni pravila sajta ne procita a o postovima sa foruma da ne pricam. E kada takve korisnike pomnozis sa 200-300 dobije to da oni dobiju to zbog cega su dosli a mi (ostali) dobijemo mnogo sporiji rad sajta.

Pa ko tu gubi?

_________________
You're off the map now, radar can't even find you
We stay on the grind, you slip, we out-grind you
You walk around mad, you let your anger blind you
We walk around just playin' the violin behind you
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 18, 2008 1:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^^ Jeste jeste i ja sam nocu igrala igrice (i stariji chika kolega Abraab me prozvao nocnim spamerom Very Happy) da nakupim kredit za pesmice, a vidi me sada Mr. Green

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 18, 2008 1:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Realno na temu kredita prichalo se davno davno davno i osnovni nedostatak toga je bilo ono da ce moderatori imati vishe posla Razz
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 18, 2008 1:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mr. Bond je napisao/la sledeće:
Realno na temu kredita prichalo se davno davno davno i osnovni nedostatak toga je bilo ono da ce moderatori imati vishe posla Razz


I ovako ne'amo sta da radimo, dosadilo nam da igramo zuce u kafanici Razz Laughing Laughing

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 18, 2008 2:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Alexns je napisao/la sledeće:
Mr. Bond je napisao/la sledeće:
Realno na temu kredita prichalo se davno davno davno i osnovni nedostatak toga je bilo ono da ce moderatori imati vishe posla Razz


I ovako ne'amo sta da radimo, dosadilo nam da igramo zuce u kafanici Razz Laughing Laughing


Sreca pa ima predloga da vam ulepsaju radno vreme Very Happy
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 18, 2008 2:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bolje predlozi nego ponude Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 18, 2008 2:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Alexns je napisao/la sledeće:
Bolje predlozi nego ponude Laughing Laughing Laughing Laughing


Heheheh zavisi od ponude Razz
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 18, 2008 10:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da bi bilo korisno uvesti kredite.
 
S*A*S*A
Alll rights reserved
Alll rights reserved





Datum registracije: 27 Maj 2004
Poruke: 13969
Mesto: Srbija

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 18, 2008 11:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja mislim da je naj lakše neaktivne naloge ( Znaci sa O poruka ) izbrisati . to je posao od 5 minuta ! Da li sad sajt imao 250.000 članova ( sa onima koji nisu nikad nista pisali ) ili 100.000 članova koji su aktivni uopste nije važno. Što se tice kredita .....koliko je to dobro toliko možr ida bude loše. Ja sam za to da se download ograniči na 2-3 pesme dnevno i da se uvede paralelno uz to krediti . Ali da bude pesma recimo vredna 5 kredita a vrednost jednog posta da bude 1

_________________
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 18, 2008 11:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Brisanjem clanova koji imaju 0 poruka se apsolutno nista ne dobija. Postoje clanovi koji imaju 0 poruka, a redovno dolaze na forum i prate diskusije, dok pak postoje i oni koji postavljaju slike u galeriji slika i pritom imaju isto 0 poruka.

Resenje je naci balans izmedju dve krajnosti... a to je izuzetno tesko. Ako uvedemo limit u broju preuzetih pesama dnevno, onda ce se ljudi registrovati vise puta samo da bi mogli da skinu sve sto im treba. Ako vratimo kredite, onda ce kao i ranije odredjen broj ljudi bez trunke morala poceti da spamuju po celom forumu sto ce napraviti ogroman posao za moderatore.

Kljucna stvar u celoj ovoj prici jeste poseta i broj pregledanih strana koje ovaj sajt ima. U koliko zelimo, a zelimo da sve ovo i dalje ostane besplatno za sve, moramo na nekin nacin da dodjemo do novca kako bi platili servere, a to je prodaja reklamnog prostora cija cena zavisi od broja klikova i prikaza koja je direktno povezana sa brojem ljudi koji posecuju ovaj sajt...

Ako neko nadje resenje po kome ce vuci biti siti, a ovce na broju, neka se javi Smile

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Pitanja i problemi ~ -> problemi sa download-om Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  sledeća
Strana 10 od 12

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon